28 February 2024
Under 12s League Vase (Fourth Round)
WEAR UNITED VEDRA
2   5 DEERNESS VALLEY HURRICANE FC

Line-upTeam Sheet
17 February 2024
Girls U16 League Cup (Semi Final)
CONSETT AFC U16 CHARGERS
1   14 BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Girls U12 Shield Semi Final
BOLDON CA DIAMONDS
Pens 2-3
2   2 HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Fourth Round)
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
3   2 HETTON SR PREDATORS YOUTH

Line-upTeam Sheet
Under 18 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
6   0 WHITELEAS FC INTER MILAN

Line-upTeam Sheet
Under 15 League Shield (Fourth Round)
DEERNESS VALLEY STORM
Pens 3-4
1   1 WASHINGTON UNITED BLUES
Brian Laing
Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Fourth Round)
WASHINGTON AFC LIONS
4   0 WHITELEAS WARRIORS

Line-upTeam Sheet
15 February 2024
Under 16 League Cup (Semi Final)
DURHAM QUAKIES YOUTH
7   3 RUTHERFORD AFC

Line-upTeam Sheet
14 February 2024
Under 12s League Vase (Third Round)
HEBBURN TOWN JUNIORS
1   4 WEAR UNITED VEDRA

Line-upTeam Sheet
11 February 2024
Under 13 league Shield (Fourth Round)
SHOTTON COLTS
2   4 DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
10 February 2024
Girls U13 League Cup (Fourth Round)
BORO RANGERS GIRLS REDS
9   0 RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Luke Parnaby
Line-upTeam Sheet
Girls U12 Shield Semi Final
WASHINGTON AFC LIONESSES
Pens 2-3
1   1 HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Fourth Round)
SOUTH MOOR JUNIORS
1   8 FELLING MAGPIES BLUES

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (Fourth Round)
WASHINGTON UNITED GOLD
5   1 CONSETT AFC JUVE
Mark Laidlaw
Line-upTeam Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
1   9 BIRTLEY TOWN JUNIORS

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Fourth Round)
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
2   10 BLYTH TOWN

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Fourth Round)
BLAYDON FC
4   2 RUTHERFORD AFC

Line-upTeam Sheet
03 February 2024
Girls U12 League Cup (Semi Final)
BOLDON CA GIRLS
4   0 HARTLEPOOL UNITED WOMEN
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
2   3 BEAMISH LIONESSES

Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Fourth Round)
LEAM RANGERS
2   7 FELLING MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
0   2 BEAMISH THUNDER

Line-upTeam Sheet
DARLINGTON TOWN FC
1   6 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup Semi Final
BEAMISH LIONESSES
0   4 DURHAM BORO RANGERS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Pens 4-3
4   4 HETTON JUNIORS GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U15 League Cup Semi Final
LEAM RANGERS GIRLS
Pens 2-4
3   3 BOLDON CA GIRLS

Line-upTeam Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
10   1 DARLINGTON FC FEETHAMS

Line-upTeam Sheet
Girls U16 League Cup (Semi Final)
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
4   2 LEAM RANGERS GIRLS
Tom Cosgrove
Line-upTeam Sheet
Girls U18 League Cup Semi Final
LEAM RANGERS GIRLS
3   2 BOLDON CA GIRLS

Line-upTeam Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
0   2 NEWCASTLE EAST END

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Fourth Round)
WASHINGTON AFC LIONS U12
0   1 CHESTER LE STREET UNITED GOLD

Line-upTeam Sheet
WHICKHAM FC REDS
Pens 4-3
1   1 SHOTTON COLTS

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Cup (Fourth Round)
REVOLUTION FC
Pens 3-4
2   2 RUTHERFORD AFC

Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC TIGONS
6   2 WINLATON TROJANS

Line-upTeam Sheet
BOLDON COLTS
0   2 EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
LEON FC REDS
3   2 HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Colin Purvis
Line-upTeam Sheet
Under 13 League Cup (Fifth Round)
REVOLUTION FC
Pens 3-4
2   2 RUTHERFORD AFC
Ben Linfoot
Line-upTeam Sheet
BOLDON COLTS
0   2 EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES

Line-upTeam Sheet
LEON FC REDS
3   2 HEBBURN TOWN BLUES BARCA

Line-upTeam Sheet
UNDER 14 LEAGUE CUP (FOURTH ROUND)
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
Pens 4-3
2   2 RUTHERFORD AFC REDS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
6   3 HEBBURN TOWN BLUE
Paul Howe
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
3   1 SOUTH SHIELDS FC

Line-upTeam Sheet
WITTON PARK
1   10 SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS

Line-upTeam Sheet
UNDER 15 LEAGUE CUP (FOURTH ROUND)
DURHAM FC
2   1 THROCKLEY MAGPIES

Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS INTER
2   0 HEDWORTH GOLD FC

Line-upTeam Sheet
HEXHAM CELTIC
0   2 HARTON AND WESTOE

Line-upTeam Sheet
WEST DENTON UNITED
3   0 SOUTH MOOR BLUES

Line-upTeam Sheet
Under 16 League Cup (Semi Final)
SILKSWORTH CW
2   1 PETERLEE UNITED

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Fourth Round)
HEIGHINGTON FC
1   6 FC HARTLEPOOL

Line-upTeam Sheet
WHICKHAM FC BLUES
0   3 CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB

Line-upTeam Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2   5 HEBBURN INVOLVE SPARKS

Line-upTeam Sheet
Under 13 league Shield (Fourth Round)
REVOLUTION GALACTICOS
Pens 6-5
0   0 RICHMONDSHIRE PP
Ben Linfoot
Line-upTeam Sheet
CONSETT STEEL
0   2 WASHINGTON ATHLETIC ROMA
Gavin Scott
Line-upTeam Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
5   1 WASHINGTON AFC WILDCATS
Aiden Williamson
Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (Fourth Round)
HEIGHINGTON BOYS
Pens 2-4
2   2 WASHINGTON AFC WILDCATS
Gary Oyston
Line-upTeam Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
0   2 JARROW FC SHARKS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 15 League Shield (Fourth Round)
DURHAM UNITED FC TIGERS
2   8 SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC

Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
0   3 SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1   2 WHITBURN AND CLEADON JFC

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Fourth Round)
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
1   3 FC HARTLEPOOL REDS

Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
Pens 5-4
0   0 WASHINGTON UNITED

Line-upTeam Sheet
WHITELEAS ROCKETS
0   3 NEWCASTLE SPORTING CLUB
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Fourth Round)
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
2   1 DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
6   1 WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
1   3 SEATON CAREW TIGERS

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Vase (Fourth Round)
CONSETT AFC MAYHEM
1   3 EAST DURHAM REDS
David Tomlinson
Line-upTeam Sheet
ROSEBERRY PARK
4   3 SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE

Line-upTeam Sheet
ESCOMB YOUTH
3   1 DURHAM COUNTY FC

Line-upTeam Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
4   3 WREKENTON NOU CAMP REDS
Barry Anderson
Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Fourth Round)
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
5   1 EAST DURHAM FC

Line-upTeam Sheet
ROSEBERRY PARK
0   3 WARK WANDERERS

Line-upTeam Sheet
Under 15s League Vase (Fourth Round)
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
4   1 COXHOE UNITED
Colin Boxall
Line-upTeam Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
3   2 FELLING MAGPIES BLACKS
David Tomlinson
Line-upTeam Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
2   1 CLEVELAND HALL BAYERN
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
3   5 NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Vase (Semi Final)
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
4   2 SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES

Line-upTeam Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
2   0 BLACKFYNE FC
David Woodward
Line-upTeam Sheet
02 February 2024
Under 12 League Cup (Fourth Round)
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1   3 SUNDERLAND ROKERITES

Line-upTeam Sheet
27 January 2024
Under 18 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Pens 4-2
2   2 TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
26 January 2024
Girls U13 League Cup (Third Round)
BEAMISH THUNDER
9   0 BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS

Line-upTeam Sheet
20 January 2024
Girls U14 League Cup (Third Round)
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Away Team
0   0 BEAMISH LIONESSES

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Third Round)
BOLDON COLTS BARCA
1   4 SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
13 January 2024
Under 18 LEAGUE CUP (SECOND ROUND)
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
2   1 HYLTON COLLIERY WELFARE

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Third Round)
SHOTTON COLTS BLUES
2   5 FC HARTLEPOOL REDS
Colin Royal
Line-upTeam Sheet
06 January 2024
Girls U13 League Cup (Third Round)
FELLING MAGPIES
15   2 DURHAM TIBS
Trevor Mori
Line-upTeam Sheet
23 December 2023
Under 13 League Cup (Fifth Round)
WASHINGTON AFC TIGONS
6   2 WINLATON TROJANS

Line-upTeam Sheet
16 December 2023
Girls U18 League Cup Third Round
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
1   4 LEAM RANGERS GIRLS
John Davies
Line-upTeam Sheet
Under 18 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
4   2 SOUTH SHIELDS FC

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (Third Round)
WASHINGTON AFC WILDCATS
4   2 WASHINGTON AFC PUMAS

Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Second Round)
WEAR UNITED VEDRA
Awarded to Home Team
0   0 CROOK TOWN HORNETS BLACKS

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Third Round)
WHITELEAS WARRIORS
3   1 WREKENTON NOU CAMP BLUES

Line-upTeam Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
1   4 WARK WANDERERS
Max Weston Hannah
Line-upTeam Sheet
09 December 2023
Girls U13 League Cup (Third Round)
BORO RANGERS GIRLS REDS
14   0 BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Charlie Rowe
Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Third Round)
LEON FC WHITES
Pens 3-4
1   1 HETTON SR PREDATORS YOUTH
Colin Todd
Line-upTeam Sheet
UNDER 15 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
WASHINGTON AFC TIGERS
2   8 DURHAM FC
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 16 League Cup (Third Round)
PETERLEE UNITED
Pens 5-4
2   2 HETTON JUNIORS LAZIO

Line-upTeam Sheet
Under 18 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
0   3 DURHAM COUNTY FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Third Round)
HEATON HAWKS KESTRELS
2   3 WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS

Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Third Round)
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
3   1 DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Vase (Third Round)
CONSETT AFC BEDLAM
1   6 CONSETT AFC MAYHEM
David Tomlinson
Line-upTeam Sheet
08 December 2023
Under 13 League Cup (Third Round)
SUNDERLAND WEST END BLACKS
1   3 WINLATON TROJANS

Line-upTeam Sheet
07 December 2023
Girls U15 League Cup (Third Round)
BLYTH TOWN
Pens 6-7
3   3 BOLDON CA GIRLS

Line-upTeam Sheet
02 December 2023
Under 12s League Vase (Third Round)
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
6   1 CHESTER LE STREET UNITED WOLVES

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Third Round)
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
2   1 LEAM RANGERS BLUES

Line-upTeam Sheet
25 November 2023
Girls U12 League Cup (Third Round)
BOLDON CA GIRLS
9   3 WREKENTON NOU CAMP
David Prince
Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Second Round)
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
2   5 BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Third Round)
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
2   0 HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES

Line-upTeam Sheet
DARLINGTON TOWN FC
21   0 BLACKFYNE JUNIORS

Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
5   1 DEERNESS VALLEY PANTHERS

Line-upTeam Sheet
NSG ATHLETIC PANTHERS
1   7 CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS

Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup (Second Round)
BOLDON CA GIRLS
6   0 NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
David Prince
Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup (Third Round)
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
5   2 DARLINGTON FC
Louis Hollis
Line-upTeam Sheet
Girls U15 League Cup (Third Round)
DURHAM TIBS
3   5 LEAM RANGERS GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U16 League Cup (Third Round)
BOLDON CA GIRLS
3   2 BOLDON CA ALL STARS
David Prince
Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
1   2 LEAM RANGERS GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U18 League Cup Third Round
BOLDON CA GIRLS
8   4 NEWTON AYCLIFFE GIRLS

Line-upTeam Sheet
NEWCASTLE EAST END
10   0 NORTH SHIELDS JUNIORS AFC

Line-upTeam Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
12   0 REDCAR TOWN GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U12 Shield Third Round
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0   8 BOLDON CA DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
0   9 HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES

Line-upTeam Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
2   3 WASHINGTON AFC LIONESSES

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Second Round)
HETTON SR PREDATORS YOUTH
8   0 LEON FC YELLOWS

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Third Round)
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1   4 WHICKHAM FC REDS
Andy Douglas
Line-upTeam Sheet
BEAMISH LIONS
1   2 WASHINGTON AFC LIONS U12

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Cup (Second Round)
WINLATON TROJANS
4   0 SUNDERLAND UNITED

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Cup (Third Round)
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
5   1 SOUTH SHIELDS FC

Line-upTeam Sheet
BOLDON COLTS
4   1 BIRTLEY TOWN JUNIORS

Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH CW
1   5 WASHINGTON AFC TIGONS

Line-upTeam Sheet
UNDER 14 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
0   6 RUTHERFORD AFC REDS
Steve Graham
Line-upTeam Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
5   6 WITTON PARK

Line-upTeam Sheet
DARLINGTON FC
0   5 SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS

Line-upTeam Sheet
HILDA PARK JUNIORS
2   3 WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Alex Ludlow
Line-upTeam Sheet
UNDER 15 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
HETTON JUNIORS INTER
7   2 ROKER RANGERS

Line-upTeam Sheet
THROCKLEY MAGPIES
5   0 CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WEST DENTON UNITED
2   0 LEAM RANGERS

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Third Round)
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
3   2 HYLTON COLLIERY WELFARE REDS

Line-upTeam Sheet
HEIGHINGTON FC
3   2 NORTH EAST SKILLS FC

Line-upTeam Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS
7   0 THORNLEY JUNIORS

Line-upTeam Sheet
Under 13 league Shield (Third Round)
DURHAM UNITED FC LIONS
1   1 WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
2   1 DURHAM UNITED FC PUMAS

Line-upTeam Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
2   0 WHITBURN AND CLEADON REAL
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (Third Round)
FELLING MAGPIES BLUES
Pens 2-1
1   1 SOUTH SHIELDS FC WHITES

Line-upTeam Sheet
HEIGHINGTON BOYS
3   0 FARRINGDON DETACHED
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
PETERLEE HELFORD ORANGE
1   5 BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
CONSETT AFC JUVE
7   3 GATESHEAD FC STRIPES

Line-upTeam Sheet
Under 15 League Shield (Third Round)
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
8   1 JARROW WARRIORS

Line-upTeam Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0   3 WASHINGTON UNITED BLUES

Line-upTeam Sheet
SEATON CAREW TIGERS
0   8 SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
James Murphy
Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
2   1 CONSETT AFC CANNONS

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Second Round)
SHOTTON COLTS BLUES
4   2 NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Colin Royal
Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Third Round)
HEATON HAWKS
1   2 BLYTH TOWN

Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Third Round)
RUTHERFORD AFC
0   3 SEATON CAREW TIGERS

Line-upTeam Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
4   3 SUNDERLAND WEST END BLACKS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 13 League Vase (Third Round)
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
2   5 ROSEBERRY PARK

Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED FC
0   8 WREKENTON NOU CAMP REDS

Line-upTeam Sheet
ESCOMB YOUTH
5   1 SUNDERLAND RCA REDS

Line-upTeam Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
9   0 SHINCLIFFE JUNIORS WHITES

Line-upTeam Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
0   8 EAST DURHAM REDS

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Second Round)
WREKENTON NOU CAMP BLUES
3   2 WEAR UNITED BLUES

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Third Round)
RUTHERFORD AFC
9   0 DURHAM UNITED LIONS

Line-upTeam Sheet
EAST DURHAM FC
10   2 SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
BLAYDON FC
2   0 HEBBURN TOWN JUNIORS

Line-upTeam Sheet
Under 15s League Vase (Third Round)
HEBBURN TOWN JUNIORS
1   7 COXHOE UNITED

Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
1   9 NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES

Line-upTeam Sheet
WEAR UNITED
3   4 FELLING MAGPIES BLACKS

Line-upTeam Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
Pens 4-3
4   4 JARROW FC INTER
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
9   3 SEAHAM RED STAR
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2   3 SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 16s League Vase (Third Round)
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Pens 3-4
2   2 BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH
0   7 SPENNYMOOR TOWN CASTLES

Line-upTeam Sheet
24 November 2023
Under 12 League Cup (Third Round)
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2   0 BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS

Line-upTeam Sheet
21 November 2023
Under 14s League Shield (second Round)
SHOTTON COLTS BLUE
7   8 WASHINGTON AFC PUMAS

Line-upTeam Sheet
20 November 2023
Under 14s League Shield (second Round)
FARRINGDON DETACHED
Pens 6-5
2   2 SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
18 November 2023
Girls U12 League Cup (Third Round)
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
1   3 BEAMISH LIONESSES

Line-upTeam Sheet
DARLINGTON FC
Pens 2-3
1   1 HARTLEPOOL UNITED WOMEN
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
1   5 GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES

Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Second Round)
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2   9 CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS

Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Third Round)
LEAM RANGERS
12   0 NEWTON AYCLIFFE YOUTH

Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup (Second Round)
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Awarded to Home Team
0   0 WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES

Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup (Third Round)
EASINGTON COLLIERY
Awarded to Away Team
0   0 DURHAM BORO RANGERS

Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
Pens 3-1
2   2 STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS

Line-upTeam Sheet
Girls U15 League Cup (Third Round)
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Awarded to Away Team
0   0 THORNABY FC WOMEN U15

Line-upTeam Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Pens 2-4
2   2 DARLINGTON FC FEETHAMS
Gary Oyston
Line-upTeam Sheet
Girls U16 League Cup (Third Round)
CONSETT AFC U16 CHARGERS
10   2 BIRTLEY TOWN GIRLS

Line-upTeam Sheet
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
0   6 HARTLEPOOL POOLS YOUTH

Line-upTeam Sheet
Girls U12 Shield Third Round
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
6   1 WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Cup (Third Round)
SUNDERLAND ROKERITES
Awarded to Home Team
0   0 SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS

Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
0   5 SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES

Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS
3   2 RUTHERFORD AFC SWIFTS
David Carr
Line-upTeam Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
3   2 MONTAGU BLUES

Line-upTeam Sheet
Under 13 League Cup (Third Round)
REVOLUTION FC
16   1 FOUNDATION OF LIGHT
Ben Linfoot
Line-upTeam Sheet
RUTHERFORD AFC
2   0 GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS

Line-upTeam Sheet
BEAMISH FC U13'S
2   3 LEON FC REDS

Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS INTER
2   5 HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Ken Short
Line-upTeam Sheet
UNDER 14 LEAGUE CUP (SECOND ROUND)
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
1   3 DARLINGTON FC

Line-upTeam Sheet
UNDER 14 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
1   2 EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
BISHOP JUNIORS
0   3 HEBBURN TOWN BLUE

Line-upTeam Sheet
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
1   5 DURHAM UNITED FC TIGERS

Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC
6   2 FELLING MAGPIES BLACKS
Jack Paul Kennedy
Line-upTeam Sheet
UNDER 15 LEAGUE CUP (SECOND ROUND)
DURHAM FC
3   1 FC HARTLEPOOL

Line-upTeam Sheet
UNDER 15 LEAGUE CUP (THIRD ROUND)
HEDWORTH GOLD FC
6   0 PETERLEE EVOLUTION FC

Line-upTeam Sheet
CULLERCOATS UNITED
0   3 SOUTH MOOR BLUES

Line-upTeam Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1   3 HARTON AND WESTOE
Michael Vickerson
Line-upTeam Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1   5 HEXHAM CELTIC
Adam Cayless
Line-upTeam Sheet
Under 16 League Cup (Third Round)
DURHAM QUAKIES YOUTH
3   1 COXHOE UNITED

Line-upTeam Sheet
WASHINGTON JUNIORS
Awarded to Away Team
0   0 RUTHERFORD AFC

Line-upTeam Sheet
Under 18 LEAGUE CUP (SECOND ROUND)
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Awarded to Home Team
0   0 SUNDERLAND RCA REDS

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Second Round)
BIRTLEY TOWN WHITES
3   5 SOUTH MOOR JUNIORS

Line-upTeam Sheet
Under 12 League Shield (Third Round)
DURHAM COUNTY
Pens 0-1
0   0 HEBBURN INVOLVE SPARKS
Paul Wood
Line-upTeam Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
4   0 ROSEBERRY PARK

Line-upTeam Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
1   3 WHICKHAM FC BLUES

Line-upTeam Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Pens 7-6
2   2 LEON FC REDS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
Pens 8-9
3   3 FC HARTLEPOOL
Dylan Kestle
Line-upTeam Sheet
Under 13 league Shield (Third Round)
GATESHEAD FC JUNIORS
2   6 RICHMONDSHIRE PP

Line-upTeam Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
7   0 WASHINGTON JUNIORS
Ben Linfoot
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS
6   1 HYLTON COLLIERY WELFARE
Paul Wood
Line-upTeam Sheet
CONSETT STEEL
3   2 SHOTTON COLTS JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
DURHAM WFC
Awarded to Home Team
0   0 GREATHAM FC WHITES

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (second Round)
CONSETT AFC JUVE
7   0 BLACKFYNE FC

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Shield (Third Round)
JARROW FC SHARKS
6   1 RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Daniel Quinn
Line-upTeam Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2   4 WASHINGTON UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
Pens 3-4
2   2 HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
Callum Drakesmith
Line-upTeam Sheet
Under 15 League Shield (Third Round)
DEERNESS VALLEY STORM
Pens 6-5
2   2 NEW HERRINGTON ST AIDENS
Brian Laing
Line-upTeam Sheet
ESCOMB YOUTH
0   4 WHITBURN AND CLEADON JFC
Kody Sayer
Line-upTeam Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
Awarded to Home Team
0   0 SHILDON FC

Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
1   2 DURHAM UNITED FC TIGERS

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Shield (Third Round)
CONSETT AFC FALCONS
Pens 4-5
1   1 SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S

Line-upTeam Sheet
WHITELEAS ROCKETS
Pens 3-1
3   3 JARROW FC KNIGHTS
Ian Stewart
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
Pens 1-3
2   2 WASHINGTON UNITED
Colin Boxall
Line-upTeam Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
3   6 NEWCASTLE SPORTING CLUB

Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Third Round)
DURHAM UNITED FC TIGERS
Pens 0-2
1   1 DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL

Line-upTeam Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
5   2 WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 13 League Vase (Third Round)
DURHAM COUNTY FC
4   0 GATESHEAD REDHEUGH WHITES

Line-upTeam Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
6   2 WASHINGTON UNITED WHITES

Line-upTeam Sheet
Under 14s League Vase (Third Round)
WASHINGTON AFC LIONS
Pens 4-3
1   1 SHINCLIFFE JUNIORS REDS
David Fittes
Line-upTeam Sheet
ROSEBERRY PARK
6   0 NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Under 15s League Vase (Second Round)
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
2   4 SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
David McVittie
Line-upTeam Sheet
HETTON LYONS BOWES
5   7 SEAHAM RED STAR

Line-upTeam Sheet
Under 15s League Vase (Third Round)
CLEVELAND HALL BAYERN
5   0 SOUTH TYNESIDE FC
Craig Campbell
Line-upTeam Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
10   1 BLACKFYNE FC

Line-upTeam Sheet
Under 16s League Vase (Third Round)
BISHOP JUNIORS
2   3 WIDEOPEN WARRIORS
Michael Walker
Line-upTeam Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
4   3 BEDLINGTON UNITED LOCOS
Jack Paul Kennedy
Line-upTeam Sheet
17 November 2023
Under 13 league Shield (Second Round)
FELLING MAGPIES WHITES
1   4 WASHINGTON AFC WILDCATS
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
Under 12s League Vase (Third Round)
WEAR UNITED YELLOWS
3   9 DEERNESS VALLEY HURRICANE FC

Line-upTeam Sheet
16 November 2023
Under 16 League Cup (Third Round)
SOUTH SHIELDS FC
1   5 SILKSWORTH CW
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
12 November 2023
Girls U12 Shield Second Round
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
3   2 HEBBURN INVOLVE FLAMES
FA Appointed
Line-upTeam Sheet
11 November 2023
Girls U12 League Cup (Second Round)
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
5   0 NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS

Line-upTeam Sheet
WREKENTON NOU CAMP
3   1 WASHINGTON ATHLETIC TIGERS

Line-upTeam Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
1   1 BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0   8 BEAMISH LIONESSES
Mark French
Line-upTeam Sheet
Girls U13 League Cup (Second Round)
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
4   0 NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS

Line-upTeam Sheet
DARLINGTON TOWN FC
Awarded to Home Team
0   0 CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS

Line-upTeam Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
22   1 BELMONT UNITED BLUEJAYS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
SHOTTON COLTS GIRLS
3   10 BEAMISH THUNDER

Line-upTeam Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
5   4 BISHOP AUCKLAND GIRLS

Line-upTeam Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
3   4 DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
Girls U14 League Cup (Second Round)
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0   2 EASINGTON COLLIERY

Line-upTeam Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
2   10 BEAMISH LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-upTeam Sheet
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
11   0 FELLING MAGPIES
Joshua Edmonds
Line-upTeam Sheet
DURHAM BORO RANGERS
Awarded to Home Team
0   0 CONSETT AFC PUMAS