Season:  Competition:


13 October 2019
Under 17 League Cup (First Round)
FELLING MAGPIES
3   0 TYNE AND WEAR PHOENIX
DAVID REID
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 18 League Cup (First Round)
WREKENTON NOU CAMP
2   3 LANGLEY PARK HOTSPURS
James Kirkup
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE
0   7 HARTON BULLDOGS FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
LUMLEY FC
5   0 FOUNDATION OF LIGHT
Barry Gordon
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
CONSETT AFC BEARS
10   0 MONKTON VILLA JFC
FA Appointed
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NSG ATHLETIC COBRAS
0   4 SPENNYMOOR TOWN
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
LANGLEY PARK HOTSPURS
1   2 KELLOE FC
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 17 Division 1
FARRINGDON DETACHED
3   3 DURHAM CITY JUNIORS
Ian Stewart
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WHITBURN PANTHERS FC
  ROSEBERRY PARK FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HOUGHTON ALBION UNITED
6   2 JARROW FC JETS
FA Appointed
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON JUNIORS
4   3 DURHAM COUNTY FC COLTS
Joe Davison
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
1   1 WASHINGTON AFC WILDCATS
Ken Short
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
CONSETT AFC RED SOX
3   1 HOUGHTON ALBION FC
Daniel Mcelone
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 18 Premier Division
VELOCITY FC
0   5 SWALWELL JUNIORS
Phillip Henderson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WOLSINGHAM FOOTBALL CLUB
4   6 WASHINGTON AFC LIONS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC
2   3 BELMONT UNITED FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0   2 RUTHERFORD AFC
James Taylor
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BRANDON UNITED FC
3   1 WALDRIDGE PARK FELLSIDE
Nathan Sherratt
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED
7   1 SOUTH MOOR SPORTS
Scott Curtis
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
12 October 2019
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
16   0 BISHOP GIRLS
Tony Fawkes
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED GIRLS
2   7 HEBBURN TOWN HONEYS
Aidan Naylor
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
5   0 HARTON AND WESTOE ANGELS
Michael Graham
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS
1   2 DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Alex Ferriday
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
DEERNESS VALLEY TIGERS
3   0 BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS
7   1 WASHINGTON AFC
Jacob Hill
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
FARRINGDON DETACHED GIRLS
1   7 BEAMISH GIRLS
Kayleigh Peacock
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HETTON JUNIORS GIRLS
8   0 BISHOP AUCKLAND GIRLS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END
0   1 DARLINGTON SPRAIRE LASSES
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
JARROW FC LASSES
1   7 LUMLEY LADIES
Owen Andre
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
OUSTON JUNIORS
12   0 BOLDON DIAMONDS
Matthew Forster
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS BLACK
0   1 SEAHAM RED STAR GIRLS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SHINCLIFFE GIRLS
0   8 MIDDLETON RANGERS
Theo Glover
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 13 Premier Division
LUMLEY LADIES
3   3 GBC GIRLS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS
4   0 HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
1   3 LEAM RANGERS GIRLS
Harvey too Chung
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HARTLEPOOL POOL YOUTH GIRLS WHITE
1   2 BISHOP AUCKLAND GIRLS
Tom Bell
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 13 Division 1
BOLDON CA GIRLS ALL STARS
11   1 CHESTER LE STREET AMAZONS WARRIORS
Chrissie Burke
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
LYONS FC
2   3 HEBBURN TOWN HONEYS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 14 Premier Division
FC HARTLEPOOL
4   4 STOCKTON TOWN GIRLS
Ben Robertson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WALLSEND CRUSADERS
2   3 WASHINGTON AFC LIONESSES
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BOLDON CA GIRLS
8   1 HEBBURN TOWN HONEYS
Paul McSweeney
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BRANDON UNITED GIRLS
6   2 HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS
Matthew Pinkney
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 14 Division 1
BRANDON UNITED WHITES
0   14 LUMLEY LADIES
Matthew Pinkney
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
EASINGTON COLLIERY AFC
8   1 SHINCLIFFE GIRLS
Daniel Common
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
3   1 DARLINGTON 21 ALL STAR GIRLS
Luke DSouzer
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND WEST END
9   0 CHESTER LE STREET AMAZONS DIVAS
Harry Thompson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
DARLINGTON 21 ALL STARS DELTAS
4   7 MIDDLETON RANGERS
Jack Merchant
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
9   0 EASINGTON COLLIERY AFC
Tony Fawkes
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH PARK RANGERS GIRLS
2   2 WASHINGTON AFC LIONESSES
Ashley Harvey
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS
1   5 BILLINGHAM UNITED
Theo Glover
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 15 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS
16   0 HEBBURN TOWN JUNIORS
Kris Middleton
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
KADER FC
6   3 CONSETT AFC CANDIES
Paul Perkin
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
5   0 CHESTER LE STREET AMAZONS AMAZELLES
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BORO RANGERS GIRLS
5   2 WASHINGTON UNITED GIRLS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 16 League
MIDDLESBROUGH WOMEN FC LIONESSES
4   0 LUMLEY GIRLS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BEAMISH GIRLS FC
3   3 BISHOP GIRLS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BOLDON CA GIRLS
13   0 WHITBURN PANTHERS LADIES FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Girls Under 18 League
CLEVELAND JUNIORS LIONESSES
3   4 CULLERCOATS FC GIRLS
Colin Ward
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
PONTELAND GIRLS
1   2 FOREST HALL GIRLS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
4   1 LUMLEY LADIES
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (First Round)
WALDRIDGE PARK REDESDALE
3   1 WHICKHAM FELLSIDE WHITES
DILLON NICHOLSON
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Second Round)
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
4   0 BOLDON COLTS MADRID
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 13 league Shield (First Round)
WASHINGTON AFC TIGERS
2   4 LUMLEY FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 15 League Shield (First Round)
SHILDON FC
2   6 FELLING MAGPIES BLACKS
Billy Edwards
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 11 League Vase (First Round)
WALDRIDGE PARK LOMOND
2   8 DURHAM UNITED FC PUMAS
Matthew Forster
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
3   1 WREKENTON NOU CAMP BLUE
Daniel Hughes
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (First Round)
LUMLEY FC YELLOWS
3   2 NEWTON AYCLIFFE YOUTH FALCONS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RTC
10   1 BISHOP JUNIORS FC MITRES
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
DURHAM QUAKIES
3   2 SUNDERLAND CITY JUNIORS GABBIADINI
James Robinson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES BARCA
5   3 ESCOMB FC
Charlie Rutherford
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS PORTERFIELD
2   3 EASINGTON COLLIERY AFC
Aaron Mcgough
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
5   1 LUMLEY FC BLUES
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW
4   4 HARTON AND WESTOE BARCA
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
3   4 NORTH EAST SPORT GALAXY
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
0   2 MONTAGU AND FENHAM FC BLACKS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BEDLINGTON TERRIERS JUNIORS ROCKETS
3   3 CROOK TOWN YOUTH TIGERS
Andy Douglas
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HURWORTH ALBION
1   2 DEERNESS VALLEY LIGHTNING FC
Geoff Johns
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
2   8 MONTAGU AND NORTH FENHAM FC BLUES
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WHICKHAM F.C.
1   4 LEAM RANGERS
Daniel Armory
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 2
CLEVELAND HALL
2   2 LUMLEY FC GREENS
Tom Tyreman
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
0   3 HETTON JUNIORS MILAN
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END FC
2   3 CONSETT AFC SHARKS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WHITELEAS ROCKETS WHITES
1   4 SUNDERLAND RCA REDS
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BISHOP JUNIORS FC
0   5 BEAMISH FC FALCONS
Nick Dexter
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC BLUES
2   2 BOLDON COLTS BARCA
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 4
FELLING MAGPIES WHITES
4   0 BYERS GREEN YOUTH
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SEAHAM COAST BLUES
2   2 ROKER RANGERS
Scott Wilson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
VELOCITY PANTHERS
7   1 EASINGTON COLLIERY WHITES
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
0   5 FARRINGDON DETACHED REDS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD REDHEUGH
3   9 CHILTON JUNIORS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
1   3 NORTH EAST SPORTS LIGHTNING
Kieran Anderson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3   5 DEERNESS VALLEY HURRICANES
Dylan Armstrong
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SEATON UNITED WILDCATS
6   1 WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Samuel Gartland
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC REDS
0   2 JARROW FC KNIGHTS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
7   0 NORTH EAST SPORTS LIONS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 6
DURHAM RTC
2   6 CONSETT AFC FALCONS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON UNITED BLUES
3   0 HETTON JUNIORS ROMA
Sam Percival
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NORTH EAST SPORT TITAN
6   4 GATESHEAD FC WHITES
Dale Pringle
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
16   2 TEESSIDE RTC
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 7
NORTH EAST SPORTS UNITED
0   8 HEBBURN TOWN JUNIORS
Dale Pringle
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR FC
9   2 DALTON PARK RANGERS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WEARMOUTH WOLVES
5   4 BLACKHALL MONKS FC
Calum Mccaskill
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WALDRIDGE PARK DENWICK
2   3 CHESTER TOWN HOOPS
DILLON NICHOLSON
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
3   3 BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
6   1 DURHAM COUNTY FC COLTS
Charlie Rutherford
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
3   4 NORTH EAST SPORTS HOUNDS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED YELLOWS
Awarded to Away Team
3   4 DURHAM UNITED FC TIGERS
Calum Mccaskill
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0   10 CLEVELAND HALL BLUES
Euan Robson
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
4   2 HILDA PARK
Dylan Armstrong
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 12 9v9 Division 9
BEDLINGTON UNITED SPORTING CLUB
4   8 HOUGHTON ALBION
Liam Fay
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS
2   2 SEATON UNITED COBRAS
Alexander Lythgoe
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
0   8 NORTH EAST SPORT PREDATORS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
1   3 SILKSWORTH LIONS
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 13 Premier Division
IMPROTECH SOCCER BLUES
1   2 DARLINGTON FC
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
BEAMISH LIONS
1   1 DURHAM CITY JUNIORS
Joe Brinton
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
IMPROTECH SOCCER
Awarded to Home Team
0   0 NSG ATHLETIC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3   2 HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES BARCA
Stephen Franchi
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 13 Division 1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
0   10 SHILDON AFC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WALDRIDGE PARK CHATTON
1   7 HARTON AND WESTOE SAINTS
Cameron Bate (1)
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WILLINGTON YOUTH WHITES
2   3 FARRINGDON DETACHED FC
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
FOREST HALL SCORPIONS
2   5 DEERNESS VALLEY STORM
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 13 Division 2
WHITBURN AND CLEADON
2   9 GATESHEAD REHEUGH WHITE
A Non affiliated Official
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
5   0 WASHINGTON ATHLETIC ALL BLACKS FC
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
STOCKSFIELD HORNETS FC
5   1 SEAHAM RED STAR JUNIORS
Tom Stokoe
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
HURWORTH ALBION
7   1 SUNDERLAND WEST END
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
IMPROTECH SOCCER WHITES
7   2 SOUTH TYNESIDE HURRICANES
To Be Arranged
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
Under 13 Division 3
DURHAM BLUESTAR FC
5   3 OUSTON JUNIORS FC
David Standley
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR TIGERS
8   1 DEERNESS VALLEY THUNDER
Chris McConnell
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
3   1 DURHAM UNITED FC TIGERS
Oscar Birney
To Be Arranged To Be Arranged
Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES