12 June 2021
Under 12 9v9 Division 6
12/06/21 18:00
VELOCITY PREDATORS v SEATON UNITED PHOENIX
DOWNHILL HUB COMPLEX 9v9 Pitch One
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13 June 2021
Girls Under 9 Division 1
13/06/21 10:35
WASHINGTON AFC LIONESSES v CHESTER LE STREET AMAZON AZTEC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 11:30
WASHINGTON AFC WILDCATS v BELMONT UNITED ROBINS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 10 Premier Division
13/06/21 10:35
HEBBURN TOWN HONEYS v DARLINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 10 Division 1
13/06/21 11:30
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS v DURHAM COUNTY FC GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Red Division
13/06/21 08:45
TEKKERS NORTHEAST BLUES v BIRTLEY TOWN GREENS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Division 1
13/06/21 08:45
BRANDON UNITED REDS v CHESTER LE STREET UNITED BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Premier Division
13/06/21 08:45
LAMBTON STREET BOYS FC v WASHINGTON UNITED YELLOWS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 7
13/06/21 09:40
WASHINGTON UNITED GOLDS v NSG ATHLETIC TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 10:35
WHITBURN AND CLEADON REAL v CHESTER LE STREET UNITED TIGERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 11:30
WASHINGTON UNITED BLUES v SEAHAM COAST
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 8
13/06/21 09:40
SEATON UNITED FALCONS v SUNDERLAND UNITED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 09:40
WREKENTON NOU CAMP REDS v WASHINGTON ATHLETIC LYON
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 9
13/06/21 11:30
CHESTER LE STREET UNITED WHITES v COXHOE UNITED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 1
13/06/21 09:30
DURHAM FC v TEKKERS NORTH EAST BLUES
MEADOWFIELD LEISURE CENTRE
A Non affiliated Official To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 8
13/06/21 10:00
TRIMDON UNITED JUNIORS v JARROW WARRIORS
Trimdon Community College 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 18 Premier Division
13/06/21 09:00
HARTON BULLDOGS FC v HARTLEPOOL SAXON JUNIORS
Cleadon Recreation Ground
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 09:00
SPENNYMOOR TOWN v DURHAM FC
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
Toby Locking To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 10:00
WEARSIDE ATHLETICO REAL v NSG ATHLETIC COBRAS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11v11
Phillip Henderson To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 10:30
CHESTER LE STREET UNITED v HARTON AND WESTOE
RIVERSIDE COMPLEX (ENSLOSED PITCH)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 18 Division 1
13/06/21 08:45
FARRINGDON DETACHED v MONKTON VILLA LIONS
SILKSWORTH JUNIOR SCHOOL
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 09:00
JARROW FC JETS v CONSETT AFC RED SOX
HEDWORTHFIELD CA
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 09:00
WASHINGTON AFC WILDCATS v HETTON JUNIORS
WASHINGTON AFC 11V11 B
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 09:30
WASHINGTON JUNIORS v DURHAM FC JUNIORS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
13/06/21 10:00
DURHAM COUNTY FC U18 COLTS v SOUTH MOOR JUNIORS AFC
BOBBY ROBSON CENTRE 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14 June 2021
Girls Under 9 Division 1
14/06/21 17:30
DARLINGTON SPRAIRE LASSES v BISHOP AUCKLAND GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS v BELMONT UNITED ROBINS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 15 Premier Division
14/06/21 18:00
DARLINGTON 21 ALL STAR GIRLS v BORO RANGERS GIRLS
LONGFIELD SPORTS ACADEMY 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Premier Division
14/06/21 18:00
HURWORTH ALBION REDS v SOUTH SHIELDS BLUES
THE VENUE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 1
14/06/21 17:30
PETERLEE HELFORD v RUTHERFORD AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
WASHINGTON AFC TIGERS v TEKKERS NORTH EAST RED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
WREKENTON NOU CAMP ORANGES v EASINGTON COLLIERY WHITES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 2
14/06/21 17:45
BIRTLEY TOWN JUNIORS v HEBBURN TOWN BLUES MADRID
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Premier Division
14/06/21 18:00
BEAMISH AND WEST STANLEY v WASHINGTON ATHLETIC BARCA
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:15
EASINGTON COLLIERY AFC v SOUTH SHIELDS BLACKS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 8
14/06/21 18:00
HETTON JUNIORS LAZIO v SOUTH SHIELDS FC CLARETS
HETTON SCHOOL, 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 6
14/06/21 17:30
WASHINGTON ATHLETIC LIONS v HEBBURN INVOLVE INFERNOS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:00
DEERNESS VALLEY LIGHTNING v SHINCLIFFE JUNIORS BLUE
FRAMWELLGATE SCHOOL (PITCH 2) 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:00
VELOCITY PREDATORS v CONSETT AFC CANNONS
DOWNHILL HUB COMPLEX 9v9 Pitch One
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 7
14/06/21 18:30
DURHAM UNITED FC PANTHERS v South Shields FC Foundation Youth U12s Clarets
FYNDOUNE COMMUNITY COLLEGE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 8
14/06/21 18:30
NEW HERRINGTON ST AIDENS v FELLING MAGPIES BLACK
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
SHILDON FC v BIRTLEY TOWN JUNIORS
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 1
14/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS v STOCKSFIELD HORNETS FC
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 2
14/06/21 18:00
CRAGHEAD FC v GATESHEAD REDHEUGH WHITE
Craghead Legion
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
FISHBURN COMMUNITY FC v SOUTH SHIELDS BLUE
FISHBURN CRICKET CLUB 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
WHITBURN AND CLEADON v HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
WHITBURN AND CLEADON JFC.
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 3
14/06/21 18:30
DURHAM COUNTY FC v OUSTON JUNIORS FC
DURHAM GILESGATE PRIMARY SCHOOL
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 4
14/06/21 18:30
BISHOP JUNIORS FC v WASHINGTON RANGERS HAWKS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
FELLING MAGPIES BLACKS v WHICKHAM FELLSIDE BLUES
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 5
14/06/21 18:00
LANGLEY PARK HOTSPURS v WASHINGTON AFC TIGERS
LANGLEY PARK HOTSPUR
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
BIRTLEY TOWN JUNIORS v WREKENTON NOU CAMP BLUE
BIRTLEY LEISURE CENTRE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 6
14/06/21 18:30
HETTON LYONS v HARTON AND WESTOE UNITED
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
14/06/21 18:30
PETERLEE ALPHAS v SOUTH MOOR JUNIORS AFC BEARS
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 6
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 2
14/06/21 18:30
COXHOE UNITED FC v BOLDON COLTS HAJDUK
KELLOE WELFARE GROUND
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 6
14/06/21 18:30
FELLING MAGPIES WHITES v WASHINGTON AFC PUMAS
WARDLEY WELFARE PITCH 1 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
15 June 2021
Girls Under 11 9v9 Premier League
15/06/21 18:30
BISHOP AUCKLAND GIRLS v HEBBURN TOWN HONEYS
HUNWICK CRICKET CLUB 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 11 9v9 Division 1
15/06/21 18:30
DARLINGTON SPAIRE LASSES PEARLS v WASHINGTON AFC LIONESSES
Hummersknott Academy 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 8 Division 7
15/06/21 18:00
NORTH EAST SPORTS GUNNERS v SOUTH SHIELDS WHITES
THE VENUE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Division 9
15/06/21 18:30
SEATON CAREW LIONS v CHESTER LE STREET UNITED LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 2
15/06/21 18:30
WREKENTON NOU CAMP ORANGE v WALDRIDGE PARK THROPTON
WREKENTON NOU CAMP 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 1
15/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS v BEDLINGTON TERRIERS (JUNIORS) ROCKETS
HOUGHTON COMPLEX PITCH C
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 3
15/06/21 18:30
CHILTON JUNIORS v SOUTH SHIELDS FC BLUES
CHILTON
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
15/06/21 18:30
FELLING MAGPIES WHITES v SOUTH SHIELDS FC CLARETS
WARDLEY WELFARE PITCH 2 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 16 Division 1
15/06/21 18:00
EAST DURHAM FC v VELOCITY FC
PETERLEE LOWHILL ROAD PITCH 3
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 18 Premier Division
15/06/21 06:30
HOUGHTON ALBION UNITED v HARTLEPOOL SAXON JUNIORS
SUCCESS ROAD PITCH A
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 18 Division 1
15/06/21 18:00
MONKTON VILLA LIONS v FARRINGDON DETACHED
Whitburn Academy
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16 June 2021
Girls Under 9 Division 1
16/06/21 17:30
CHESTER LE STREET AMAZON AZTEC v DARLINGTON SPRAIRE LASSES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 11 9v9 Premier League
16/06/21 18:00
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS GIRLS v BOLDON CA GIRLS ALL STARS
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
VELOCITY DIAMONDS v EASINGTON COLLIERY
DOWNHILL HUB COMPLEX 9v9 Pitch Two
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 12 9v9 Premier Division
16/06/21 18:00
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE v NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 13 Premier Division
16/06/21 18:00
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS v BOLDON CA ALL STARS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
LEVEN AFC GIRLS v WASHINGTON UNITED GIRLS
CONYERS SCHOOL
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 15 Premier Division
16/06/21 18:30
BORO RANGERS GIRLS v STOCKTON TOWN GIRLS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Premier Division
16/06/21 18:30
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS v HEBBURN TOWN BLUES
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Division 1
16/06/21 18:30
RYHOPE CW v DURHAM FC COLTS
FORD QUARRY HUB PITCHES 2 AND 3
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WASHINGTON UNITED WHITES v SUNDERLAND ROKERITES U9’S
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Division 4
16/06/21 17:45
HARTON AND WESTOE HURRICANES BLUE v DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Division 9
16/06/21 18:30
WASHINGTON AFC PUMAS v SEATON CAREW LIONS
THE VENUE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 1
16/06/21 17:30
DURHAM FC v South Shields FC Foundation Youth U10s Whites
THE VENUE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 3
16/06/21 17:30
DURHAM UNITED FC TIGERS v BISHOP JUNIORS FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 17:30
HEBBURN INVOLVE SPARKS v WINLATON TROJANS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 17:45
JARROW FC FALCONS v HERRINGTON FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SOUTH SHIELDS FC BLUES v BRANDON UNITED REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SUNDERLAND CITY JUNIORS QUINN v GATESHEAD REDHEUGH REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Premier Division
16/06/21 17:30
SILKSWORTH CW REDS v SWALWELL JUNIORS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 17:30
WASHINGTON ATHLETIC BARCA v BEAMISH AND WEST STANLEY
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
GATESHEAD FC BLACKS v DURHAM FC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 2
16/06/21 18:30
EASINGTON CW v SUNDERLAND CITY HORSWILL
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 4
16/06/21 18:30
HARTON AND WESTOE KINGS v CONSETT AFC ROMA
HARTON TECHNOLOGY COLLEGE 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 5
16/06/21 10:30
FELLING MAGPIES GOLD v Heighington Boys U12s
WARDLEY WELFARE PITCH 4 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 9
16/06/21 18:30
BISHOP JUNIORS FC MITRES v WILLINGTON YOUTH
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Premier Division
16/06/21 18:00
HETTON JUNIORS INTER v LEAM RANGERS YELLOWS
HETTON SCHOOL, 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
HOUGHTON ALBION v STOCKSFIELD VIPERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 1
16/06/21 17:30
HETTON LYONS v HFC UNITED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 2
16/06/21 06:30
SHOTTON COLTS v FC HARTLEPOOL
SHOTTON PARK 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 3
16/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN CASTLES v HARTON AND WESTOE MINORS
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 4
16/06/21 18:00
JARROW VIKINGS v GATESHEAD REDHEUGH REDS
HEDWORTHFIELD CA PITCH 4 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WEST DENTON UNITED v WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
ALL SAINTS PLAYING FIELDS
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 6
16/06/21 18:00
HETTON JUNIORS U12s MILAN v HEBBURN INVOLVE INFERNOS
HETTON SCHOOL, 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
RUTHERFORD AFC v VELOCITY PREDATORS
RUTHERFORD AFC 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WASHINGTON ATHLETIC LIONS v NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9v9 PITCH 4
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 8
16/06/21 06:00
SHILDON FC v ESCOMB FC
SHILDON SUNNYDALE LEISURE CENTRE 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
BIRTLEY TOWN JUNIORS v EAST DURHAM BLUES
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
FELLING MAGPIES BLACK v JARROW WARRIORS
WARDLEY WELFARE PITCH 4 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 9
16/06/21 18:00
BISHOP JUNIORS MITRES v DURHAM UNITED FC PUMAS
BISHOP KING JAMES 1 ACADEMY 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
CLEVELAND HALL BAYERN v WARK WANDERERS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WASHINGTON UNITED BLACK v WASHINGTON JUNIORS ORANGE
NISSAN SPORTS 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Premier Division
16/06/21 18:30
SILKSWORTH CW v HETTON JUNIORS LAZIO
Silksworth Welfare Park
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 19:00
SUNDERLAND CITY JUNIORS GABBIADINI v HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES BARCA
FORD QUARRY HUB PITCH ONE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 1
16/06/21 18:00
WHICKHAM F.C. v NORTH EAST SPORT GALAXY
THE GLEBE WHICKHAM FC 9v9 & 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 2
16/06/21 18:00
DEERNESS VALLEY THUNDER FC v SUNDERLAND RCA REDS
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SILKSWORTH LIONS COAST v SEATON UNITED TIGERS
THORNHILL SCHOOL Pitch 1
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 3
16/06/21 18:00
BOLDON COLTS BARCA v SOUTH SHIELDS FC CLARETS
BOLDON COMPREHENSIVE SCHOOL 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
BEAMISH FC FALCONS v COXHOE UNITED
BEAMISH FC STANLEY COMMUNITY FOOTBALL CENTRE 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 4
16/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN CASTLES v BOLDON COLTS MADRID
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 5
16/06/21 18:30
CHESTER LE STREET UNITED WHITES v SWALWELL JUNIOR SWIFTS
RIVERSIDE COMPLEX Pitch One
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WARK JUNIORS v RUTHERFORD AFC
WARKS SPORTS CLUB
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 8
16/06/21 18:45
SHINCLIFFE JUNIORS v CLEVELAND HALL STARS
FERRYHILL BUSINESS & ENTERPRISE COLLEGE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Premier Division
16/06/21 18:00
DEERNESS VALLEY STORM v SOUTH SHIELDS FC
FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
BEAMISH FC v HYLTON COLLIERY WELFARE
CHURCH STREET, MARLEY HILL, GATESHEAD, NE16 5DW
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
DURHAM FC v SHILDON AFC
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 1
16/06/21 17:30
WALDRIDGE PARK CHATTON v STOCKSFIELD HORNETS FC
HERMITAGE ACADEMY PITCH A
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
WILLINGTON YOUTH WHITES v DURHAM BLUESTAR FC
WILLINGTON PARKSIDE ACADEMY 3G 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS v SEAHAM RED STAR JUNIORS
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 2
16/06/21 18:00
DURHAM UNITED FC TIGERS v FISHBURN COMMUNITY FC
Hastings Avenue Community Centre
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA v GATESHEAD REDHEUGH WHITE
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 4
16/06/21 18:00
WHICKHAM FELLSIDE BLUES v SUNDERLAND RCA REDS
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SEATON UNITED LIONS v FELLING MAGPIES BLACKS
HARTLEPOOL RIFT HOUSE RECREATION GROUND
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 5
16/06/21 17:00
WHITBURN PANTHERS v CONSETT AFC STEELERS
OAKLEIGH GARDENS CLEADON 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 6
16/06/21 18:00
HARTON AND WESTOE TERRIERS v BLACKFYNE JUNIORS
HARTON ACADEMY 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
SOUTH TYNESIDE FC RATTLER v SHOTTON COLTS
HARTON ACADEMY 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Premier Division
16/06/21 18:30
SOUTH MOOR JUNIORS AFC SAPPHIRES v PASS SOCCER ACADEMY FC
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 2
16/06/21 18:30
FOUNDATION OF LIGHT REDS v BOLDON COLTS HAJDUK
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 Pitch A
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 3
16/06/21 18:00
SUNDERLAND RCA WHITES v WASHINGTON UNITED WHITES
Venerable Bede Academy.
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
BLACKFYNE JUNIORS v JARROW UNITED
CONSETT HOPE ST CRICKET GROUND
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
BRANDON UNITED FC v GATESHEAD REDHEUGH 1957
BRANDON CRICKET CLUB 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
TYNEMOUTH UNITED v BEAMISH SPARKS
Norham High School
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 5
16/06/21 18:30
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION v HETTON JUNIORS ROMA
Woodham Community Technology College (Tech Pitch)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
PLAINS FARM BLUES GJP v FARRINGDON DETACHED
PLAINS FARM SCHOOL
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WASHINGTON JUNIORS v SOUTH MOOR JUNIORS
PASTURES FALFIELD WASHINGTON NE38 8LS
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 6
16/06/21 18:00
HETTON LYONS FC v SOUTH TYNESIDE DYNAMOS
HOUGHTON KEPIER SCHOOL 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 7
16/06/21 18:30
ANNFIELD PLAIN FC v DEERNESS VALLEY THUNDER
NORTH DURHAM ACADEMY
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
CHESTER LE STREET UNITED BLACK v WASHINGTON AFC WILDCATS
PARK VIEW SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
WASHINGTON ATHLETIC MILAN v FULWELL BLUES
DAME MARGARET WASHINGTON
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 16 Premier Division
16/06/21 18:30
HYLTON COLLIERY WELFARE v ESCOMB YOUTH U16 fc
Billy Hardy Sports Complex
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
RYHOPE CW v DURHAM FC
SOUTHMOOR ACADEMY 11V11 Pitch A
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
SOUTH MOOR JUNIORS AFC v GATESHEAD JUNIORS FOOTBALL CLUB
Quaking Houses 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 16 Division 3
16/06/21 18:00
HFC UNITED HOOPS v FELLING MAGPIES WHITES
SHIPWRIGHT PLAYING FIELDS PITCH B
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:15
HOUGHTON ALBION WHITES v WHITBURN AND CLEADON DIABLOS
SUCCESS ROAD PITCH B
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
CHESTER LE STREET UNITED GOLD v HETTON LYONS CC JUNIORS
LUMLEY FC - COMMUNITY CENTRE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
NEWTON AYCLIFFE YOUTH FALCONS v BISHOP JUNIORS MITRES
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11V11 PITCH 1
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 16 Division 4
16/06/21 18:00
HEBBURN TOWN JUNIORS FC v SHOTTON COLTS BLUES
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 16 Division 5
16/06/21 18:00
DURHAM UNITED FC TIGERS v WHICKHAM FELLSIDE BLUES
FYNDOUNE COMMUNITY COLLEGE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:00
NSG ATHLETIC v PRUDHOE YOUTH ROCKETS
OXCLOSE COMMUNITY ACADEMY PITCH 1 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
16/06/21 18:30
CONSETT AFC WIZARDS v ESCOMB YOUTH U16 REDS
CONSETT AFC WIZARDS
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
17 June 2021
Girls Under 9 Division 1
17/06/21 18:30
DARLINGTON SPRAIRE LASSES v FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 11 9v9 Division 1
17/06/21 18:30
NAYFC ANGELS YELLOW v WASHINGTON AFC WILDCATS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 9v9 PITCH 4
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 12 9v9 Premier Division
17/06/21 18:00
LUMLEY LADIES v STOCKTON TOWN GIRLS
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 1 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 13 Division 1
17/06/21 18:30
MIDDLETON RANGERS v BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
Durham Tees Valley Airport
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 15 Premier Division
17/06/21 18:00
WALLSEND CRUSADERS v HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Wallsend Boys Club
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 9 Premier Division
17/06/21 17:30
TEKKERS NORTH EAST BLUES v WASHINGTON AFC LIONS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Premier Division
17/06/21 18:30
WASHINGTON UNITED YELLOWS v WASHINGTON AFC TIGONS
WASHINGTON HUB PITCH 1 7v7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 1
17/06/21 17:30
NORTH EAST SPORT JUVENTUS v SUNDERLAND RTC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
17/06/21 17:30
RUTHERFORD AFC v TEKKERS NORTH EAST RED
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 10 Division 8
17/06/21 18:30
HETTON JUNIORS MILAN U10’s v WREKENTON NOU CAMP REDS
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 7V7
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Premier Division
17/06/21 18:30
PSG STOCKTON WHITES v EASINGTON COLLIERY AFC
RUSSELL FOSTER FOOTBALL CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 11 9v9 Division 3
17/06/21 10:30
RUTHERFORD AFC REDS v FARRINGDON DETATCHED
RUTHERFORD AFC 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 1
17/06/21 18:00
WHICKHAM FELLSIDE BLUES v BOLDON COLTS MADRID
WATERGATE PARK, LOBLEY HILL 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 12 9v9 Division 5
17/06/21 18:00
BRANDON UNITED FC v DURHAM UNITED FC TIGERS
BRANDON CRICKET CLUB 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 1
17/06/21 18:30
BEDLINGTON TERRIERS (JUNIORS) ROCKETS v EASINGTON COLLIERY AFC
Gallagher Park, Bedlington
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 13 Division 2
17/06/21 18:30
CONSETT AFC SHARKS v FC HARTLEPOOL
CONSETT AFC 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 14 Division 2
17/06/21 18:00
DEERNESS VALLEY THUNDER v DURHAM UNITED FC TIGERS
*** POSTPONED: Pitch unplayable *** FRAMWELLGATE SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 15 Division 2
17/06/21 18:30
SPENNYMOOR TOWN YOUTH v FELLING MAGPIE BLUE FC
HOUGHALL COLLEGE DURHAM
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 18 Division 1
17/06/21 18:00
MONKTON VILLA LIONS v DURHAM COUNTY FC U18 COLTS
Whitburn Academy
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
17/06/21 18:30
SOUTH MOOR JUNIORS AFC v HETTON JUNIORS
GREENLAND PRIMARY SCHOOL 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
18 June 2021
Girls Under 9 Division 1
18/06/21 06:00
WASHINGTON AFC WILDCATS v WASHINGTON AFC LIONESSES
THE VENUE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19 June 2021
Girls Under 8 Premier Division
19/06/21 08:45
BOLDON CA ALL STARS v DURHAM UNITED LEOPARDS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS v VELOCITY VIXEN
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:05
BOLDON CA ALL STARS v NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:45
CLEVELAND HALL GIRLS v HEBBURN TOWN HONEYS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:25
CHESTER LE STREET AMIGOS v BISHOP AUCKLAND GIRLS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 12:05
WASHINGTON AFC LIONESSES v BIRTLEY TOWN TORNADOS
WASHINGTON HUB PITCH 3 (GIRLS)
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 9 Division 1
19/06/21 11:25
CONSETT AFC FIRESTARS v DARLINGTON SPRAIRE LASSES
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:40
DURHAM UNITED LEOPARDS v SHINCLIFFE GIRLS
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 12:30
LUMLEY LADIES v WASHINGTON AFC WILDCATS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G Mini Soccer
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 12:30
WASHINGTON AFC LIONESSES v FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G Mini Soccer
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 10 Premier Division
19/06/21 08:45
FELLING MAGPIES v HARTLEPOOL POOLS YOUTH
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:40
BOLDON CA GIRLS v NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:35
LUMLEY LADIES v DARLINGTON FC
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 10 Division 1
19/06/21 10:45
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS v BEAMISH THUNDER
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:30
BISHOP GIRLS v CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
SILKSWORTH SPORTS CENTRE 3G Mini Soccer
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 11 9v9 Premier League
19/06/21 09:00
DARLINGTON SPAIRE LASSES DIAMONDS v BISHOP AUCKLAND GIRLS
Hummersknott Academy 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:00
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS GIRLS v EASINGTON COLLIERY
NORTON AND STOCKTON, NORTON SPORTS COMPLEX 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:15
BOLDON CA GIRLS ALL STARS v HEBBURN TOWN HONEYS
BRINKBURN CA 9v9 Pitch 3
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:30
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUE v CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:10
WASHINGTON UNITED LIONESSES v NAYFC ANGELS BLUE
SOUTHERN AREA PITCH A1 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 11 9v9 Division 1
19/06/21 09:00
WASHINGTON AFC LIONESSES v WASHINGTON AFC WILDCATS
WASHINGTON AFC 9V9 B
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:50
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES v DURHAM UNITED FC LEOPARDS
HARTLEPOOL TDSOB RUGBY CLUB 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 12 9v9 Premier Division
19/06/21 09:30
STOCKTON TOWN GIRLS v HARTLEPOOL ST FRANCIS
STOCKTON TOWN FOOTBALL CLUB 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:00
LUMLEY LADIES v HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
PARK VIEW COMP SCHOOL PITCH 1 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 12 9v9 Division 1
19/06/21 09:00
HEBBURN TOWN HONEYS v CLEVELAND HALL GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:30
BIRTLEY TOWN GIRLS (BIRTLEY BELLES) v NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
BIRTLEY LEISURE CENTRE 9V9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:20
WASHINGTON AFC LIONESSES v BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
WASHINGTON AFC 9v9 A
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 12 9v9 Division 2
19/06/21 11:20
DARLINGTON SPRAIRE LASSES v FELLING MAGPIES
Hummersknott Academy 9v9
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 13 Premier Division
19/06/21 09:00
WASHINGTON UNITED GIRLS v HARTON AND WESTOE ANGELS
SOUTHERN AREA PITCH C
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:00
LEVEN FC YELLOW v DEERNESS VALLEY TIGERS
CONYERS SCHOOL
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:00
NEWTON AYCLIFFE YOUTH v LEVEN AFC GIRLS
OAKLEAF SPORTS COMPLEX 11v11 PITCH 2
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:30
HEBBURN TOWN HONEYS v HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS
ST JOSEPHS RC ACADEMY HEBBURN 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 11:30
LEAM RANGERS GIRLS v NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
LEAM RANGERS FC 11V11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 13 Division 1
19/06/21 10:00
BIRTLEY TOWN GIRLS v CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
BIRTLEY LEISURE CENTRE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:00
BISHOP GIRLS v BEAMISH GIRLS
HUNWICK CRICKET CLUB 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 14 Premier Division
19/06/21 09:00
LUMLEY LADIES v GBC GIRLS
Park View Comp North Lodge Site 11v11
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 15 Premier Division
19/06/21 09:00
BORO RANGERS GIRLS v NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
MFC FOUNDATION HERLINGSHAW CENTRE
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:00
WALLSEND CRUSADERS v BOLDON CA GIRLS
Wallsend Boys Club
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 15 Division 1
19/06/21 10:00
DARLINGTON YOUNG BULLS v SUNDERLAND WEST END
BLACKWELL MEADOWS
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Girls Under 16 Division 1
19/06/21 10:00
KADER FC v NORTHALLERTON TOWN GIRLS
HUSTLER PAVILLION TRUST OUTWOOD ACADEMY
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:30
PETERLEE HELFORD PHEONIX GIRLS v CHESTER LE STREET AMAZONS AMAZELLES
PETERLEE THE PAVILION HELFORD ROAD 11v11 Pitch 3
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Blue Division
19/06/21 08:45
BLACKHALL MONKS v CHESTER LE STREET UNITED GOLD
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
CHESTER LE STREET UNITED BLACK v EASINGTON CW
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
HETTON JUNIORS INTER v PLAINS FARM GJP REDS
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Green Division
19/06/21 08:45
BEAMISH FC INTER v ESCOMB youth U7s Escomb vikings
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
DEERNESS VALLEY THUNDER v HETTON JUNIORS JUVE
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
BISHOP JUNIORS FC v BEAMISH FC INTER
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
PASS SOCCER BLUE v DURHAM FC
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES v DURHAM UNITED TIGERS
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Orange Division
19/06/21 09:25
BELMONT UNITED EAGLES v SHOTTON COLTS
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
PASS SOCCER BLACK v BIRTLEY TOWN WHITE
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:05
SHINCLIFFE FC REDS v ESCOMB youth U7s Escomb saxon
NEW FERENS PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Red Division
19/06/21 08:45
BIRTLEY TOWN GREENS v NSG ATHLETIC
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
FOUNDATION OF LIGHT BLACK CATS v BOLDON COLTS
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
HARTON AND WESTOE SHARKS v WASHINGTON UNITED GOLD
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 08:45
WASHINGTON AFC PUMAS v WASHINGTON ATHELTIC LAZIO
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 09:25
SOUTH SHIELDS FC BLUES v TEKKERS NORTHEAST BLUES
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
19/06/21 10:05
NSG ATHLETIC v BIRTLEY TOWN GREENS
TEMPLE PARK 3G
To Be Arranged To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Under 7 Silver Division
19/06/21 09:25
HARTON AND WESTOE PANTHERS v LEAM RANGERS GREENS