Please wait...
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
*** All Competitions ***
Girls Under 12 9v9 Premier Division
Girls Under 12 9v9 Division 1
Girls Under 12 9v9 Division 2
Girls Under 12 9v9 Division 3
Girls Under 13 Premier Division
Girls Under 13 Division 1
Girls Under 13 Division 2
Girls Under 14 Premier Division
Girls Under 14 Division 1
Girls Under 15 Premier Division
Girls Under 15 Division 1
Girls Under 16 League Premier Division
Girls Under 16 Division 1
Girls Under 18s North Division
Girls Under 18s South Division
Under 12 9v9 Premier Division
Under 12 9v9 Division 1
Under 12 9v9 Division 2
Under 12 9v9 Division 3
Under 12 9v9 Division 4
Under 12 9v9 Division 5
Under 12 9v9 Division 6
Under 12 9v9 Division 7
Under 12 9v9 Division 8
Under 12 9v9 Division 9
Under 12 9v9 Division 10
Under 13 Premier Division
Under 13 Division 1
Under 13 Division 2
Under 13 Division 3
Under 13 Division 4
Under 13 Division 5
Under 13 Division 6
Under 13 Division 7
Under 13 Division 8
Under 13 Division 9
Under 14 Premier Division
Under 14 Division 1
Under 14 Division 2
Under 14 Division 3
Under 14 Division 4
Under 14 Division 5
Under 14 Division 6
Under 14 Division 7
Under 14 Division 8
Under 15 Premier Division
Under 15 Division 1
Under 15 Division 2
Under 15 Division 3
Under 15 Division 4
Under 15 Division 5
Under 15 Division 6
Under 15 Division 7
Under 15 Division 8
Under 16 Premier Division
Under 16 Division 1
Under 16 Division 2
Under 16 Division 3
Under 16 Division 4
Under 16 Division 5
Under 16 Division 6
Under 17 Premier Division
Under 17 Division 1
Under 17 Division 2
Under 17 Division 3
Under 17 Prem/1 Group A
Under 17 Prem/1 Group B
Under 17 Prem/1 Group C
Under 17 Prem/1 Group D
Under 17 2/3 Group A
Under 17 2/3 Group B
Under 17 2/3 Group C
Under 17 2/3 Group D
Under 18 Premier League
Under 18 Division 1
02 May 2024
Girls Under 12 9v9 Division 3
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0
6
ROSEBERRY PARK
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
WASHINGTON UNITED GIRLS
1
7
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Awarded to Home Team
0
0
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Awarded to Home Team
0
0
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
0
0
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
3
0
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
2
1
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
1
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
0
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
0
4
LEON FC WHITES
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
1
4
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HEBBURN TOWN GOLDS
1
8
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
1
3
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
0
4
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
4
0
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SOUTH MOOR JUNIORS
6
1
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WHICKHAM FC WHITES
5
3
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WASHINGTON AFC TIGERS
0
0
WHITELEAS EAGLES
Robert Page
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
0
5
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DEERNESS VALLEY STORM
1
4
REDBY CA
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
WASHINGTON JUNIORS
7
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
2
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
5
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
2
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUE
1
0
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
4
1
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
FARRINGDON DETACHED
9
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHITELEAS WARRIORS
10
1
VELOCITY TIGERS
Tony Fawkes
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PETERLEE EVOLUTION FC
BOLDON COLTS MADRID
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
2
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
NEW HERRINGTON ST AIDENS
3
1
DURHAM UNITED FC WOLVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
1
2
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED
4
5
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
RUTHERFORD AFC
PETERLEE UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
VELOCITY PANTHERS
0
1
BOLDON COLTS BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
5
2
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
John Lines
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
1
4
JARROW FC LIONS
John Davies
Line-up
Team Sheet
01 May 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
6
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
0
5
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
1
2
CONSETT AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
2
7
BOLDON CA DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
2
1
LEAM RANGERS
David Prince
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
1
7
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
0
8
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
7
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
3
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL GIRLS
1
2
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
14
2
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
7
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
20
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
4
1
DARLINGTON FC
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
0
1
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
3
0
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
3
0
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
2
4
LEAM RANGERS GIRLS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
0
BOLDON CA ALL STARS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
7
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
STOCKTON TOWN BLUES
2
1
WHICKHAM FC REDS
Christopher Adamson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
0
1
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
BIRTLEY TOWN WHITES
5
0
SUNDERLAND RCA GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FELLING MAGPIES BLACKS
0
6
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
5
3
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
HILDA PARK
0
5
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
2
5
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
0
3
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
0
6
EAST DURHAM WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
3
2
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
5
0
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
2
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
FISHBURN COMMUNITY
5
2
ROSEBERRY PARK FALCONS
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
6
0
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BOLDON COLTS
3
3
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
WHITBURN AND CLEADON REAL
3
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
2
4
STOCKSFIELD EAGLES
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
0
2
DURHAM WFC
Franky Bell
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FARRINGDON DETACHED REDS
Awarded to Away Team
0
0
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
2
2
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
8
3
SEATON CAREW SPARTANS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
Awarded to Home Team
0
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
3
1
SHOTTON COLTS BLUE
Robbi-Jay Mitchell
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
4
0
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
3
0
BLAYDON FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
3
2
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
4
0
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
6
1
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WASHINGTON AFC TIGERS
1
8
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
8
1
WALDRIDGE PARK NETHERTON
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HETTON JUNIORS INTER
1
1
THROCKLEY MAGPIES
Line-up
Team Sheet
WEST DENTON UNITED
Awarded to Home Team
0
0
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
WASHINGTON AFC TIGERS
0
3
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FC HARTLEPOOL
3
0
PETERLEE EVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Awarded to Home Team
0
0
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
4
5
SEATON CAREW LIONS
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WASHINGTON UNITED BLUES
1
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
2
0
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
NEW HERRINGTON ST AIDENS
1
3
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
3
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
2
2
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
5
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
SHILDON FC
3
0
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
2
0
ESCOMB YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
7
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
0
2
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
2
12
SEAHAM RED STAR
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
6
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
RUTHERFORD AFC
4
0
ALLENDALE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BLYTH TOWN
Awarded to Home Team
0
0
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
4
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SHOTTON COLTS BLUES
4
2
SILKSWORTH LIONS COAST
David Carr
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON AFC TIGERS
3
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
0
2
WHITELEAS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
2
3
WIDEOPEN WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH
0
2
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST BLUES
5
0
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
13
2
CRAGHEAD FC
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
3
4
NSG ATHLETIC TIGERS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
1
4
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
2
2
ESCOMB YOUTH U17
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON
Awarded to Away Team
0
0
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
3
2
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
4
2
COXHOE UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY FC
0
1
HARTON AND WESTOE UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
HYLTON COLLIERY WELFARE
Awarded to Home Team
0
0
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
2
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS FC INTER MILAN
4
3
DURHAM COUNTY FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
10
1
TYNE AND WEAR DRAGONS
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
30 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WREKENTON NOU CAMP
Awarded to Away Team
0
0
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC
0
4
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
3
VELOCITY DIAMONDS
John Davies
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
DARLINGTON FC FEETHAMS
1
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
1
3
BLYTH TOWN
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
CONSETT AFC U16 CHARGERS
1
4
JARROW FC LASSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS
4
1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Line-up
Team Sheet
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
1
6
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Mark Bond
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
5
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
VELOCITY FLAMES
1
3
DEERNESS VALLEY TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HEBBURN TOWN GOLDS
2
2
WASHINGTON AFC LIONS U12
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FAST FEET FC PSG
Awarded to Away Team
0
0
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
6
3
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
4
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
2
5
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
6
2
GATESHEAD FC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC BEDLAM
3
0
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUE
0
7
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
0
1
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
Lee Hope
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
1
0
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
SUNDERLAND CITY HORSWILL
0
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
CONSETT AFC MILAN
2
0
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
7
SEAHAM RED STAR YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
HEDWORTH GOLD FC
4
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
James Marshall
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SEAHAM TOWN FC
1
1
HETTON JUNIORS MILAN
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
FELLING MAGPIES BLACKS
2
4
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
2
2
CONSETT AFC FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
HEATON HAWKS KESTRELS
4
3
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
29 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
2
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Louis Hollis
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
0
3
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
0
5
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY
3
0
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
6
0
RUTHERFORD AFC
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
RUTHERFORD AFC SWIFTS
1
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Alfie Graham
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
1
2
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
3
4
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
LEON FC REDS
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Awarded to Home Team
0
0
WESTERHOPE UNITED YELLOW
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
2
2
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
1
5
FELLING MAGPIES WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
0
FARRINGDON DETACHED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
ESCOMB YOUTH
2
3
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
Steve Lawson
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
5
2
WASHINGTON UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
SUNDERLAND RCA REDS
2
2
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
5
1
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
3
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Finn Brown
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC CARNAGE
2
4
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC
1
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
WITTON PARK
2
1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
0
4
PETERLEE HELFORD UNITED
Michael College
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
2
1
FC HARTLEPOOL WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
5
1
CONSETT AFC JUVE
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
3
3
HEIGHINGTON BOYS
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
WASHINGTON AFC PANTHERS
1
2
HETTON JUNIORS LAZIO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA BLUES
0
4
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BLACKHALL MONKS FC
2
12
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3
0
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
4
3
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
2
3
WHITELEAS WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
2
4
WARK WANDERERS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
1
0
VELOCITY TIGERS
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
5
0
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
ROSEBERRY PARK
4
1
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FELLING MAGPIES WHITES
1
2
BOLDON COLTS MADRID
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
Awarded to Home Team
0
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
0
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
RUTHERFORD AFC SWIFTS
3
0
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
2
3
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
1
0
SHILDON FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
3
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
3
1
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
4
0
BELMONT UNITED
John Lines
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
HEATON HAWKS
2
2
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
1
WHITELEAS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
DALTON PARK RANGERS
5
7
BISHOP JUNIORS
David Carr
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
4
3
SEAHAM COAST BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
BLACKFYNE FC
3
2
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Lewis Chirnside
Line-up
Team Sheet
28 April 2024
Girls Under 13 Division 1
WASHINGTON UNITED GIRLS
0
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Awarded to Away Team
0
0
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Awarded to Away Team
0
0
DURHAM BORO RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
8
3
WHICKHAM FELLSIDE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
27 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
0
4
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
0
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
0
3
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
7
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP
1
3
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
1
6
BOLDON CA DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
2
2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
1
6
CONSETT AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
0
5
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
0
6
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE GIRLS
3
0
SUNDERLAND WEST END GIRLS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
6
0
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
3
0
SEATON CAREW KOALAS
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
5
1
DARLINGTON TOWN FC
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES
1
5
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
2
0
BORO RANGERS GIRLS REDS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
6
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Awarded to Away Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
2
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
2
0
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
0
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
0
5
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
9
0
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
6
0
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
2
4
CLEVELAND HALL GIRLS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
8
1
BLACKFYNE JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
2
5
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
0
4
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
3
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
7
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
0
3
DURHAM BORO RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
6
1
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
2
1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR GIRLS
1
1
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
4
3
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY DIAMONDS
1
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
2
1
DARLINGTON YOUNG BULLS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
1
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
2
LEAM RANGERS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
1
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
1
2
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
6
0
DARLINGTON FC FEETHAMS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
14
0
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
3
2
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
3
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
2
3
DEERNESS VALLEY FALCONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
CONSETT AFC U16 CHARGERS
1
4
MIDDLETON RANGERS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
3
0
BOLDON CA ALL STARS
Steve McGurk
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
9
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Dave Marrs
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
8
0
BEAMISH GIRLS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
0
4
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
4
2
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
0
4
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0
3
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
1
1
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
1
3
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
3
3
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
KADER U18 GIRLS
4
1
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
2
6
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
6
2
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
2
0
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
9
0
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1
1
LEON FC WHITES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Lewis Dunn
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
0
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
2
0
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
5
1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
0
1
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY AFC
8
0
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
2
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
9
1
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
0
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
NORTH EAST SKILLS FC
3
3
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
2
3
ROSEBERRY PARK
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
7
0
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
1
1
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
0
1
DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
0
2
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
2
0
DURHAM FC DIAMONDS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
HEIGHINGTON FC
1
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
0
2
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
1
2
JARROW FC CRUSADERS
Oliver Collingson
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
0
3
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
0
2
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
4
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
1
SWALWELL JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
5
2
BIRTLEY TOWN WHITES
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
3
6
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
2
1
SOUTH MOOR JUNIORS
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FELLING MAGPIES BLACKS
1
1
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS YOUTH
4
1
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
0
8
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
1
2
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
3
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
2
5
WASHINGTON AFC JAGUARS
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
1
1
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
0
4
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
4
4
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
2
0
SOUTH SHIELDS WHITES
James Taylor
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
2
2
WHITBURN PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
7
2
BLACKHALL MONKS REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
1
2
CLEVELAND HALL YELLOWS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
6
0
HILDA PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
1
4
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED YELLOWS
3
3
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
2
6
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
2
4
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
1
0
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
3
1
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
0
5
PETERLEE AZULS FC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
12
2
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
4
2
WHITLEAS HAWKS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
2
3
FISHBURN COMMUNITY
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS U12 ROMA
11
1
CONSETT AFC STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
2
2
RUTHERFORD AFC
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
1
2
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
1
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
PASS SOCCER GREEN
0
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
1
3
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
3
1
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS
5
5
WESTERHOPE UNITED YELLOW
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
2
WINLATON TROJANS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
7
DURHAM FC
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
3
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
4
5
FOUNDATION OF LIGHT
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
9
0
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
2
6
BLACKFYNE FC
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
1
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
4
4
WHITBURN AND CLEADON REAL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
2
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
REDBY CA
2
6
STOCKSFIELD EAGLES
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
4
3
CONSETT STEEL
Finn Brown
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE VIPERS
0
5
DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GREATHAM FC WHITES
8
2
LEON FC YELLOWS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3
2
DURHAM UNITED FC LIONS
Robert Page
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
4
1
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
4
8
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
Awarded to Home Team
0
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
3
1
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
3
0
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
3
2
ESCOMB YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
6
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED WHITES
2
8
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
COXHOE UNITED
5
4
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
0
3
SUNDERLAND RCA REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
5
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
8
1
BROWNEY FC MILAN
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
1
1
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
9
0
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
2
3
HETTON JUNIORS ROMA
Fred Crawford
Line-up
Team Sheet
SWALWELL SWIFTS
4
2
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
1
2
WEAR UNITED FC
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
13
HETTON LYONS YOUTH U13S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
1
10
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
NSG ATHLETIC PUMAS
1
0
CONSETT AFC BEDLAM
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST YOUTH
0
5
CONSETT AFC CARNAGE
Emily Brown
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
2
3
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
3
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
0
2
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
6
1
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
1
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Tai Waterson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
SEDGEFIELD YOUTH F.C
1
7
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
David Ryder
Line-up
Team Sheet
SEABURN JUNIORS
2
1
LEAM RANGERS
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
1
7
WITTON PARK
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
FC HARTLEPOOL WHITES
3
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
2
1
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
3
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
1
0
WASHINGTON UNITED GOLD
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
2
1
ESCOMB WARRIORS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
0
1
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
1
3
JARROW FC SHARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
4
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SHOTTON COLTS BLUE
7
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PANTHERS
1
2
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
1
0
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
BYERS GREEN EAGLES
1
1
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0
8
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
LEAM RANGERS BLUES
1
2
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
1
0
WASHINGTON UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
BLACKHALL MONKS FC
1
10
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
VELOCITY TIGERS
3
5
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
1
2
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
5
0
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
4
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
3
1
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
3
2
WINLATON KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
0
8
WASHINGTON AFC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEON FC
1
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
4
1
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
2
5
SEAHAM RED STAR YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HARTON AND WESTOE
1
4
WEST DENTON UNITED
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
Awarded to Away Team
0
0
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
1
STOCKSFIELD VIPERS
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
3
0
CULLERCOATS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
1
4
ROKER RANGERS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
4
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FELLING MAGPIES WHITES
1
5
PETERLEE EVOLUTION FC
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
1
4
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
3
2
FC HARTLEPOOL
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
2
5
SEATON CAREW LIONS
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
6
1
BOLDON COLTS MADRID
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WASHINGTON UNITED BLUES
0
0
WHITBURN AND CLEADON JFC
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
5
4
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
1
3
SEAHAM TOWN FC
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
4
2
HETTON JUNIORS MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
OUSTON EAGLES
3
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
4
0
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CANNONS
2
1
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
2
WALDRIDGE PARK WESTRAY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
7
0
ESCOMB YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
2
5
SHOTTON COLTS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
1
1
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
6
1
SEATON CAREW TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
0
6
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
1
1
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
2
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
0
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
2
0
JARROW FC INTER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
4
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
2
1
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
2
3
COXHOE UNITED
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
7
3
SEAHAM RED STAR
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
6
0
WREKENTON NOU CAMP BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
2
7
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
3
3
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
0
12
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
6
DURHAM QUAKIES YOUTH
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
1
3
HETTON JUNIORS LAZIO
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
2
WHICKHAM F.C.
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
2
6
ESCOMB YOUTH U16S
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
2
0
CHESTER LE STREET UNITED
Ray Dobson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
RUTHERFORD AFC
3
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
Awarded to Away Team
0
0
PETERLEE UNITED
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
1
0
ALLENDALE TERRIERS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Awarded to Home Team
0
0
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
9
0
BOLDON COLTS BARCA
Billy Edwards
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SHOTTON COLTS BLUES
1
6
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
0
2
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE SPORTING CLUB
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
1
2
WASHINGTON UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
2
4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
3
9
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
CHESTER TOWN WHITES
3
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
2
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
2
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
DALTON PARK RANGERS
4
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
9
0
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH
3
8
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
5
3
SEAHAM COAST BLUES
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
Awarded to Home Team
0
0
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
5
3
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
9
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
3
0
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
John Chirnside
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
2
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
ESCOMB YOUTH U17
4
0
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
SHILDON AFC
5
1
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
2
1
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
CONSETT AFC STEELERS
5
3
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
SACRISTON VICTORIA
1
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
5
0
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
3
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
1
3
JARROW FC LIONS
Ben Gordon
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
1
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
1
3
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
ELLIS WARREN
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
2
4
DURHAM COUNTY FC COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY FC
3
3
COXHOE UNITED YOUTH
James Murphy
Line-up
Team Sheet
SEAHAM UNITED REDS
1
3
CORBRIDGE UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
BRANDON COMMUNITY YOUTH
1
0
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
David Dent
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
Awarded to Home Team
0
0
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
1
10
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DEERNESS VALLEY THUNDER
2
4
WHITBURN AND CLEADON REAL
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
3
7
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
DAVID REID
Line-up
Team Sheet
26 April 2024
Under 12 9v9 Division 6
WASHINGTON NSG FC
3
4
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
0
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
2
3
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
4
1
WASHINGTON UNITED BLACKS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
25 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
0
2
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
LEAM RANGERS
2
0
NSG ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
12
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
2
0
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY FC
2
7
CLEVELAND HALL GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
2
1
HETTON JUNIORS GIRLS
Steve Rutherford
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
2
4
BIRTLEY TOWN GIRLS
Mark Bond
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
NORTH EAST SKILLS FC
2
3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WASHINGTON AFC TIGERS
4
2
WEAR UNITED VEDRA
Robert Page
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
4
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FELLING MAGPIES WHITES
2
3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
1
5
DURHAM UNITED FC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
CONSETT AFC MAYHEM
2
2
ROSEBERRY PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
3
5
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
WASHINGTON UNITED GOLD
10
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Peter Fletcher
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
1
2
GATESHEAD FC STRIPES
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC PUMAS
0
1
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
4
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
David McVittie
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
VELOCITY PANTHERS
0
3
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NEWCASTLE SPORTING CLUB
6
0
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
1
4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
DALTON PARK RANGERS
1
4
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
EASINGTON COLLIERY FC
5
1
DURHAM COUNTY FC COLTS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
1
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
24 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
5
1
WREKENTON NOU CAMP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
1
4
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
5
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
1
6
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
1
9
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
4
1
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
3
5
HETTON JUNIORS GIRLS
Mark French
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
0
6
DURHAM BORO RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
4
2
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Awarded to Away Team
0
0
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
3
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
0
1
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
2
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
1
3
WASHINGTON AFC WILDCATS
Oliver Collingson
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
2
1
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
7
1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
2
1
BEAMISH GIRLS
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
VELOCITY FLAMES
4
2
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
0
6
DEERNESS VALLEY TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Awarded to Home Team
0
0
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
BELMONT UNITED
2
1
HEIGHINGTON FC
Kean O'Brian
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
1
1
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
3
3
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
1
0
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WEAR UNITED BLUES
0
4
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
0
7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WASHINGTON AFC PUMAS
1
5
VELOCITY EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
3
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
1
2
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
0
10
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC
6
3
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
5
1
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
RUTHERFORD AFC SWIFTS
1
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
ESCOMB YOUTH
11
1
FELLING MAGPIES
Jack Purdham
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
WREKENTON NOU CAMP REDS
3
2
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
0
4
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
2
3
SWALWELL SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC
3
3
HEBBURN TOWN BLUE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
Awarded to Home Team
0
0
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
0
3
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
SEABURN JUNIORS
1
6
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
FC HARTLEPOOL WHITES
1
3
BISHOP JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
3
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
ESCOMB WARRIORS
3
2
PLAINS FARM GREENS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
4
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC JUVE
5
0
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
CLEVELAND HALL CA BLUES
0
3
DURHAM UNITED FC WOLVES
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUE
3
3
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BLACKFYNE FC
0
4
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BLACKHALL MONKS FC
Awarded to Away Team
0
0
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
5
2
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
10
1
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
2
3
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
2
7
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
10
0
VELOCITY TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
1
1
WHITELEAS WARRIORS
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
1
2
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
LEON FC
1
3
ROSEBERRY PARK
Peter Fletcher
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
2
2
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
LEAM RANGERS
1
5
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
4
0
CLEVELAND HALL MILAN
Ben Pentland
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
PLAINS FARM YELLOWS
Awarded to Home Team
0
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
2
4
WASHINGTON JUNIORS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FC HARTLEPOOL
Awarded to Home Team
0
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
5
3
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
3
WALDRIDGE PARK WESTRAY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
OUSTON EAGLES
1
9
NEW HERRINGTON ST AIDENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
ESCOMB YOUTH
0
6
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
3
DEERNESS VALLEY STORM
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BELMONT UNITED
1
7
WEAR UNITED
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
2
1
SEAHAM RED STAR
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
Awarded to Home Team
0
0
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS LAZIO
Awarded to Home Team
0
0
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
4
2
CHESTER LE STREET UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
2
1
BLYTH TOWN
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
1
5
WASHINGTON UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
Awarded to Home Team
0
0
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WHITELEAS ROCKETS
2
1
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Awarded to Away Team
0
0
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
0
0
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
3
2
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
2
2
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Adam Gilchrist
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Awarded to Away Team
0
0
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
1
4
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CORBRIDGE UNITED LIONS
4
5
COXHOE UNITED YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM UNITED REDS
2
4
HARTON AND WESTOE UNITED
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
3
0
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
23 April 2024
Girls Under 13 Division 1
WASHINGTON UNITED GIRLS
2
4
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
6
2
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
5
1
DARLINGTON FC FEETHAMS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
1
6
THORNABY FC WOMEN U15
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
1
4
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
4
2
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
FELLING MAGPIES
0
17
DEERNESS VALLEY FALCONS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
1
2
BOLDON CA ALL STARS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
JARROW FC LASSES
2
5
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
0
1
LEAM RANGERS GIRLS
Craig Jinks
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
LEAM RANGERS GIRLS
4
2
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
LEAM RANGERS GREENS
3
10
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
DURHAM FC
3
2
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
3
3
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC BEDLAM
3
0
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Awarded to Home Team
0
0
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SHOTTON COLTS BLUES
2
2
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
0
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
6
4
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
Awarded to Home Team
0
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Line-up
Team Sheet
22 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
2
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
2
2
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
5
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
1
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Alfie Graham
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WHITELEAS EAGLES
4
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
4
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
8
1
CROOK TOWN YOUTH
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SUNDERLAND UNITED
2
5
WASHINGTON AFC TIGERS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
WHITELEAS SHARKS
Awarded to Away Team
0
0
DURHAM UNITED FC LIONS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
Awarded to Away Team
0
0
HEBBURN INVOLVE BLAZE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
3
NSG ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
DURHAM COUNTY FC
2
3
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
0
3
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
5
3
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
2
3
WINLATON KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PETERLEE EVOLUTION FC
3
2
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
5
0
WILLINGTON YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
2
1
HARTLEPOOL FC WHITES
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
2
3
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Thomas Aspinall
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
3
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BAYERN
3
2
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
4
1
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SEAHAM RED STAR
9
1
BELMONT UNITED
Brandon Grimes
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
2
4
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Gavin Leadbitter
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
Awarded to Home Team
0
0
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
2
1
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Josh Spencer
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
CONSETT AFC FALCONS
1
5
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
1
2
NSG ATHLETIC COBRAS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
21 April 2024
Under 15 Division 7
BLACKFYNE FC
3
3
WALDRIDGE PARK LOMOND
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
20 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
0
0
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Mark French
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
1
0
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
2
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
1
0
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
5
3
WREKENTON NOU CAMP
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
1
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
0
14
BOLDON CA DIAMONDS
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
0
10
CONSETT AFC PANTHERS
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
3
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
CLS AMAZON SAPPHIRES
1
5
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
ROSEBERRY PARK
2
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
2
3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE GIRLS
7
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUES
3
2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
4
4
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
BEAMISH THUNDER
8
0
DARLINGTON TOWN FC
Phil Johnson
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
Awarded to Away Team
0
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
4
2
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
3
1
DURHAM TIBS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
1
3
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
3
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
1
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
4
3
DEERNESS VALLEY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
1
2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
1
2
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
1
9
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
4
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
3
2
BEAMISH LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
6
1
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
14
1
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
Awarded to Away Team
0
0
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
4
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
VELOCITY DIAMONDS
4
2
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
1
1
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
6
0
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
John Davies
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
0
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
0
6
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
5
1
DARLINGTON FC FEETHAMS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
2
8
THORNABY FC WOMEN U15
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
2
2
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
2
1
CLEVELAND HALL GIRLS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
2
3
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
1
3
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
4
10
MIDDLESBROUGH GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
CONSETT AFC U16 CHARGERS
1
4
BOLDON CA ALL STARS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC LASSES
6
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
MIDDLETON RANGERS
2
8
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
1
1
HETTON JUNIORS GIRLS
Ellis Burns
Line-up
Team Sheet
BEAMISH GIRLS
0
0
LEAM RANGERS GIRLS
Phil Johnson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
1
4
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TIGERS
7
3
BIRTLEY TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
VELOCITY FLAMES
3
3
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
2
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
8
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
0
6
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Mark Baston
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
4
3
BIRTLEY TOWN GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
14
0
CRAMLINGTON GIRLS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
PONTELAND UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
4
2
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
3
4
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
3
3
SUNDERLAND ROKERITES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
6
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
1
1
STOCKTON TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
0
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
3
1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLDS
2
1
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
0
1
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS U12
1
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
3
0
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
1
0
DURHAM FC COLTS
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
1
2
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
3
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
2
4
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
4
3
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
4
0
NORTH EAST SKILLS FC
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
2
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
2
0
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
Oliver Hamill
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
Awarded to Home Team
0
0
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
BISHOP JUNIORS
0
1
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
1
1
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
4
2
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
2
3
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
4
3
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
3
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
0
3
SOUTH MOOR JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
0
1
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FAST FEET FC PSG
0
1
WASHINGTON NSG FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS YOUTH
6
4
CHILTON JUNIORS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
2
3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Mark Bell
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
0
7
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
2
3
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
5
3
WHICKHAM FC WHITES
Michael Nixon
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
0
4
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
3
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
2
6
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
2
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
0
6
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
10
0
PETERLEE TOWN GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
6
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
RUTHERFORD AFC
0
1
SOUTH SHIELDS WHITES
Line-up
Team Sheet
VELOCITY EAGLES
12
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
3
5
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
4
6
HILDA PARK
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
1
2
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
2
1
BLACKHALL MONKS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
Awarded to Home Team
0
0
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
8
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED YELLOWS
2
1
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
0
11
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1
3
EAST DURHAM WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
2
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FISHBURN COMMUNITY
5
5
WHITLEAS HAWKS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
0
4
PETERLEE AZULS FC
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED VEDRA
5
1
CONSETT AFC STORM
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
2
SEATON CAREW TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
CROOK TOWN YOUTH
1
8
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
1
2
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
2
5
WASHINGTON AFC TIGONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
PASS SOCCER GREEN
2
5
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
4
3
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
8
2
WESTERHOPE UNITED YELLOW
Owen Andre
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
8
WINLATON TROJANS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
0
3
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
4
0
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
FOUNDATION OF LIGHT
4
5
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
6
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
1
5
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
5
1
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
2
0
BORO RANGERS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DEERNESS VALLEY STORM
1
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
0
REDBY CA
Franky Bell
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
2
1
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
9
0
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
CONSETT STEEL
2
1
HARTON AND WESTOE VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GREATHAM FC WHITES
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN INVOLVE BLAZE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
Awarded to Home Team
0
0
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
4
0
FARRINGDON DETACHED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
1
5
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
1
2
DURHAM UNITED FC LIONS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
1
2
LEON FC YELLOWS
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
ESCOMB YOUTH
8
1
DURHAM COUNTY FC
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
3
3
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED WHITES
5
1
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
2
3
EAST DURHAM REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
4
1
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
EASINGTON COLIERY AFC
0
11
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Awarded to Away Team
0
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
1
3
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
5
4
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
8
1
BROWNEY FC MILAN
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WEAR UNITED FC
7
2
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
5
6
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
4
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
0
8
SWALWELL SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
1
1
HETTON LYONS YOUTH U13S
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
SEAHAM COAST YOUTH
0
3
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
Philip McGuire
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
3
2
NSG ATHLETIC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
2
3
CONSETT AFC CARNAGE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
3
3
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
5
1
SILKSWORTH CW REDS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
3
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUE
1
3
HILDA PARK JUNIORS
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC REDS
0
2
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
3
1
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
3
1
GATESHEAD FC BLACKS
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
3
3
LEAM RANGERS
Michael College
Line-up
Team Sheet
SEABURN JUNIORS
3
1
WITTON PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
HETTON JUNIORS NAPOLI
1
3
FC HARTLEPOOL WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
1
2
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
1
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
6
1
ESCOMB WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
3
1
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
2
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
1
3
CONSETT AFC JUVE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
0
1
JARROW FC SHARKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
1
8
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUE
2
4
WASHINGTON AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
2
4
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
1
4
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
WASHINGTON AFC PUMAS
5
0
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
2
3
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
9
1
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
3
0
BYERS GREEN EAGLES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
1
1
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
0
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
1
5
BLAYDON FC
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACK
6
1
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
2
1
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS BLUES
11
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
1
4
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
3
3
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
12
2
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
1
2
WARK WANDERERS
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
3
3
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
3
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
3
WASHINGTON AFC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
3
LEON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
6
0
SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
3
1
DURHAM UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HETTON JUNIORS INTER
3
2
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD VIPERS
1
1
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
0
CULLERCOATS UNITED
Line-up
Team Sheet
WEST DENTON UNITED
1
2
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
PLAINS FARM YELLOWS
5
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Charlie Huntley
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
2
1
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
0
0
WHICKHAM FC
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
1
3
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
4
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
1
1
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
3
0
PRUDHOE YOUTH COBRAS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
1
4
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
0
2
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM TOWN FC
4
1
WASHINGTON UNITED BLUES
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
0
HETTON JUNIORS MILAN
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
2
WHITBURN AND CLEADON JFC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
OUSTON EAGLES
1
10
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
Awarded to Home Team
0
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
3
1
FARRINGDON DETACHED REDS
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CANNONS
6
2
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
CULLERCOATS RANGERS
1
6
SEATON CAREW TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
5
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
3
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
1
8
JARROW WARRIORS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
1
0
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
1
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BAYERN
2
0
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
1
1
JARROW FC INTER
David McVittie
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
0
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
3
4
SEAHAM RED STAR
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
5
2
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
2
1
BISHOP JUNIORS MITRES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
0
4
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
3
0
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
10
2
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
3
1
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
TRIMDON UNITED JUNIORS
2
3
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
4
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Barry Gordon
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
0
3
WHICKHAM F.C.
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
1
1
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
2
1
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
8
2
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Mark Kennedy
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
0
1
DURHAM QUAKIES YOUTH
Jack Slatcher
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
COXHOE UNITED
0
2
PETERLEE UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
1
1
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
Awarded to Home Team
0
0
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS BARCA
4
4
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1
4
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
3
5
HEATON HAWKS
David Carr
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
0
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
JARROW FC KNIGHTS
2
3
FC HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC FALCONS
0
2
WASHINGTON UNITED
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
3
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
3
3
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
3
3
STOCKSFIELD FC
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
2
5
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Line-up
Team Sheet
CHESTER TOWN WHITES
6
3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS KESTRELS
0
3
WHITELEAS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
2
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
5
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
David Woodward
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
3
3
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
5
1
BISHOP JUNIORS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
CRAGHEAD FC
1
1
SEAHAM COAST BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
3
1
FELLING MAGPIES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED FC TIGERS
5
1
BLACKFYNE FC
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
2
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
5
2
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
3
0
NSG ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
1
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
5
1
DURHAM UNITED PANTHERS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
0
0
SHILDON AFC
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
5
2
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
2
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SACRISTON VICTORIA
0
7
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Thomas Ludlow
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR TIGERS
3
1
CONSETT AFC STEELERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
1
0
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
3
2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
1
0
CORBRIDGE UNITED LIONS
A Non affiliated Official
FA Appointed
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
1
1
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH
1
1
SEAHAM UNITED REDS
Mark Jacomb
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
HYLTON COLLIERY WELFARE
2
2
WHITELEAS FC INTER MILAN
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
5
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
4
1
HETTON JUNIORS ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC WHITES
2
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
David Dent
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
5
0
WHITBURN AND CLEADON REAL
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
Awarded to Away Team
0
0
TYNE AND WEAR DRAGONS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
3
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
19 April 2024
Girls Under 13 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Awarded to Home Team
0
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
2
DURHAM COUNTY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
5
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
2
1
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Alex Harrison
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WHICKHAM FELLSIDE REDS
2
3
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Awarded to Home Team
0
0
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
2
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
18 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
DARLINGTON FC
2
1
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
1
5
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
LEAM RANGERS
3
1
HEBBURN TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
BLACKFYNE JUNIORS
0
10
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
SOUTH MOOR GIRLS
2
1
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
6
0
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONS
0
8
WHICKHAM FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
GRETTON CREST HARTLEPOOL
1
2
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
3
1
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WASHINGTON AFC TIGERS
4
1
CONSETT AFC STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
4
2
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
5
3
FELLING MAGPIES WHITES
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
3
1
ESCOMB YOUTH
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
11
0
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
8
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
2
3
HEIGHINGTON BOYS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON UNITED BLACK
2
4
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
SHOTTON COLTS
3
2
WASHINGTON JUNIORS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC WOLVES
1
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
1
4
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
3
1
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
1
4
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
0
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
0
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
BLACKFYNE FC
2
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
John Chirnside
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
7
3
DURHAM COUNTY FC COLTS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
17 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0
4
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
3
2
WREKENTON NOU CAMP
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
1
2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
BEAMISH THUNDER
10
2
BORO RANGERS GIRLS REDS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY PANTHERS
0
5
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
DURHAM TIBS
0
4
SHOTTON COLTS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0
3
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
1
2
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
2
0
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
0
7
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
15
0
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
6
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
3
3
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
4
2
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
4
2
HETTON JUNIORS GIRLS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
1
8
DARLINGTON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
1
FELLING MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
5
3
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
2
5
THORNABY FC WOMEN U15
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
WASHINGTON AFC LIONESSES
1
4
VELOCITY FLAMES
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SOUTH MOOR JUNIORS
4
1
BIRTLEY TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC LYNX
1
3
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
2
1
BLACKHALL MONKS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
0
6
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
0
1
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
PETERLEE AZULS FC
ABANDONED
1
1
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC
2
4
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
FOUNDATION OF LIGHT
0
1
SUNDERLAND UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
1
1
BORO RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
0
6
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
3
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
1
HEBBURN INVOLVE BLAZE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WASHINGTON UNITED WHITES
1
1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
2
3
DURHAM COUNTY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
5
3
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
0
4
WEAR UNITED FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUE
3
8
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
2
0
SOUTH SHIELDS FC
Lee Hope
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
8
4
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
0
3
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
Paul Beddows
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
1
0
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
BRANDON COMMUNITY YOUTH
3
1
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
0
1
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
4
5
FC HARTLEPOOL WHITES
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
9
1
DURHAM COUNTY FC
John Davies
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
CONSETT AFC JUVE
2
2
WASHINGTON UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
3
2
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
2
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
WASHINGTON AFC PANTHERS
2
6
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Luke Baxter
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
2
5
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
MURTON COLLIERY YOUTH
3
0
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
4
2
FELLING MAGPIES BLUES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
1
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
1
4
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
5
2
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BLAYDON FC
5
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
2
1
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
5
0
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
0
4
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
2
6
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CLEVELAND HALL MILAN
2
2
HARTON AND WESTOE
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
1
1
CULLERCOATS UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
WHICKHAM FC
2
4
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
HARTLEPOOL FC WHITES
2
2
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
PETERLEE EVOLUTION FC
0
5
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
3
3
WASHINGTON UNITED BLUES
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
OUSTON EAGLES
0
3
WALDRIDGE PARK WESTRAY
Barry Gordon
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
1
2
NEW HERRINGTON ST AIDENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
2
0
ESCOMB YOUTH
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
2
3
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SOUTH TYNESIDE FC
6
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
5
0
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
1
5
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC
4
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
5
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Daniel Armory
Line-up
Team Sheet
DURHAM QUAKIES YOUTH
4
0
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
3
2
CHESTER LE STREET UNITED
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
Awarded to Home Team
0
0
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BOLDON COLTS BARCA
0
2
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
0
0
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
1
4
WASHINGTON UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WHITELEAS ROCKETS
0
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
4
0
CRAGHEAD FC
Steve Leggett
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
2
2
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
2
2
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
2
2
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHILDON AFC
0
4
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
Awarded to Home Team
0
0
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
2
5
JARROW FC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
2
3
EASINGTON COLLIERY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC COBRAS
6
1
TYNE AND WEAR DRAGONS
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Awarded to Home Team
0
0
DURHAM COUNTY YOUTH
Line-up
Team Sheet
16 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
5
0
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
WASHINGTON UNITED GIRLS
4
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA ALL STARS
1
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
WHICKHAM FC REDS
3
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
THORNLEY JUNIORS
3
1
SHOTTON COLTS BLUES
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
0
6
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
8
0
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC CARNAGE
2
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
0
2
CONSETT AFC BEDLAM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
CONSETT AFC MILAN
3
4
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
0
1
WHITELEAS WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WASHINGTON AFC LIONS
10
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
2
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
JARROW WARRIORS
7
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
4
1
HEATON HAWKS KESTRELS
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
15 April 2024
Girls Under 14 Premier Division
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
3
0
EASINGTON COLLIERY
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
WASHINGTON AFC LIONESSES
15
0
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
6
2
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
RUTHERFORD AFC SWIFTS
1
4
WHICKHAM FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
1
4
SOUTH SHIELDS YOUTH
Samuel Gartland
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
1
5
WHITLEAS HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
0
4
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
3
2
BISHOP JUNIORS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
4
5
CLEVELAND HALL BLUES
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
4
RICHMONDSHIRE PP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
LEON FC YELLOWS
0
3
HEBBURN INVOLVE BLAZE
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
1
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
6
0
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
6
2
EASINGTON COLIERY AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
5
0
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
LEAM RANGERS
2
3
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED FC PUMAS
0
2
SEAHAM RED STAR YOUTH
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FELLING MAGPIES WHITES
7
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
WHICKHAM F.C.
4
1
CHESTER LE STREET UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
DALTON PARK RANGERS
4
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
14 April 2024
Girls Under 13 Division 1
SHOTTON COLTS GIRLS
14
1
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
SHOTTON COLTS
5
0
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
3
3
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
4
4
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
13 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
1
5
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
0
6
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP
2
6
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
4
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
1
2
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
1
10
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
10
0
CLS AMAZON SAPPHIRES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE FLAMES
5
1
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
7
2
HEBBURN TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
BEAMISH THUNDER
1
5
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
7
2
DARLINGTON TOWN FC
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
0
5
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
4
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
6
0
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL GIRLS
15
1
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
0
10
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
5
5
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
2
2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
1
5
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
3
1
BEAMISH LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
11
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
2
5
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
1
9
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Ashley Taylor
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
CONSETT AFC PUMAS
2
3
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
1
6
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
6
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
DARLINGTON FC FEETHAMS
0
9
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
3
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
6
3
JARROW FC VIKINGS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY FALCONS
7
2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
0
4
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
0
10
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
0
2
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
3
4
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
3
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
BIRTLEY TOWN GIRLS
3
5
LEAM RANGERS GIRLS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Awarded to Home Team
0
0
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
0
1
KADER U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
4
3
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
5
1
REDCAR TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONS
0
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
2
6
HEBBURN TOWN GOLDS
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
1
0
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
LEAM RANGERS
6
0
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
7
0
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
ROSEBERRY PARK
3
3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
Oliver Hamill
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
4
1
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
0
2
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
1
2
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
0
2
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
4
2
DURHAM COUNTY
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
2
3
SWALWELL JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
0
6
FARRINGDON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
2
3
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS
3
3
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
6
1
BIRTLEY TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT AFC EAGLES
0
1
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
4
2
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
2
1
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
3
2
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Sam Gilchrist
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
1
4
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
0
4
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
12
0
PETERLEE TOWN GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
2
6
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
3
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
0
4
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
0
1
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
3
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
Awarded to Away Team
0
0
CLEVELAND HALL YELLOWS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
3
5
WHICKHAM FELLSIDE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
2
2
SOUTH SHIELDS WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
3
5
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
3
1
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
7
1
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
2
1
WEAR UNITED YELLOWS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
10
2
WASHINGTON UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS NAPOLI
12
2
FISHBURN COMMUNITY
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
7
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
0
3
SEABURN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
1
1
REVOLUTION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
1
2
BOLDON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Awarded to Home Team
0
0
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
1
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
3
1
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
DURHAM UNITED FC TIGERS
0
2
SEATON CAREW LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
2
10
RICHMONDSHIRE PP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
1
4
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
7
2
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
2
2
CONSETT STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
12
2
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
3
0
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
1
4
DURHAM UNITED FC LIONS
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
4
3
WASHINGTON AFC WILDCATS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
3
1
GATESHEAD FC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
3
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
ROSEBERRY PARK
2
3
CONSETT AFC MAYHEM
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
2
7
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
7
1
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
3
1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
ROKER RANGERS
9
2
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
3
0
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
3
4
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
0
3
HETTON LYONS YOUTH U13S
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Awarded to Home Team
0
0
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
7
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED FC
8
1
FC HARTLEPOOL WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
1
1
NSG ATHLETIC PUMAS
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CARNAGE
1
2
WILLINGTON YOUTH
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
6
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
0
SEATON CAREW SPARTANS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC REDS
0
5
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
LEAM RANGERS
1
5
WITTON PARK
Line-up
Team Sheet
PETERLEE HELFORD UNITED
1
0
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
2
5
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
SOUTH TYNESIDE FC
ABANDONED
2
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
4
1
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
0
4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
3
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
2
4
JARROW FC SHARKS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
0
7
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
Lucas Hull
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
1
0
CONSETT AFC JUVE
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
2
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Philip McGuire
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SHOTTON COLTS BLUE
2
4
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
1
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Awarded to Away Team
0
1
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
PLAINS FARM REDS
6
1
GREATHAM FC WHITES
Philip McGuire
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
6
3
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
4
0
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
0
9
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
1
5
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
1
5
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
BLACKHALL MONKS FC
4
4
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
1
7
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
1
7
WHITELEAS WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
3
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
2
1
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MILAN
Awarded to Away Team
0
1
WARK WANDERERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
LEON FC
4
2
SEAHAM RED STAR YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
2
1
SOUTH TYNESIDE ROYALS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
1
5
WASHINGTON AFC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
THROCKLEY MAGPIES
3
1
LEAM RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE
3
1
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
1
1
STOCKSFIELD VIPERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
ROKER RANGERS
8
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
3
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
5
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
5
0
PETERLEE EVOLUTION FC
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
4
2
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
1
0
PRUDHOE YOUTH COBRAS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
1
1
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
3
WHITBURN AND CLEADON JFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
4
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
4
2
OUSTON EAGLES
John Mason
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDENS
4
7
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CANNONS
3
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
CULLERCOATS RANGERS
3
6
JARROW WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
0
3
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
4
0
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
0
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
2
2
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
8
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
5
1
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
1
3
BISHOP JUNIORS MITRES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
0
1
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
1
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
6
2
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
2
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
4
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
7
1
HETTON JUNIORS
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
1
2
PETERLEE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
SHOTTON COLTS JUNIORS
4
3
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
JARROW FC KNIGHTS
4
2
SILKSWORTH LIONS COAST
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE SPORTING CLUB
3
2
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
4
1
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
0
3
FC HARTLEPOOL REDS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
3
3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
3
0
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
John Lines
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS KESTRELS
3
5
CHESTER TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
0
1
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
3
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
David Woodward
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
2
7
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
0
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
13
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
2
3
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
1
5
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
1
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
3
3
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
0
2
DURHAM COUNTY FC
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Awarded to Home Team
0
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
1
9
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC COLTS
1
4
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Awarded to Away Team
0
0
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
7
0
HETTON JUNIORS ROMA
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
4
0
DEERNESS VALLEY THUNDER
Lewis Dixon
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
0
7
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
4
2
TYNE AND WEAR DRAGONS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
Awarded to Home Team
0
0
DURHAM COUNTY YOUTH
Line-up
Team Sheet
12 April 2024
Girls Under 14 Premier Division
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
0
9
DARLINGTON FC
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
CONSETT AFC PUMAS
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR GIRLS
3
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
5
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
5
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
3
JARROW FC CRUSADERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
RUTHERFORD AFC
Awarded to Home Team
0
0
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
4
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
David Dent
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS LAZIO
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
11 April 2024
Girls Under 16 League Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
2
2
JARROW FC LASSES
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
1
8
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
4
2
FOUNDATION OF LIGHT
Matthew Wallace
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FARRINGDON DETACHED REDS
0
9
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
8
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
WREKENTON NOU CAMP REDS
7
0
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
MURTON COLLIERY YOUTH
6
0
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
3
5
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
3
2
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
1
3
DALTON PARK RANGERS
Line-up
Team Sheet
10 April 2024
Girls Under 16 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS
4
6
DEERNESS VALLEY TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC JAGUARS
4
0
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
2
2
SOUTH SHIELDS WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
0
1
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
DEERNESS VALLEY STORM
2
2
WEAR UNITED YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
1
1
BISHOP JUNIORS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
BORO RANGERS GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
WHITELEAS SHARKS
1
5
GATESHEAD FC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
6
0
RUTHERFORD AFC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
1
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
SOUTH TYNESIDE FC
1
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
0
2
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
6
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM BLUES
1
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHITELEAS WARRIORS
10
1
CONSETT AFC MILAN
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WASHINGTON AFC LIONS
8
0
LEON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
DURHAM FC
1
1
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
7
0
ESCOMB YOUTH U16S
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Awarded to Home Team
0
0
CORBRIDGE UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
09 April 2024
Girls Under 14 Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
5
0
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
3
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FELLING MAGPIES BLACKS
2
3
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
6
1
WASHINGTON UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
WASHINGTON AFC PUMAS
3
0
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
HETTON LYONS
1
2
WASHINGTON AFC TIGERS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
08 April 2024
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
3
1
WHICKHAM FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FELLING MAGPIES BLUES
3
3
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
SILKSWORTH CW
3
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
Awarded to Home Team
0
0
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
1
BORO RANGERS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DURHAM WFC
5
0
REDBY CA
Rebecca Bell
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Awarded to Away Team
0
0
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
1
11
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
RUTHERFORD AFC
3
3
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
06 April 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
1
0
DARLINGTON FC
Emily Brown
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
5
1
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
12
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
7
1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
0
5
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
8
2
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
1
0
HEBBURN TOWN BLUES
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
14
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Trevor Mori
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
0
5
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL GIRLS
11
0
COXHOE UNITED LIONESSES
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
8
0
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
1
5
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
2
4
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
2
0
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
1
6
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
12
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
2
8
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
3
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
2
8
JARROW FC VIKINGS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
7
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Steven Jones
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Home Team
1
0
BEAMISH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Awarded to Home Team
0
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
CRAMLINGTON GIRLS
1
12
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
3
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
Awarded to Away Team
0
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
5
0
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HETTON SR PREDATORS YOUTH
2
3
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
GREATHAM HARTLEPOOL
5
1
CLEVELAND HALL BLUES
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
4
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
0
1
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FELLING MAGPIES BLUES
1
4
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT
0
6
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
DURHAM COUNTY
0
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
2
1
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
3
0
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
3
4
SWALWELL JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
10
1
HETTON JUNIORS JUVE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
3
0
FAST FEET FC PSG
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
1
3
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
2
6
WASHINGTON NSG FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
14
0
PETERLEE TOWN GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
5
1
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
7
0
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
3
1
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
2
1
EAST DURHAM WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS NAPOLI
4
0
WHITLEAS HAWKS
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
RUTHERFORD AFC
6
1
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGONS
9
1
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WESTERHOPE UNITED YELLOW
2
6
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
1
5
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
2
4
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
4
3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
5
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
3
1
DURHAM UNITED FC PUMAS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
HARTON AND WESTOE VIPERS
0
6
CONSETT STEEL
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
REDBY CA
2
5
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
3
2
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
0
3
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
4
3
GATESHEAD FC JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
0
3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
1
FELLING MAGPIES WHITES
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
COXHOE UNITED
4
4
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
6
2
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
6
7
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS YOUTH U13S
4
1
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
6
1
NSG ATHLETIC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SEATON CAREW SPARTANS
1
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
2
5
HURWORTH ALBION
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
SOUTH TYNESIDE FC
4
2
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
CONSETT AFC JUVE
1
5
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
3
10
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
4
3
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GATESHEAD FC STRIPES
0
13
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
MURTON COLLIERY YOUTH
3
3
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
5
2
GREATHAM FC WHITES
Jack Hall
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
6
5
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
2
2
BLAYDON FC
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
5
2
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MILAN
0
5
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
3
5
WHITELEAS WARRIORS
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
3
SOUTH TYNESIDE ROYALS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
9
WASHINGTON AFC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
2
4
SEAHAM RED STAR YOUTH
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED LIONS
3
9
LEON FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
SOUTH MOOR BLUES
3
1
STOCKSFIELD VIPERS
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
2
2
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
3
WEST DENTON UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
0
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
4
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
2
2
WHICKHAM FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
4
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
1
1
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
DEERNESS VALLEY STORM
4
1
FARRINGDON DETACHED
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
4
0
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
2
4
SEATON CAREW TIGERS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
JARROW FC INTER
2
1
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
4
2
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BISHOP JUNIORS MITRES
1
7
SEAHAM RED STAR
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CORBRIDGE UNITED
2
0
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
0
ESCOMB YOUTH U16S
John Davies
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
2
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
COXHOE UNITED
2
2
WASHINGTON JUNIORS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
1
0
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE
5
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SILKSWORTH LIONS COAST
3
5
FC HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED
1
2
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
4
4
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
4
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
3
0
STOCKSFIELD FC
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
BISHOP JUNIORS
8
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
Awarded to Home Team
0
0
FELLING MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
3
0
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Philip McGuire
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
WILLINGTON YOUTH BLUES
8
5
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
1
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Awarded to Home Team
0
0
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
6
3
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHILDON AFC
3
4
ESCOMB YOUTH U17
Jack Slatcher
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
2
2
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
BILLINGHAM UNITED WASPS
Awarded to Away Team
0
0
ESCOMB YOUTH U17
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SACRISTON VICTORIA
3
4
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Thomas Ludlow
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
5
1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
JARROW FC LIONS
1
0
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
7
2
TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
3
0
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
05 April 2024
Girls Under 13 Division 2
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Awarded to Home Team
0
0
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
2
STOCKTON TOWN BLUES
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Awarded to Home Team
0
0
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
5
0
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
1
CHESTER TOWN WHITES
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
04 April 2024
Under 14 Division 6
BLAYDON FC
4
4
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Line-up
Team Sheet
03 April 2024
Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON AFC LIONS U12
2
1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
Line-up
Team Sheet
02 April 2024
Under 14 Division 5
MURTON COLLIERY YOUTH
4
0
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
01 April 2024
Under 18 Premier League
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
WHITELEAS FC INTER MILAN
Line-up
Team Sheet
30 March 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
1
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
7
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP
1
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
BOLDON CA DIAMONDS
1
2
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
BIRTLEY TOWN GIRLS
1
6
HARTON AND WESTOE GIRLS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0
8
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
SHOTTON COLTS GIRLS
7
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
0
11
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
2
6
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
2
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
7
0
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
1
5
DURHAM BORO RANGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
1
2
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
2
0
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
6
5
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
3
4
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
5
0
BOLDON CA GIRLS
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC FEETHAMS
1
10
DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
2
7
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
6
3
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
0
11
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
3
0
BOLDON CA ALL STARS
Ashley Taylor
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
0
3
JARROW FC LASSES
Ken Short
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
0
2
DEERNESS VALLEY TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
1
6
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
PONTELAND UNITED GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
3
4
NEWCASTLE EAST END
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
LEAM RANGERS
4
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
Awarded to Home Team
0
0
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
0
1
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
1
3
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
1
2
HEIGHINGTON FC
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
4
0
DURHAM COUNTY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
1
4
FARRINGDON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
1
2
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
1
1
VELOCITY SCORPIONS
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
3
2
SWALWELL JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
6
0
FAST FEET FC PSG
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
3
4
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
1
2
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC JAGUARS
7
0
PETERLEE TOWN GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
4
2
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
1
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
RUTHERFORD AFC
0
6
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
4
3
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
3
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
0
11
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS NAPOLI
1
1
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
0
4
FISHBURN COMMUNITY
Kyle English
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
WASHINGTON AFC TIGONS
5
0
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BEAMISH FC U13'S
2
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
4
0
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
11
0
WESTERHOPE UNITED YELLOW
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PASS SOCCER GREEN
Awarded to Away Team
0
0
WASHINGTON ATHLETIC REDS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
7
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
4
1
FOUNDATION OF LIGHT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
4
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
2
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
6
0
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
CONSETT STEEL
2
3
DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
5
5
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
1
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
5
6
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
3
0
CONSETT AFC MAYHEM
John Mason
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
5
WASHINGTON UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
1
7
SUNDERLAND RCA REDS
Aidan Hewitt
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
12
WREKENTON NOU CAMP REDS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
0
5
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
2
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WEAR UNITED FC
2
3
HETTON LYONS YOUTH U13S
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
2
4
CONSETT AFC CARNAGE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC BEDLAM
7
1
SEAHAM COAST YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HILDA PARK JUNIORS
3
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Alex Ludlow
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
3
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
2
1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC BLACKS
0
5
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
5
WASHINGTON UNITED GOLD
Phil Frampton
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
1
6
JARROW FC SHARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
DURHAM UNITED FC WOLVES
0
2
SHOTTON COLTS BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
0
1
BYERS GREEN EAGLES
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
4
1
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
2
0
LEAM RANGERS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
1
BLAYDON FC
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
EAST DURHAM FC
1
2
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
VELOCITY TIGERS
3
6
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
3
2
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
2
4
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
1
1
WASHINGTON UNITED NAVY
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
3
2
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
9
2
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
0
4
DURHAM UNITED FC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
7
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HETTON JUNIORS INTER
3
2
HARTON AND WESTOE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
1
1
SOUTH MOOR BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
PLAINS FARM YELLOWS
3
2
ROKER RANGERS
Charlie Huntley
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
2
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
0
3
HARTLEPOOL FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Awarded to Home Team
0
0
PETERLEE EVOLUTION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
0
4
WHITBURN AND CLEADON JFC
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUES
5
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
DEERNESS VALLEY STORM
Awarded to Home Team
0
0
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
2
3
JARROW WARRIORS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
2
0
ESCOMB YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
2
1
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Leo Brown
Line-up
Team Sheet
JARROW FC INTER
1
9
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WEAR UNITED
9
1
BISHOP JUNIORS MITRES
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
8
0
BLACKFYNE FC
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
1
2
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
1
HETTON JUNIORS LAZIO
Barry Gordon
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
0
0
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
ALLENDALE TERRIERS
2
3
PETERLEE UNITED
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
VELOCITY PANTHERS
2
5
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
0
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
3
7
BLYTH TOWN
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
Awarded to Home Team
0
0
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
0
0
SILKSWORTH LIONS COAST
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
2
2
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Norman Guy
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
4
0
CHESTER TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
3
0
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CRAGHEAD FC
0
3
WIDEOPEN WARRIORS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST BLUES
2
5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
3
3
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
5
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED FC TIGERS
7
3
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED PANTHERS
0
3
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
3
4
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HOUGHTON ROMA BOYS FC
0
4
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Awarded to Home Team
1
0
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SEAHAM UNITED REDS
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH TYNESIDE RATTLER
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
DURHAM COUNTY FC WHITES
3
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
David Dent
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Awarded to Home Team
0
0
TYNEMOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
WHITBURN AND CLEADON REAL
4
3
TYNE AND WEAR DRAGONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
29 March 2024
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
3
3
FELLING MAGPIES BLACKS
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FELLING MAGPIES WHITES
1
4
FC HARTLEPOOL
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
28 March 2024
Girls Under 14 Premier Division
DARLINGTON FC
5
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
DURHAM FC COLTS
3
3
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
0
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
27 March 2024
Under 16 Division 1
RUTHERFORD AFC
4
3
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
Line-up
Team Sheet
26 March 2024
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Dave Marrs
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SILKSWORTH CW
6
1
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
2
5
HETTON JUNIORS LAZIO
Ken Short
Line-up
Team Sheet
25 March 2024
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
2
4
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
David Carr
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
7
4
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
24 March 2024
Under 14 Division 8
WALDRIDGE PARK NETHERTON
1
1
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
23 March 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WREKENTON NOU CAMP
3
1
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
0
2
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
1
4
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
2
0
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
3
6
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
8
CONSETT AFC PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
0
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
1
2
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA DIAMONDS
7
1
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
HARTON AND WESTOE GIRLS
1
3
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
4
8
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
1
1
SUNDERLAND WEST END GIRLS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
0
4
SEATON CAREW KOALAS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
5
1
BORO RANGERS GIRLS REDS
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES
1
4
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
5
0
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
7
3
DARLINGTON TOWN FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
2
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS GIRLS
9
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
5
2
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GIRLS
0
4
DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
10
2
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Oliver Pendergast
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
2
6
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
7
0
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
0
11
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
3
1
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
0
6
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
0
4
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
12
1
RUTHERFORD AFC
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
4
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Ellis Burns
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
7
2
DARLINGTON FC
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
5
1
EASINGTON COLLIERY
Louis Hollis
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
0
1
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
1
3
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
1
3
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
2
5
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
2
2
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
0
0
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
5
1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
1
5
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Dave Marrs
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
3
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
WASHINGTON AFC LIONESSES
8
1
JARROW FC VIKINGS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
1
8
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
1
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
15
MIDDLESBROUGH GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
6
0
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA ALL STARS
0
1
LEAM RANGERS GIRLS
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
2
3
MIDDLETON RANGERS
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
1
3
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH GIRLS
4
1
JARROW FC LASSES
Phil Johnson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS
1
4
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TIGERS
3
3
VELOCITY FLAMES
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
0
4
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
LEAM RANGERS GIRLS
2
1
PONTELAND UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
6
1
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
KADER U18 GIRLS
5
2
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
5
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
1
REDCAR TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
4
1
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
3
2
SUNDERLAND ROKERITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONS
3
2
MONTAGU BLUES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
1
STOCKTON TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
3
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
3
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
0
2
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
0
1
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
1
3
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
JARROW DYNAMOS BLUE
2
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
5
2
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY AFC
5
1
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
1
1
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
5
1
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
6
0
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
0
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
Awarded to Away Team
0
0
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
4
2
WHICKHAM FC BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
DURHAM COUNTY
3
2
HEBBURN INVOLVE SPARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
1
0
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
2
7
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
1
3
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
1
4
JARROW FC CRUSADERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
3
3
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
1
9
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
0
2
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
1
8
SOUTH MOOR JUNIORS
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
1
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
2
2
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
11
1
LEAM RANGERS GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
6
1
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS YOUTH
1
2
WHICKHAM FC WHITES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
5
0
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
2
0
FAST FEET FC PSG
Michael Nixon
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
4
2
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
PETERLEE TOWN GOLD
0
9
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
1
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
5
7
WASHINGTON AFC LYNX
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
1
11
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
5
1
HILDA PARK
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
2
4
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
3
3
BLACKHALL MONKS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
4
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
3
5
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
1
2
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED YELLOWS
1
4
EAST DURHAM WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
1
6
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
1
4
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
1
8
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
4
2
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
PETERLEE AZULS FC
4
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FISHBURN COMMUNITY
0
6
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS EAGLES
3
15
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
4
0
CONSETT AFC STORM
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
2
0
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
LEON FC REDS
3
1
SEABURN JUNIORS
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
3
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
2
6
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
2
3
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
3
6
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS
2
3
WINLATON TROJANS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
2
5
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
0
6
WESTERHOPE UNITED YELLOW
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL BLUES
4
2
SUNDERLAND UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
5
1
RICHMONDSHIRE PP
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
3
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
Awarded to Home Team
0
0
REVOLUTION GALACTICOS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
1
0
BORO RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
2
5
REDBY CA
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
2
1
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
Aiden Williamson
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
3
1
CONSETT STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
7
1
HARTON AND WESTOE VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
0
4
GREATHAM FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
2
1
BROWNEY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
5
1
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
1
3
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
2
2
LEON FC YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
4
0
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
1
3
WASHINGTON UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
7
3
CONSETT AFC MAYHEM
Jack Purdham
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
6
1
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
4
5
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
1
4
EAST DURHAM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
2
2
SUNDERLAND RCA REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
6
1
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLIERY AFC
1
2
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
1
5
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
7
1
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
5
2
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
NSG ATHLETIC PUMAS
2
0
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST YOUTH
1
7
CONSETT AFC BEDLAM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
5
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
Awarded to Home Team
0
0
WILLINGTON YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
2
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
3
0
HEBBURN TOWN BLUE
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
0
1
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
1
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
0
3
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
4
1
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
1
4
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
David Dent
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
2
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
3
1
FC HARTLEPOOL WHITES
Dave Marrs
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
1
4
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLD
3
4
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
2
2
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
JARROW FC SHARKS
8
1
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
1
2
FARRINGDON DETACHED
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
3
0
CONSETT AFC JUVE
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
1
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
7
WASHINGTON UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
0
15
SHOTTON COLTS BLUE
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
2
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Luke Baxter
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
4
3
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Robbi-Jay Mitchell
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
5
1
CLEVELAND HALL CA BLUES
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
NSG ATHLETIC TIGERS
3
2
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
MURTON COLLIERY YOUTH
0
3
BYERS GREEN EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
4
2
GATESHEAD FC STRIPES
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
0
5
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
2
6
WASHINGTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BLACKHALL MONKS FC
1
8
BLAYDON FC
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
0
7
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WINLATON KNIGHTS
1
2
DEERNESS VALLEY THUNDER
Daniel Hutton
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
5
2
CONSETT AFC MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
VELOCITY TIGERS
3
6
EAST DURHAM FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
1
0
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
4
0
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
3
WASHINGTON AFC LIONS
Daniel Hanley
Line-up
Team Sheet
LEON FC
7
0
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
1
1
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
3
0
DURHAM UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
1
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HARTON AND WESTOE
5
3
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS UNITED
1
4
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
4
0
HEXHAM CELTIC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
ROKER RANGERS
0
3
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3
4
HETTON LYONS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
0
4
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
1
4
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
0
1
SEATON CAREW LIONS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
9
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
2
4
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
2
1
PRUDHOE YOUTH COBRAS
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
0
5
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
4
3
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUES
0
1
HETTON JUNIORS MILAN
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC
4
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
OUSTON EAGLES
5
1
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
6
1
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CANNONS
1
6
NEW HERRINGTON ST AIDENS
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
0
3
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
2
2
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
4
0
SHOTTON COLTS BLUES
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
0
2
SHILDON FC
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
4
CLEVELAND HALL BAYERN
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
1
6
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
David McVittie
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
1
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
Daniel Hutton
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
1
4
SEAHAM RED STAR
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
1
3
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
6
1
FELLING MAGPIES BLACKS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK LOMOND
1
5
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
2
2
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
8
3
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
3
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
5
1
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HURWORTH ALBION
2
3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
1
3
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
2
2
DURHAM QUAKIES YOUTH
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
2
8
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
1
0
ESCOMB YOUTH U16S
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
7
0
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
1
2
COXHOE UNITED
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
1
3
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
2
2
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
0
2
BLYTH TOWN
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS BARCA
4
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Billy Edwards
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
3
2
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
0
2
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Ben Pentland
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
0
2
WASHINGTON UNITED
Charlie Huntley
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
4
CONSETT AFC FALCONS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
1
6
JARROW FC KNIGHTS
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
3
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
John Lines
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
1
2
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
CHESTER TOWN WHITES
2
3
WHITELEAS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
3
2
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
6
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CRAGHEAD FC
1
2
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
7
WIDEOPEN WARRIORS
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS UMBRAS
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
4
4
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
3
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
David Standley
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
7
1
SEAHAM COAST BLUES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
3
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
1
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
4
1
BEDLINGTON UNITED LOCOS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
1
4
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
2
0
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
6
1
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
0
1
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
CONSETT AFC STEELERS
0
1
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
3
5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
1
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE TERRIERS
2
3
JARROW FC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
EASINGTON COLLIERY FC
5
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM UNITED REDS
1
2
SHOTTON COLTS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED LIONS
1
3
DURHAM COUNTY FC COLTS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE UNITED
4
2
SOUTH TYNESIDE RATTLER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
DURHAM COUNTY FC WHITES
2
1
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
8
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
6
4
HYLTON COLLIERY WELFARE
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
1
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
3
3
WHITELEAS FC INTER MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DEERNESS VALLEY THUNDER
1
3
SUNDERLAND RCA REDS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
4
0
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
Awarded to Away Team
0
0
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
2
1
WHITBURN AND CLEADON REAL
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
22 March 2024
Under 13 Division 8
FC HARTLEPOOL WARRIORS
4
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED FC PUMAS
10
1
DURHAM UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
20 March 2024
Girls Under 12 9v9 Division 2
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
1
3
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
WASHINGTON AFC TIGONS
4
2
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
19 March 2024
Under 13 Division 2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
0
3
SEATON CAREW LIONS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Awarded to Home Team
0
0
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
18 March 2024
Under 12 9v9 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
4
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON AFC TIGERS
2
4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
16 March 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
0
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
0
2
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
12
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
RUTHERFORD AFC
0
5
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED LEOPARDS
1
5
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
3
3
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
4
1
CLS AMAZON SAPPHIRES
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
7
2
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
13
0
SEATON CAREW KOALAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
3
0
HARTON AND WESTOE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
4
1
BOLDON CA GIRLS
Trevor Mori
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
1
0
NSG ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH THUNDER
7
0
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
1
8
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
2
4
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
1
3
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
4
2
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
7
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
3
2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
6
1
CLEVELAND HALL GIRLS
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
4
3
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
3
6
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
2
1
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY
1
7
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
6
1
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Tom Blanchard
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
3
2
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
1
7
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
7
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
1
1
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
4
1
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
9
1
DARLINGTON FC FEETHAMS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
1
13
DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
1
10
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
3
3
WASHINGTON AFC LIONESSES
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
5
0
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
1
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
2
0
MIDDLETON RANGERS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
2
0
BEAMISH GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
3
1
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
5
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
0
7
DEERNESS VALLEY TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
6
2
PONTELAND UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
CRAMLINGTON GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
2
4
REDCAR TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
3
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
2
2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
RUTHERFORD AFC SWIFTS
3
2
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
11
1
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
2
LEON FC WHITES
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
2
1
MONTAGU BLUES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
3
STOCKTON TOWN BLUES
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
1
2
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
5
4
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
GREATHAM HARTLEPOOL
4
0
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
4
3
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
4
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
0
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
5
1
JARROW DYNAMOS BLUE
Kyle Hutchinson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
4
3
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
2
0
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
1
NORTH EAST SKILLS FC
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
3
0
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
1
1
DURHAM FC DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
4
1
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
3
1
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
4
0
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
1
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
2
2
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
3
6
BIRTLEY TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
3
3
SWALWELL JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
1
SUNDERLAND RCA GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS
5
1
CONSETT A.F.C LIONS
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
2
1
WASHINGTON UNITED BLUE
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
3
1
WHICKHAM FC WHITES
David Haynes
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
1
2
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
1
2
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Adam Brown
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
0
1
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
2
1
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
0
3
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
5
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
5
1
PETERLEE TOWN GOLD
Alex Harrison
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
2
1
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
3
4
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
2
2
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
2
3
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
4
3
HILDA PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
1
0
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
5
3
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
EAST DURHAM WARRIORS
0
1
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
1
4
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Awarded to Away Team
0
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
13
0
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
2
2
WEAR UNITED YELLOWS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
3
2
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
5
1
WHITLEAS HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
4
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Stephen Birkett
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
0
8
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
0
9
SEATON CAREW TIGERS
Aiden Williamson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
3
4
WHITELEAS EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
CROOK TOWN YOUTH
0
3
REVOLUTION FC
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
4
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
3
SILKSWORTH CW
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
1
2
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
8
0
WESTERHOPE UNITED YELLOW
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
1
2
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
1
BISHOP JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
1
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
4
0
RICHMONDSHIRE PP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
7
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
1
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
3
0
HARTON AND WESTOE VIPERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
4
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
2
2
REDBY CA
Finn Brown
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FARRINGDON DETACHED REDS
3
4
LEON FC YELLOWS
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
10
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
1
3
HEBBURN INVOLVE BLAZE
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
6
1
GATESHEAD FC JUNIORS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
8
0
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
1
1
FELLING MAGPIES
Terry Young
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
4
1
ESCOMB YOUTH
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED WHITES
0
6
CONSETT AFC MAYHEM
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
3
2
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
1
10
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLIERY AFC
6
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
6
1
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
0
2
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SWALWELL SWIFTS
8
0
FC HARTLEPOOL WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED FC
5
1
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS YOUTH U13S
2
1
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
6
3
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
5
3
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PUMAS
6
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
4
2
CONSETT AFC BEDLAM
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
2
1
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
3
1
RUTHERFORD AFC REDS
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
1
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
2
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
4
1
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
2
2
SOUTH SHIELDS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
HURWORTH ALBION
2
2
PETERLEE HELFORD UNITED
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
4
2
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DURHAM COUNTY FC
1
6
BRANDON COMMUNITY YOUTH
David Carr
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
8
3
HEBBURN TOWN GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
4
1
BISHOP JUNIORS
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
2
1
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
CONSETT AFC JUVE
0
5
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
3
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
0
5
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
4
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
CLEVELAND HALL CA BLUES
2
6
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
1
2
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
MURTON COLLIERY YOUTH
2
3
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
1
1
BYERS GREEN EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
2
5
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
2
2
BLAYDON FC
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
2
6
WASHINGTON UNITED BLACK
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WASHINGTON UNITED NAVY
2
5
WINLATON KNIGHTS
Daniel Hutton
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
0
2
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
4
0
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
VELOCITY TIGERS
6
0
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
8
0
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
3
3
WARK WANDERERS
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
4
6
SEAHAM RED STAR YOUTH
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
1
4
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
10
0
SOUTH TYNESIDE ROYALS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
5
3
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
1
LEON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CLEVELAND HALL MILAN
1
4
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
1
1
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
4
0
HARTON AND WESTOE
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
PLAINS FARM YELLOWS
1
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Charlie Huntley
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
2
3
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
1
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
1
1
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
HARTLEPOOL FC WHITES
3
0
PETERLEE EVOLUTION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
4
1
BOLDON COLTS MADRID
Thomas Aspinall
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
8
4
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
6
FC HARTLEPOOL
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
2
6
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
4
0
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
3
3
SEAHAM TOWN FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
1
5
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
OUSTON EAGLES
1
4
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
3
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
JARROW WARRIORS
7
0
CULLERCOATS RANGERS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
0
1
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
0
2
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
6
2
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
6
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
CLEVELAND HALL BAYERN
5
1
JARROW FC INTER
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
0
6
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
David McVittie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BELMONT UNITED
0
5
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
2
2
WALDRIDGE PARK LOMOND
James Murphy
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
5
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
1
7
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
0
CHESTER LE STREET UNITED
John Davies
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
10
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
2
0
ALLENDALE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
3
PETERLEE UNITED
David Fittes
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
1
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
HEATON HAWKS
Awarded to Home Team
0
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Awarded to Away Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
1
1
VELOCITY PANTHERS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS BARCA
0
2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
3
3
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL REDS
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED
2
3
JARROW FC KNIGHTS
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC FALCONS
3
1
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
1
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
2
4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
2
6
CHESTER TOWN WHITES
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS KESTRELS
3
4
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CRAGHEAD FC
3
4
DALTON PARK RANGERS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST BLUES
2
9
WIDEOPEN WARRIORS
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
2
2
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
1
2
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED PANTHERS
2
4
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
4
1
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
2
6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
HARTON AND WESTOE UNITED
3
6
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Fred Crawford
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
3
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS FC INTER MILAN
0
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
1
3
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
1
2
NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
3
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
15 March 2024
Girls Under 13 Division 2
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Awarded to Home Team
0
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FELLING MAGPIES WHITES
3
7
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
13 March 2024
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED
8
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
12 March 2024
Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC REDS
1
2
SOUTH SHIELDS FC
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
11 March 2024
Under 13 Division 2
FOUNDATION OF LIGHT
5
3
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON AFC TIGERS
2
3
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
09 March 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WREKENTON NOU CAMP
1
3
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
8
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
4
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
3
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
2
3
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
4
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
BOLDON CA DIAMONDS
16
0
CLS AMAZON SAPPHIRES
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
2
2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
6
WASHINGTON AFC LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
BIRTLEY TOWN GIRLS
0
4
SUNDERLAND WEST END GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
3
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
7
1
SEATON CAREW KOALAS
James Lowery
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
1
1
NSG ATHLETIC PANTHERS
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES
1
2
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
2
1
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
1
3
BORO RANGERS GIRLS REDS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
0
6
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
SHOTTON COLTS GIRLS
8
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
3
0
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
0
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
1
1
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
9
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
6
2
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
5
1
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
1
9
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
1
14
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
3
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
3
2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Rebecca Bell
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
3
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
1
6
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
1
5
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
10
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
8
2
HETTON JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
1
3
VELOCITY DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR GIRLS
2
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
3
3
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
2
1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
6
0
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
5
4
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
1
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
0
7
BLYTH TOWN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
4
0
DARLINGTON FC FEETHAMS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
6
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
5
1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
1
6
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
3
7
MIDDLESBROUGH GIRLS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY FALCONS
3
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
5
CLEVELAND HALL GIRLS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA ALL STARS
3
0
CONSETT AFC U16 CHARGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
1
1
MIDDLETON RANGERS
Craig Jinks
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
3
5
JARROW FC LASSES
Derek Martin
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DEERNESS VALLEY TIGERS
7
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Alma Mhalaba
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
5
2
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
3
4
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
BOLDON CA GIRLS
2
6
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Kieran Oliver
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
2
6
PONTELAND UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAMLINGTON GIRLS
2
4
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
KADER U18 GIRLS
1
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
3
2
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
Awarded to Home Team
0
0
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
6
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
0
3
LEON FC WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND ROKERITES
1
2
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON AFC LIONS U12
2
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
1
3
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
0
2
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLDS
6
2
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
EASINGTON COLLIERY AFC
2
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
2
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
0
4
JARROW DYNAMOS BLUE
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
1
6
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
2
6
FC HARTLEPOOL
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
0
3
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
1
1
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
0
3
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEIGHINGTON FC
5
2
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
4
1
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
4
1
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
1
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
3
2
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
5
3
DURHAM COUNTY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SWALWELL JUNIORS
5
3
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
1
1
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
1
SHOTTON COLTS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
0
1
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SOUTH SHIELDS YOUTH
2
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
2
2
WHICKHAM FC WHITES
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
2
1
WASHINGTON NSG FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
7
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
0
2
HETTON JUNIORS JUVE
Michael Nixon
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
1
2
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND WEST END BLACKS
1
0
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
2
13
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
2
0
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
1
3
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
0
2
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
6
0
WEAR UNITED BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
3
WASHINGTON AFC LYNX
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
CLEVELAND HALL YELLOWS
3
1
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
4
5
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Tony Fawkes
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
2
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
0
2
HILDA PARK
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
3
2
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY EAGLES
5
4
BLACKHALL MONKS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
EAST DURHAM WARRIORS
4
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
0
3
WEAR UNITED YELLOWS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
4
3
GATESHEAD JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
3
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
SEATON CAREW TIGERS
13
0
CONSETT AFC STORM
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
1
4
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
2
2
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
0
4
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FISHBURN COMMUNITY
4
3
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Rebecca Bell
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
1
5
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
2
0
CROOK TOWN YOUTH
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
3
3
WESTERHOPE UNITED YELLOW
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
0
2
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
3
2
WINLATON TROJANS
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS
3
2
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
4
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
1
3
SEATON CAREW LIONS
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
1
6
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
WHITBURN AND CLEADON REAL
2
7
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
9
3
DURHAM UNITED FC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
0
6
REVOLUTION GALACTICOS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
0
6
BORO RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
2
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
REDBY CA
0
4
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
0
0
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
0
1
CONSETT STEEL
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE VIPERS
0
9
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GATESHEAD FC JUNIORS
7
1
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
7
0
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
3
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Thomas Dulson
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0
1
LEON FC YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
5
2
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
8
1
WASHINGTON UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
1
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
3
0
ROKER RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
4
1
BROWNEY FC MILAN
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLIERY AFC
1
6
WREKENTON NOU CAMP REDS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
3
5
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
0
0
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
4
6
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
11
WEAR UNITED FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
1
9
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
2
3
HETTON LYONS YOUTH U13S
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC CARNAGE
7
1
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
2
2
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
4
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
2
7
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
2
0
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
0
1
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
3
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
1
SEATON CAREW SPARTANS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
7
0
SILKSWORTH CW REDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
LEAM RANGERS
1
5
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
2
2
PETERLEE HELFORD UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
3
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
5
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
0
1
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
6
1
SOUTH TYNESIDE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
4
2
HEBBURN TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
4
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC JUVE
0
5
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
0
1
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
3
1
CLEVELAND HALL CA BLUES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
0
4
WASHINGTON AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUE
0
2
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
1
5
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
NSG ATHLETIC TIGERS
6
2
GATESHEAD FC STRIPES
Line-up
Team Sheet
BYERS GREEN EAGLES
1
3
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
10
3
FELLING MAGPIES BLUES
Jack Hall
Line-up
Team Sheet
MURTON COLLIERY YOUTH
9
0
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
4
2
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS BLUES
0
4
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACK
5
2
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WINLATON KNIGHTS
8
1
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
0
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
2
3
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
7
1
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
1
6
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
3
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
5
2
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
5
2
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
LEAM RANGERS
2
2
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR BLUES
2
2
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD VIPERS
1
2
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS UNITED
1
2
WEST DENTON UNITED
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
1
1
HARTON AND WESTOE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
1
1
WHICKHAM FC
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM YELLOWS
4
3
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
0
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
4
2
HETTON LYONS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
0
7
DURHAM FC
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
0
1
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
6
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
3
3
HARTLEPOOL FC WHITES
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
18
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
4
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
3
1
PETERLEE EVOLUTION FC
Adam Cayless
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WASHINGTON UNITED BLUES
2
1
SEAHAM TOWN FC
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
2
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
3
0
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
5
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
1
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
OUSTON EAGLES
0
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
0
7
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
1
1
NEW HERRINGTON ST AIDENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
0
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
2
1
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
1
2
SHILDON FC
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
3
1
SEATON CAREW TIGERS
John Mason
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
0
3
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SOUTH TYNESIDE FC
0
3
CLEVELAND HALL BAYERN
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
FELLING MAGPIES BLACKS
3
5
WEAR UNITED
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
2
4
WALDRIDGE PARK LOMOND
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR
3
4
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
0
6
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
4
2
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
2
2
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
FOREST HALL FC
3
0
TRIMDON UNITED JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
0
3
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
3
1
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS
0
5
HETTON JUNIORS LAZIO
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
3
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
0
3
SILKSWORTH CW
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
6
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
3
5
CHESTER LE STREET UNITED
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
0
1
DURHAM QUAKIES YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
PETERLEE UNITED
4
2
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
ALLENDALE TERRIERS
0
2
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
0
2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
0
4
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE
1
2
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
CLEVELAND HALL BLUES
1
4
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC FALCONS
2
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
1
1
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
2
2
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
1
2
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
6
4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SEAHAM COAST BLUES
7
1
CRAGHEAD FC
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
5
3
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
2
0
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
David Woodward
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH
1
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
1
5
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
2
9
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
0
0
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
4
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
1
2
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
6
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
2
6
SHILDON AFC
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
4
0
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
1
4
NORTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
5
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
1
CONSETT AFC STEELERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
2
3
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
1
2
SEAHAM UNITED REDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC COLTS
5
5
EASINGTON COLLIERY FC
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
2
3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
0
3
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
HOUGHTON ROMA BOYS FC
3
3
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SACRISTON VICTORIA
1
0
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
2
3
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
HYLTON COLLIERY WELFARE
3
4
TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
WHITBURN AND CLEADON REAL
6
3
NSG ATHLETIC COBRAS
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
08 March 2024
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
2
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON AFC TIGERS
1
2
CHESTER TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
07 March 2024
Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
3
2
SEABURN JUNIORS FC REDS
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
8
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
04 March 2024
Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON AFC LIONS U12
1
1
HETTON SR PREDATORS YOUTH
Line-up
Team Sheet
03 March 2024
Under 17 Division 3
HARTON AND WESTOE UNITED
Awarded to Away Team
0
0
DURHAM COUNTY FC COLTS
Line-up
Team Sheet
02 March 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
2
2
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
8
0
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED LEOPARDS
4
1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
3
3
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SEATON CAREW KOALAS
0
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
NSG ATHLETIC PANTHERS
4
3
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
2
1
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
12
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
2
4
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
0
9
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
DARLINGTON FC
Awarded to Home Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
4
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
2
8
FELLING MAGPIES
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
4
0
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
Awarded to Home Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
CLEVELAND HALL GIRLS
5
4
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
0
0
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
1
5
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
3
3
PONTELAND UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
1
6
THORNABY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
MONTAGU BLUES
1
5
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
4
2
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
4
0
SEABURN JUNIORS FC REDS
Lewis Hall
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
2
1
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HETTON SR PREDATORS YOUTH
0
1
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
5
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
LEAM RANGERS
3
4
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
6
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY AFC
2
3
DURHAM FC COLTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
8
1
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
JARROW YOUTH U12 UNITED
2
3
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
1
2
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
JARROW FC CRUSADERS
1
1
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
Awarded to Home Team
0
0
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
0
1
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
10
1
CHILTON JUNIORS
John Mason
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
5
1
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
1
1
FAST FEET FC PSG
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
8
0
PETERLEE TOWN GOLD
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
3
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
2
5
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
1
0
HILDA PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
2
0
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1
1
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
2
EAST DURHAM WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
4
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
3
1
WHITLEAS HAWKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
3
1
SEABURN JUNIORS
Daniel Dunbar
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WESTERHOPE UNITED YELLOW
4
6
GRETTON CREST HARTLEPOOL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
2
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
2
FOUNDATION OF LIGHT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
1
5
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
6
6
HEBBURN INVOLVE BLAZE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
4
3
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BROWNEY FC
6
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
5
5
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS
4
0
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
WEAR UNITED FC
0
1
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
6
3
SWALWELL SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
NSG ATHLETIC PUMAS
5
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
2
2
WILLINGTON YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SILKSWORTH CW REDS
7
4
HEBBURN TOWN BLUE
Gordon Eade
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
3
3
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
5
2
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
4
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Euan Dexter
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
0
5
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
2
2
CONSETT AFC JUVE
Lucas Hull
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
6
2
PLAINS FARM GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SHOTTON COLTS BLUE
1
4
DURHAM UNITED FC WOLVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
2
4
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
0
7
HETTON JUNIORS LAZIO
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
2
1
PLAINS FARM REDS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
0
3
GATESHEAD FC STRIPES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON JUNIORS
3
1
WEAR UNITED BLUES
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
3
2
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
3
DURHAM UNITED FC PUMAS
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE ROYALS
2
3
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
6
0
DURHAM UNITED LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CLEVELAND HALL MILAN
3
4
SOUTH SHIELDS FC
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
4
1
THROCKLEY MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM YELLOWS
3
2
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
3
PETERLEE EVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
1
1
BOLDON COLTS MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
2
1
WALDRIDGE PARK WESTRAY
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
3
2
NEW HERRINGTON ST AIDENS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
1
5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
3
1
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
3
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
2
0
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
5
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
7
0
BISHOP JUNIORS MITRES
James Murphy
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
3
2
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
JARROW FC COBRAS
6
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED
1
3
SOUTH SHIELDS FC
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
5
3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
6
2
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
David Fittes
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
2
4
PETERLEE UNITED
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
2
ALLENDALE TERRIERS
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Awarded to Home Team
0
0
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
JARROW FC KNIGHTS
1
1
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
5
1
SHOTTON COLTS BLUES
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
CHESTER TOWN WHITES
1
3
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
2
0
STOCKSFIELD FC
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
4
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
2
3
CHESTER LE STREET TOWN
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
6
2
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
SHILDON AFC
3
2
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
5
2
ESCOMB YOUTH U17
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
DURHAM COUNTY FC
1
0
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
1
4
EASINGTON COLLIERY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
6
8
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
0
3
HARTON AND WESTOE TERRIERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM BLUES
1
6
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
01 March 2024
Under 12 9v9 Division 8
SOUTH SHIELDS WHITES
2
3
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FELLING MAGPIES WHITES
1
8
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS LAZIO
1
1
DURHAM QUAKIES YOUTH
Ken Short
Line-up
Team Sheet
29 February 2024
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
4
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
28 February 2024
Under 13 Division 2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
7
1
SUNDERLAND UNITED
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
26 February 2024
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
1
3
WHICKHAM FC REDS
Line-up
Team Sheet
25 February 2024
Under 17 2/3 Group C
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
1
0
GRETTON CREST HARTLEPOOL FC
Line-up
Team Sheet
24 February 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WREKENTON NOU CAMP
8
4
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
0
2
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
5
0
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
2
0
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
2
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
0
0
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Awarded to Home Team
0
0
CLS AMAZON SAPPHIRES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
1
6
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
6
1
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PANTHERS
7
0
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Michael Nixon
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
BOLDON CA DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
0
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
1
3
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
1
3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE GIRLS
4
0
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
4
3
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
1
0
NSG ATHLETIC PANTHERS
George Taylor
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
3
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
1
9
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
9
2
WASHINGTON UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
3
8
SHOTTON COLTS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
3
2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Alma Mhalaba
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
1
6
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Awarded to Home Team
0
0
BLACKFYNE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
2
5
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
0
6
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
3
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
15
4
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
DARLINGTON YOUNG BULLS
3
4
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
12
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
2
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Leo Brown
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
8
1
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
1
1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
4
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
MARGARET NICHOLLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC FEETHAMS
2
5
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
3
1
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
3
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
1
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
2
2
FELLING MAGPIES
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
1
9
WASHINGTON AFC LIONESSES
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
MIDDLESBROUGH GIRLS
12
0
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
1
12
DEERNESS VALLEY FALCONS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
1
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
2
MIDDLETON RANGERS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
3
2
BEAMISH GIRLS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
7
2
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
5
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Craig Jinks
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DEERNESS VALLEY TIGERS
2
4
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Alma Mhalaba
Line-up
Team Sheet
VELOCITY FLAMES
4
2
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
1
2
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
7
0
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
11
0
BIRTLEY TOWN GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
PONTELAND UNITED GIRLS
5
6
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
4
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
11
3
CRAMLINGTON GIRLS
Elliott Cowens
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
1
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
John Davison
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
2
5
KADER U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
12
1
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
10
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
2
5
WHICKHAM FC REDS
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
3
3
BEAMISH LIONS
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
2
3
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON AFC LIONS U12
2
1
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
2
0
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
0
1
HETTON SR PREDATORS YOUTH
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
4
2
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
0
5
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
2
8
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
2
2
CLEVELAND HALL BLUES
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
0
0
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FC HARTLEPOOL
3
4
WILLINGTON YOUTH U12 S
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
2
5
FOUNDATION OF LIGHT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
3
2
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
0
5
JARROW FC CRUSADERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
3
2
LEON FC REDS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
0
4
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
1
1
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
4
1
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
1
4
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
1
1
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
2
2
BIRTLEY TOWN WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
1
1
VELOCITY SCORPIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WASHINGTON NSG FC
1
7
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
6
0
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
2
1
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
4
2
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
3
2
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
2
4
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
5
1
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
0
8
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
2
2
WASHINGTON AFC LYNX
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
2
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
4
3
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
ABANDONED
0
0
BLACKHALL MONKS REDS
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
1
6
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
1
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
2
3
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Awarded to Home Team
0
0
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
5
3
WEAR UNITED YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
2
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
0
0
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
5
2
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
1
0
PETERLEE AZULS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FISHBURN COMMUNITY
2
3
WHITELEAS EAGLES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
0
6
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
2
9
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
2
2
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
14
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
CROOK TOWN YOUTH
0
6
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
2
1
REVOLUTION FC
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
6
2
SILKSWORTH CW
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
1
5
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
14
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
WESTERHOPE UNITED YELLOW
2
3
BOLDON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
5
0
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
8
0
WASHINGTON ATHLETIC REDS
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
1
2
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL BLUES
1
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
3
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Matthew Wallace
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
WHITBURN AND CLEADON REAL
4
1
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
6
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
8
1
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
6
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
HARTON AND WESTOE VIPERS
2
3
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
REDBY CA
1
2
SHOTTON COLTS
Charlie Huntley
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
4
3
DURHAM UNITED FC LIONS
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
Awarded to Home Team
0
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
0
WHITELEAS SHARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
9
1
GATESHEAD FC JUNIORS
Thomas Dulson
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
3
NSG ATHLETIC TIGERS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
6
0
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
1
4
CONSETT AFC MAYHEM
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
9
0
FELLING MAGPIES
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
SUNDERLAND RCA REDS
5
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
6
0
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Awarded to Away Team
0
0
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
1
3
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PUMAS
4
0
CONSETT AFC CARNAGE
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC BEDLAM
7
3
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SEATON CAREW SPARTANS
2
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Paul Beddows
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC REDS
4
4
DARLINGTON FC
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
5
HILDA PARK JUNIORS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUE
2
9
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
LEAM RANGERS
2
3
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Line-up
Team Sheet
PETERLEE HELFORD UNITED
5
0
SEABURN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
1
0
HURWORTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
HEBBURN TOWN GOLD
3
5
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
8
0
DURHAM COUNTY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
2
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
6
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
1
PLAINS FARM GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
5
0
ESCOMB WARRIORS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC JUVE
2
4
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
3
3
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
10
1
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
DURHAM UNITED FC WOLVES
2
2
HETTON JUNIORS LAZIO
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
1
6
WASHINGTON AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
4
0
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
NSG ATHLETIC TIGERS
5
6
GREATHAM FC WHITES
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
MURTON COLLIERY YOUTH
3
6
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
0
7
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
4
1
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
2
4
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON UNITED BLACK
4
5
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
2
4
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WASHINGTON UNITED NAVY
2
5
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
2
7
WINLATON KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
4
1
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
3
3
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
1
4
WASHINGTON AFC LIONS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED LIONS
1
5
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
3
1
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
WEST DENTON UNITED
2
0
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
2
3
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
1
WHICKHAM FC
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
3
4
SHOTTON COLTS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
5
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
5
BOLDON COLTS MADRID
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SEAHAM TOWN FC
1
3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC
2
0
HETTON JUNIORS MILAN
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
4
3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
0
10
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
0
9
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
4
6
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
0
6
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
WHITBURN PANTHERS
1
7
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
0
2
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
Awarded to Home Team
0
0
SHILDON FC
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
10
1
ESCOMB YOUTH
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
CLEVELAND HALL BAYERN
1
0
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
2
3
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
1
4
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
5
0
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR
10
0
BISHOP JUNIORS MITRES
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
11
0
BELMONT UNITED
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
FOREST HALL FC
2
5
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
Awarded to Home Team
0
0
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC COBRAS
0
9
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS LAZIO
5
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
2
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
2
0
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
0
2
ESCOMB YOUTH U16S
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
3
1
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
5
0
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
5
1
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
0
3
FC HARTLEPOOL REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
5
0
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
1
7
WHITELEAS ROCKETS
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
5
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
3
4
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
0
5
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
1
1
CRAGHEAD FC
David Woodward
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST BLUES
1
7
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
1
0
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
6
1
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
2
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
7
1
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
1
4
CHESTER LE STREET TOWN
TIM CAMPSELL
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
3
5
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
CONSETT AFC STEELERS
1
4
NORTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
2
0
WHITBURN AND CLEADON
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
CLEVELAND HALL YELLOWS
Awarded to Away Team
0
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
BILLINGHAM UNITED WASPS
0
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
5
2
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
HARTON AND WESTOE UNITED
4
6
DURHAM COUNTY FC COLTS
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED LIONS
0
3
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
DOXFORD ATHLETIC GREYS FC
1
11
EAST DURHAM BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
EASINGTON COLLIERY FC
1
7
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
David Carr
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Awarded to Home Team
0
0
COXHOE UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
SOUTH TYNESIDE RATTLER
0
4
JARROW FC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SOUTH SHIELDS FC
5
2
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
2
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS FC INTER MILAN
2
3
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC COBRAS
2
4
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
0
4
FELLING MAGPIES
DAVID REID
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
5
3
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
0
2
DURHAM COUNTY YOUTH
James Taylor
Line-up
Team Sheet
23 February 2024
Girls Under 13 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
7
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
SOUTH MOOR GIRLS
0
4
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
3
3
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SOUTH SHIELDS YOUTH
7
1
HETTON JUNIORS JUVE
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC JAGUARS
5
0
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FELLING MAGPIES WHITES
3
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
19 February 2024
Under 12 9v9 Division 3
FELLING MAGPIES BLUES
5
0
JARROW YOUTH U12 UNITED
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
17 February 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
8
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
3
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
DURHAM UNITED LEOPARDS
4
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
11
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Kieron Alexander
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
3
1
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Aaron Napier
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
4
2
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
0
6
BEAMISH THUNDER
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
11
1
DARLINGTON TOWN FC
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
6
2
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
12
2
HEBBURN TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
0
7
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
1
2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
2
2
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
1
9
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
0
6
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
4
2
DEERNESS VALLEY FC
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
DARLINGTON FC
8
1
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
4
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Mark French
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
VELOCITY DIAMONDS
Awarded to Home Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
5
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
8
1
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
1
1
DARLINGTON YOUNG BULLS
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
0
9
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
2
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
0
3
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
0
4
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
2
2
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
2
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Will Dryden
Line-up
Team Sheet
BEAMISH GIRLS
1
3
BOLDON CA ALL STARS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
6
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
1
7
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TIGERS
7
0
WASHINGTON AFC LIONESSES
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
4
5
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
13
0
CRAMLINGTON GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
0
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
5
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
5
1
BEAMISH LIONS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
2
1
LEON FC WHITES
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
1
5
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
LEAM RANGERS
4
3
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
3
1
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
3
4
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
0
3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
5
0
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
8
5
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
1
8
LEON FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
1
4
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
1
0
JARROW FC CRUSADERS
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
3
6
DURHAM FC DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
2
8
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Andrew Seddon
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
0
1
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Awarded to Home Team
0
0
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
0
1
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
HETTON JUNIORS JUVE
4
2
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
3
3
WASHINGTON NSG FC
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
5
3
LEAM RANGERS GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
2
1
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
8
0
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
0
5
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
Awarded to Home Team
0
0
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
3
2
JARROW FC DYNAMO WHITE
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
8
2
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
3
4
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
4
0
VELOCITY EAGLES
Oliver James
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
1
0
SOUTH SHIELDS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
2
2
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
2
4
EAST DURHAM WARRIORS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
2
3
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
5
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
1
0
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
PETERLEE AZULS FC
1
1
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS EAGLES
3
3
WHITLEAS HAWKS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
4
WEAR UNITED VEDRA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
0
5
SEABURN JUNIORS
Matthew Wallace
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
0
4
RUTHERFORD AFC
Kai Wilson
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
3
0
CROOK TOWN YOUTH
Michael Dickinson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGONS
6
1
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BEAMISH FC U13'S
1
5
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
4
2
WINLATON TROJANS
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
2
0
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
9
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
1
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
5
2
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
1
3
REVOLUTION GALACTICOS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
7
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
6
6
HYLTON COLLIERY WELFARE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
REDBY CA
3
0
DEERNESS VALLEY STORM
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
CONSETT STEEL
1
1
STOCKSFIELD EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
10
0
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
5
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC LIONS
1
4
WASHINGTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
2
4
GREATHAM FC WHITES
Thomas Dulson
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
5
1
GATESHEAD FC JUNIORS
Kieran Watson
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
9
3
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
4
3
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
4
1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Mark French
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
7
EAST DURHAM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
ROKER RANGERS
1
6
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
6
WREKENTON NOU CAMP REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
5
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
4
2
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS YOUTH U13S
Awarded to Home Team
0
0
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
19
1
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
NSG ATHLETIC PUMAS
10
1
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
4
1
CONSETT AFC CARNAGE
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
4
3
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
DURHAM UNITED FC TIGERS
0
3
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
0
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
7
0
SILKSWORTH CW REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
3
2
RUTHERFORD AFC REDS
Justin King
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
0
5
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
1
0
SEABURN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
6
0
HEBBURN TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
1
5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
1
1
FC HARTLEPOOL WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
3
1
SUNDERLAND CITY HORSWILL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC SHARKS
7
0
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
3
0
ESCOMB WARRIORS
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
2
2
FARRINGDON DETACHED
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
0
2
DURHAM UNITED FC WOLVES
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
4
3
WASHINGTON AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA BLUES
4
2
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
1
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BYERS GREEN EAGLES
3
2
NSG ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
2
2
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
0
2
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
2
5
WASHINGTON AFC PUMAS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
1
2
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
1
2
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
CONSETT AFC MILAN
0
5
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
1
2
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
2
4
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
1
ROSEBERRY PARK
Jake Parker
Line-up
Team Sheet
LEON FC
2
2
SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
0
3
SEAHAM RED STAR YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
WEST DENTON UNITED
0
0
HARTON AND WESTOE
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
4
0
STOCKSFIELD VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
1
3
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
ROKER RANGERS
1
4
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
1
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
1
5
HETTON LYONS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
3
6
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
1
7
HARTLEPOOL FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
2
1
HEDWORTH GOLD FC
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
1
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC
0
1
SEAHAM TOWN FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
6
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
5
1
HETTON JUNIORS MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
2
0
WALDRIDGE PARK WESTRAY
Colin Stores
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDENS
0
3
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
5
2
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
1
7
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
WHITBURN PANTHERS
4
10
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
4
1
CULLERCOATS RANGERS
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
10
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
JARROW FC INTER
2
5
SOUTH TYNESIDE FC
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
4
2
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
6
5
SEAHAM RED STAR
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
2
5
WALDRIDGE PARK LOMOND
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
3
11
WEAR UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CORBRIDGE UNITED
5
0
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
6
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
WHICKHAM F.C.
8
1
HETTON JUNIORS
Daniel Armory
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Awarded to Home Team
0
0
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
2
1
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
1
4
BOLDON COLTS BARCA
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE
1
3
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
1
2
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED
3
2
CONSETT AFC FALCONS
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
7
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
4
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
2
2
DALTON PARK RANGERS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
2
CRAGHEAD FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
5
2
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
3
4
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0
3
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
7
3
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
4
1
ESCOMB YOUTH U17
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON
Awarded to Home Team
0
0
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Awarded to Home Team
1
0
HOUGHTON ROMA BOYS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
2
1
NORTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SOUTH MOOR TIGERS
3
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
2
0
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
6
3
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
5
2
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SHILDON AFC
Awarded to Home Team
0
0
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
3
2
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
0
1
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL FC
Awarded to Away Team
0
0
EASINGTON COLLIERY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
SHOTTON COLTS
4
2
SOUTH TYNESIDE RATTLER
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
HETTON JUNIORS ROMA
2
4
TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC COBRAS
2
1
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
0
5
FELLING MAGPIES
Kyle English
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
2
4
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
16 February 2024
Under 13 Division 5
FELLING MAGPIES WHITES
5
3
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
13 February 2024
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC LYNX
1
8
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
5
3
LEAM RANGERS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
10 February 2024
Girls Under 12 9v9 Division 2
CONSETT AFC PANTHERS
15
1
CLS AMAZON SAPPHIRES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
3
1
SEATON CAREW KOALAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
4
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
0
3
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
1
3
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
0
4
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
6
2
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
4
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
2
3
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
1
10
MIDDLESBROUGH GIRLS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
1
5
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
6
DEERNESS VALLEY TIGERS
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
1
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
PONTELAND UNITED GIRLS
4
0
BIRTLEY TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
2
0
MONTAGU BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
JARROW DYNAMOS BLUE
3
0
PETERLEE TOWN FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM HARTLEPOOL
1
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
1
2
WHICKHAM FC BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
2
5
DURHAM FC DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
4
2
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
2
2
FARRINGDON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT AFC EAGLES
5
2
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Mason Petre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
7
0
PETERLEE TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
5
1
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WEAR UNITED YELLOWS
3
2
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
9
0
COXHOE UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
5
5
FISHBURN COMMUNITY
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
1
5
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
3
3
PASS SOCCER GREEN
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
2
5
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DEERNESS VALLEY STORM
1
0
HARTON AND WESTOE VIPERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
1
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC BEDLAM
4
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
Awarded to Home Team
0
0
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
5
2
DARLINGTON FC
Alex Ludlow
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
5
2
HEBBURN TOWN BLUE
Paul Beddows
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
0
6
WITTON PARK
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
HEBBURN TOWN GOLD
2
5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
2
1
HEIGHINGTON BOYS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
CLEVELAND HALL CA BLUES
3
1
SHOTTON COLTS BLUE
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
SOUTH SHIELDS FC WHITES
2
0
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
CONSETT AFC MILAN
1
2
VELOCITY TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SEAHAM RED STAR YOUTH
9
0
SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CULLERCOATS UNITED
3
1
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
1
4
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR BLUES
1
1
HARTON AND WESTOE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
5
0
THROCKLEY MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
3
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
1
3
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
2
2
JARROW WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
CLEVELAND HALL BAYERN
8
1
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
6
2
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BISHOP JUNIORS MITRES
2
9
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
4
3
TRIMDON UNITED JUNIORS
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
3
SILKSWORTH CW
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
1
5
WHICKHAM F.C.
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
6
1
HETTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
1
1
ALLENDALE TERRIERS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WHITELEAS ROCKETS
1
2
CHESTER TOWN WHITES
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
2
4
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
6
1
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
4
2
BISHOP JUNIORS
David Woodward
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
1
3
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
1
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
HARTON AND WESTOE TERRIERS
3
2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Phil Law
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
COXHOE UNITED YOUTH
4
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SOUTH SHIELDS FC
5
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC COBRAS
6
0
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
09 February 2024
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
2
1
DURHAM TIBS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
2
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WASHINGTON NSG FC
2
0
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
5
0
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
1
1
WASHINGTON AFC TIGONS
Line-up
Team Sheet
07 February 2024
Under 14 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
3
2
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
Line-up
Team Sheet
05 February 2024
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
11
WASHINGTON AFC TIGONS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
04 February 2024
Under 12 9v9 Division 8
WHICKHAM FELLSIDE REDS
3
2
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
03 February 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
7
1
WREKENTON NOU CAMP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
2
4
DARLINGTON FC
Louis Hollis
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
RUTHERFORD AFC
1
7
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED ROBINS
3
0
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
1
3
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
21
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
3
HEBBURN INVOLVE FLAMES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
BIRTLEY TOWN GIRLS
1
5
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
NSG ATHLETIC PANTHERS
2
0
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
3
4
HEBBURN TOWN BLUES
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
1
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
1
7
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
0
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
1
10
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
1
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL GIRLS
3
5
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
0
14
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
0
8
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
8
1
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
0
3
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
12
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
3
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
4
5
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
2
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
3
7
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
4
0
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
0
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
0
4
BLYTH TOWN
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
4
0
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
0
3
DEERNESS VALLEY FALCONS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
10
0
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
2
8
CLEVELAND HALL GIRLS
Dylan Armstrong
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BEAMISH GIRLS
2
1
MIDDLETON RANGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
4
1
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
3
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
12
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
2
3
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Awarded to Home Team
0
0
CRAMLINGTON GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
1
10
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
0
4
DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
7
3
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONS
1
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
3
0
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
2
0
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
4
1
HETTON SR PREDATORS YOUTH
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
7
2
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
DURHAM FC COLTS
0
7
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
2
PETERLEE TOWN FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
1
2
EASINGTON COLLIERY AFC
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
1
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
1
7
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
2
4
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
2
1
DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
5
1
NORTH EAST SKILLS FC
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
BELMONT UNITED
2
0
WASHINGTON UNITED GOLD
Kean O'Brian
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
5
1
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
5
0
SWALWELL JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
6
3
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
4
0
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Joshua Coombes
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
3
3
FAST FEET FC PSG
Mason Petre
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
2
9
CHILTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS YOUTH
2
2
CONSETT AFC EAGLES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
6
2
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
3
5
WASHINGTON NSG FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
9
0
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
5
0
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
4
1
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
0
2
JARROW FC DYNAMO WHITE
Lucas Anderson
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
5
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
5
1
WASHINGTON AFC LYNX
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WHICKHAM FELLSIDE REDS
3
5
BLACKHALL MONKS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
2
3
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
7
1
HILDA PARK
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
1
0
WHITBURN PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
3
4
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
6
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
0
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
0
6
EAST DURHAM WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
2
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
FISHBURN COMMUNITY
0
4
PETERLEE AZULS FC
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
0
5
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
7
3
WHITELEAS EAGLES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
5
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Mason Petre
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
1
CROOK TOWN YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
0
1
WINLATON TROJANS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
4
2
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
2
1
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
5
3
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT
2
6
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
3
3
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
1
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
3
3
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
3
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
3
0
BORO RANGERS GIRLS
TIM CAMPSELL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
HARTON AND WESTOE VIPERS
1
11
STOCKSFIELD EAGLES
Adam Petrie
Line-up
Team Sheet
REDBY CA
1
3
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
5
2
FARRINGDON DETACHED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
2
5
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
Awarded to Away Team
0
0
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
1
2
GREATHAM FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
4
0
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
EASINGTON COLIERY AFC
0
4
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
2
5
BROWNEY FC MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
1
4
SUNDERLAND RCA REDS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
1
ROKER RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
6
1
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON JUNIORS ROMA
6
2
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL SWIFTS
0
3
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
7
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS YOUTH U13S
3
0
WEAR UNITED FC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
19
2
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
NSG ATHLETIC PUMAS
2
1
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC BEDLAM
4
1
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST YOUTH
2
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SILKSWORTH CW REDS
3
5
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
3
1
SEATON CAREW SPARTANS
Alex Ludlow
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
3
2
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
0
5
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
3
1
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
1
1
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
0
3
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
6
0
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
1
8
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
0
1
PLAINS FARM GREENS
Lucas Hull
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HETTON JUNIORS LAZIO
Awarded to Home Team
1
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
1
1
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Luke Baxter
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PANTHERS
5
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
5
0
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
9
2
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
3
0
GATESHEAD FC STRIPES
Line-up
Team Sheet
BYERS GREEN EAGLES
5
0
MURTON COLLIERY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
2
1
WASHINGTON AFC PUMAS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
6
1
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS BLUES
3
2
PLAINS FARM BLUES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
4
7
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Awarded to Home Team
3
0
VELOCITY TIGERS
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WASHINGTON AFC TIGERS
1
8
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE ROYALS
0
1
DURHAM UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
4
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEON FC
3
1
WALDRIDGE PARK NETHERTON
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
STOCKSFIELD VIPERS
2
2
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS UNITED
0
4
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
ROKER RANGERS
2
1
HETTON LYONS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
2
WASHINGTON AFC TIGERS
David Fittes
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
1
1
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
2
3
SUNDERLAND RCA REDS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
4
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS MADRID
1
1
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
3
5
PETERLEE EVOLUTION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
0
0
SEAHAM TOWN FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
7
3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
1
2
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDENS
6
0
FARRINGDON DETACHED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
1
1
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
4
2
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
3
1
ESCOMB YOUTH
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
3
1
SHILDON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
1
1
SHOTTON COLTS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
3
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
14
0
WHITBURN PANTHERS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SOUTH TYNESIDE FC
1
4
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
2
3
WALDRIDGE PARK LOMOND
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED
2
6
SEAHAM RED STAR
Andrew Seddon
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
2
2
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
4
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
1
2
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
TRIMDON UNITED JUNIORS
6
3
FOREST HALL FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
9
CORBRIDGE UNITED
Line-up
Team Sheet
JARROW FC COBRAS
1
6
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HURWORTH ALBION
2
2
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
0
2
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
6
0
HETTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
4
3
CHESTER LE STREET UNITED
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
2
0
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Daniel Armory
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
ALLENDALE TERRIERS
1
0
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
Awarded to Home Team
0
0
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
2
1
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE
1
0
BOLDON COLTS BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
1
3
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
4
SILKSWORTH LIONS COAST
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
CHESTER TOWN WHITES
1
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
2
4
HEATON HAWKS KESTRELS
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
3
4
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
3
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SEAHAM COAST BLUES
0
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
7
3
CRAGHEAD FC
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
3
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
3
1
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
1
0
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
1
1
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
8
0
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
1
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
2
2
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Awarded to Home Team
0
0
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
2
2
WHITBURN AND CLEADON
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
0
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
1
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
7
0
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE TERRIERS
6
1
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Phil Laws
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
0
5
SEAHAM UNITED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH
5
4
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE UNITED
0
5
SHOTTON COLTS
Fred Crawford
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED LIONS
1
0
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
3
2
HOUGHTON ROMA BOYS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
0
0
ESCOMB YOUTH U17
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SOUTH SHIELDS FC
3
1
TYNEMOUTH UNITED
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
2
2
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
FELLING MAGPIES
4
1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Mark Baston
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
3
1
HEATON HAWKS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
2
3
NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
0
5
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
2
5
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
David Dent
Line-up
Team Sheet
02 February 2024
Under 12 9v9 Division 2
GREATHAM HARTLEPOOL
3
3
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
01 February 2024
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
1
1
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
31 January 2024
Under 12 9v9 Division 9
WEAR UNITED YELLOWS
1
1
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
30 January 2024
Under 12 9v9 Division 8
WHITBURN PANTHERS
2
7
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
1
5
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
29 January 2024
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
1
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
28 January 2024
Under 12 9v9 Division 8
RUTHERFORD AFC
7
3
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Line-up
Team Sheet
27 January 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
2
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
2
2
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
0
4
BOLDON CA GIRLS
Simon Slater
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
1
1
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED ROBINS
0
4
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
6
0
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
1
3
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
16
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PANTHERS
0
2
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
7
4
HEBBURN INVOLVE FLAMES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA DIAMONDS
8
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Megan Gilson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
1
2
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
2
2
HARTON AND WESTOE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
12
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
5
2
BISHOP AUCKLAND PINKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
NSG ATHLETIC PANTHERS
3
10
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
3
5
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
SHOTTON COLTS GIRLS
3
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GIRLS
3
3
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
5
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
10
4
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
2
1
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
1
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
3
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Awarded to Home Team
0
0
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
0
7
DURHAM BORO RANGERS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
2
5
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
4
0
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
3
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
13
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
1
5
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
5
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
14
0
DARLINGTON FC FEETHAMS
MARGARET NICHOLLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
1
7
THORNABY FC WOMEN U15
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
WASHINGTON AFC LIONESSES
1
1
DEERNESS VALLEY FALCONS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
3
5
JARROW FC VIKINGS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
3
2
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
3
2
LEAM RANGERS GIRLS
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
9
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
MIDDLETON RANGERS
0
6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH GIRLS
6
0
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Phil Johnson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
0
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
1
6
DEERNESS VALLEY TIGERS
Tom Philips
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
0
4
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
12
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAMLINGTON GIRLS
2
7
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
7
0
MIDDLESBROUGH GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
5
KADER U18 GIRLS
Courtney Mole
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
LEON FC WHITES
4
2
STOCKTON TOWN BLUES
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
6
1
SEABURN JUNIORS FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
2
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
0
3
WASHINGTON AFC LIONS U12
Luke Collins
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
2
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
6
0
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
1
4
HARTON AND WESTOE HURRICANES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM HARTLEPOOL
3
4
EASINGTON COLLIERY AFC
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
2
5
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
2
1
DURHAM FC COLTS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
2
5
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
3
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
2
1
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
Awarded to Home Team
0
0
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
1
2
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEIGHINGTON FC
5
3
DURHAM FC DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
3
6
DURHAM COUNTY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
1
0
WASHINGTON UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
2
4
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SUNDERLAND RCA GOLD
3
7
SOUTH MOOR JUNIORS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY SCORPIONS
5
2
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
0
6
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
0
3
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
12
1
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
5
4
CONSETT AFC EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
6
1
FAST FEET FC PSG
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
5
3
WASHINGTON NSG FC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
4
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND WEST END BLACKS
0
6
WASHINGTON AFC JAGUARS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
6
0
PETERLEE TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
2
4
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
2
8
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
0
3
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
3
2
HILDA PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
3
5
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
3
1
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
1
2
SOUTH SHIELDS WHITES
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
1
0
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
0
13
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
6
1
WASHINGTON UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
1
7
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
1
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
0
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
CONSETT AFC STORM
1
12
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
6
1
WHITELEAS EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
0
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
4
ROSEBERRY PARK FALCONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
2
2
LEON FC REDS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
1
4
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
4
1
SEABURN JUNIORS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
PASS SOCCER GREEN
2
3
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC REDS
3
1
SOUTH SHIELDS FC
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
2
3
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
11
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
3
1
WINLATON TROJANS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
3
2
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
5
HETTON JUNIORS INTER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
DURHAM UNITED FC PUMAS
8
1
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
3
3
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
2
1
RICHMONDSHIRE PP
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
4
2
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
2
3
CONSETT STEEL
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
6
4
SHOTTON COLTS
David Dent
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
8
0
HARTON AND WESTOE VIPERS
Victoria Davison
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FARRINGDON DETACHED REDS
1
7
GATESHEAD FC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
2
4
BROWNEY FC
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
6
0
WASHINGTON JUNIORS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
2
HEBBURN INVOLVE BLAZE
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
2
DURHAM UNITED FC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
9
1
WASHINGTON UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
3
4
FELLING MAGPIES
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
6
1
ESCOMB YOUTH
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
0
3
ROSEBERRY PARK
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
3
3
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Aidan Hewitt
Line-up
Team Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
6
1
EASINGTON COLIERY AFC
Lewis Dixon
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
2
4
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
6
1
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
1
1
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
10
2
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
5
1
SWALWELL SWIFTS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
10
5
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
WASHINGTON UNITED NAVY
7
1
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
2
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CARNAGE
0
2
NSG ATHLETIC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SEATON CAREW SPARTANS
1
2
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Justin King
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
0
HEBBURN TOWN BLUE
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
5
1
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
HURWORTH ALBION
3
1
GATESHEAD FC BLACKS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
6
4
SEABURN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
1
4
WITTON PARK
David Ryder
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
2
5
PETERLEE HELFORD UNITED
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
3
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
6
2
HEBBURN TOWN GOLD
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
2
5
FC HARTLEPOOL WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
9
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
2
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
2
5
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
3
2
JARROW FC SHARKS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
1
2
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Robbi-Jay Mitchell
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
1
7
CLEVELAND HALL CA BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PANTHERS
1
1
DURHAM UNITED FC WOLVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
WASHINGTON AFC PUMAS
7
1
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
4
2
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
0
2
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
0
4
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
LEAM RANGERS BLUES
0
0
BLAYDON FC
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
2
6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
5
2
WASHINGTON UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM BLUES
1
3
WEAR UNITED BLUES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
9
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
1
1
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
1
4
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
5
3
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
2
6
VELOCITY TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
4
3
WHITELEAS WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
LEON FC
2
1
DURHAM UNITED LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
8
2
SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
2
5
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
5
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
STOCKSFIELD VIPERS
0
2
HARTON AND WESTOE
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
DURHAM FC
2
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
3
WHICKHAM FC
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM YELLOWS
2
0
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
5
2
SHOTTON COLTS
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
FELLING MAGPIES WHITES
1
5
HARTLEPOOL FC WHITES
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
0
5
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
4
1
BOLDON COLTS MADRID
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WHITBURN AND CLEADON JFC
2
4
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
3
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
2
4
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
DEERNESS VALLEY STORM
6
1
ESCOMB YOUTH
Brian Laing
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
1
3
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
2
1
WHITBURN PANTHERS
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
1
5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
11
0
FARRINGDON DETACHED
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
1
0
SOUTH TYNESIDE FC
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
2
3
JARROW FC INTER
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
1
7
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
2
3
WREKENTON NOU CAMP BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR
7
7
COXHOE UNITED
Brandon Grimes
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
8
1
BLACKFYNE FC
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
5
3
WALDRIDGE PARK LOMOND
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
1
7
CORBRIDGE UNITED
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
JARROW FC COBRAS
1
8
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
3
DURHAM QUAKIES YOUTH
John Davies
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
3
SOUTH SHIELDS FC
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
3
1
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
1
WHICKHAM F.C.
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
3
2
COXHOE UNITED
David Fittes
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
3
2
RUTHERFORD AFC
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
ALLENDALE TERRIERS
2
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
0
3
BLYTH TOWN
John Davies
Line-up
Team Sheet
VELOCITY PANTHERS
2
4
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
Philip McGuire
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
4
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
1
0
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
3
2
WASHINGTON UNITED
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE SPORTING CLUB
1
3
CONSETT AFC FALCONS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
10
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC KNIGHTS
3
1
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
2
0
CHESTER TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Awarded to Home Team
0
0
STOCKSFIELD FC
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
1
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
2
WIDEOPEN WARRIORS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
SEAHAM COAST BLUES
0
0
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
3
0
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
0
0
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
6
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
CHESTER LE STREET TOWN
6
0
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
7
1
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
1
1
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
1
4
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
HARTON AND WESTOE TERRIERS
4
4
WASHINGTON AFC TIGERS
Phil Law
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
2
2
CONSETT AFC STEELERS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
3
3
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Awarded to Home Team
0
0
CLEVELAND HALL YELLOWS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
4
5
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
7
3
WASHINGTON RANGERS HAWKS
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SACRISTON VICTORIA
1
5
SHILDON AFC
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
2
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
SEAHAM UNITED REDS
Awarded to Home Team
1
0
HARTON AND WESTOE UNITED
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC COLTS
1
3
CORBRIDGE UNITED LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
3
3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
EASINGTON COLLIERY FC
1
2
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
James Murphy
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
1
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
JARROW FC LIONS
7
0
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
8
1
SOUTH TYNESIDE RATTLER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
HYLTON COLLIERY WELFARE
4
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
3
2
HEATON HAWKS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
2
2
NSG ATHLETIC COBRAS
Kyle English
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
1
3
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
2
1
TYNE AND WEAR DRAGONS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
26 January 2024
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
3
0
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
0
6
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
4
6
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
24 January 2024
Under 12 9v9 Division 9
GATESHEAD JUNIORS
3
0
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
23 January 2024
Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
0
4
HURWORTH ALBION
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
22 January 2024
Under 13 Premier Division
LEON FC REDS
CROOK TOWN YOUTH
Line-up
Team Sheet
21 January 2024
Under 12 9v9 Division 10
SEATON CAREW TIGERS
6
0
WEAR UNITED VEDRA
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC REDS
0
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
20 January 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
8
0
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Trevor Mori
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
1
3
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
RUTHERFORD AFC
0
4
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
6
0
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
1
1
JARROW HURRICANES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
3
3
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
BOLDON CA DIAMONDS
4
4
WASHINGTON AFC LIONESSES
David Prince
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
BIRTLEY TOWN GIRLS
2
4
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW KOALAS
0
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
4
1
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
4
3
NSG ATHLETIC PANTHERS
David Prince
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
DURHAM TIBS
1
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
3
1
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
1
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
0
6
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
8
1
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
4
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
JARROW FC VIKINGS
4
8
DEERNESS VALLEY FALCONS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
8
0
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
2
1
HETTON JUNIORS GIRLS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
4
3
BEAMISH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DEERNESS VALLEY TIGERS
3
0
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
BOLDON CA GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
CRAMLINGTON GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
0
8
NEWCASTLE EAST END
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
5
3
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
KADER U18 GIRLS
2
0
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
3
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
SEABURN JUNIORS FC REDS
3
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
1
3
SHOTTON COLTS
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
EASINGTON COLLIERY AFC
3
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
0
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
GREATHAM HARTLEPOOL
5
0
LEON FC YELLOWS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
JARROW YOUTH U12 UNITED
2
4
NORTH EAST SKILLS FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
4
1
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
1
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
James Lowery
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
BISHOP JUNIORS
2
3
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
9
4
JARROW FC CRUSADERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
0
3
LEON FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
3
3
SOUTH MOOR JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
3
1
THORNLEY JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
3
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
3
2
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
5
1
LEAM RANGERS GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
1
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
2
1
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
3
4
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
6
1
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
1
1
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
3
0
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
8
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
7
0
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
3
4
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
8
1
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS NAPOLI
1
2
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
2
HETTON JUNIORS U12 ROMA
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
7
SEABURN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
1
SILKSWORTH CW
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
0
5
WASHINGTON AFC TIGONS
Jack Chapman
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1
9
BOLDON COLTS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
1
3
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
3
0
SUNDERLAND UNITED
Ken Short
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
4
SEATON CAREW LIONS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
HARTON AND WESTOE VIPERS
3
4
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
10
0
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
1
5
WASHINGTON AFC WILDCATS
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
WREKENTON NOU CAMP REDS
8
3
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON LYONS YOUTH U13S
2
3
SWALWELL SWIFTS
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
6
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
SEAHAM COAST YOUTH
2
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Emily Brown
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
7
2
SILKSWORTH CW REDS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
0
3
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Justin King
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
2
2
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
1
3
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
1
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
1
0
WASHINGTON UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
6
4
CONSETT AFC JUVE
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
1
3
SHOTTON COLTS BLUE
John Davies
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA BLUES
0
4
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BLAYDON FC
7
2
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
CONSETT AFC MILAN
2
4
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
ABANDONED
0
1
WHITELEAS WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
1
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
8
1
DURHAM UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
6
3
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
WEST DENTON UNITED
3
1
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
2
1
HETTON LYONS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
2
0
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
1
PLAINS FARM YELLOWS
David Fittes
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
SEATON CAREW LIONS
8
0
FC HARTLEPOOL
David Carr
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
8
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
Thomas Aspinall
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
4
1
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
HETTON JUNIORS MILAN
3
2
WASHINGTON UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
1
5
WHITBURN AND CLEADON JFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
2
4
NEW HERRINGTON ST AIDENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
8
0
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
1
4
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
3
3
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
4
0
WHITBURN PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
JARROW FC INTER
4
7
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
2
3
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
John Davies
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR
5
3
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
4
2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
3
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HURWORTH ALBION
2
0
SOUTH SHIELDS FC
Euan Mulholland
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
7
6
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
1
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Cieran Jackson
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
6
0
HETTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
PETERLEE UNITED
1
3
ALLENDALE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BLYTH TOWN
5
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NEWCASTLE SPORTING CLUB
2
0
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
James Taylor
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
2
2
FC HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
2
2
CHESTER TOWN WHITES
Jake Ferguson
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
7
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
2
3
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
2
4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
5
0
CRAGHEAD FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
7
3
DALTON PARK RANGERS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
9
1
SEAHAM COAST BLUES
Lewis Dixon
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
2
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
3
4
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
2
4
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
1
1
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
6
2
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
3
CONSETT AFC STEELERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
2
2
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
BILLINGHAM UNITED WASPS
0
7
ESCOMB YOUTH U17
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
HARTON AND WESTOE UNITED
Awarded to Away Team
0
0
CORBRIDGE UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
SEAHAM UNITED REDS
5
3
WASHINGTON AFC TIGERS
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
DOXFORD ATHLETIC GREYS FC
3
3
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
GRETTON CREST HARTLEPOOL FC
2
6
COXHOE UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
3
DURHAM COUNTY FC WHITES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
NSG ATHLETIC COBRAS
2
3
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Line-up
Team Sheet
19 January 2024
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
3
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
FELLING MAGPIES
0
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Line-up
Team Sheet
17 January 2024
Under 12 9v9 Division 9
GATESHEAD JUNIORS
6
5
WEAR UNITED YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
16 January 2024
Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
4
2
SEABURN JUNIORS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
15 January 2024
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
3
3
SEABURN JUNIORS FC REDS
Line-up
Team Sheet
13 January 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
0
5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
13
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
3
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
2
10
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
20
BOLDON CA DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
6
0
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
4
1
CONSETT AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
HARTON AND WESTOE GIRLS
8
0
BISHOP AUCKLAND PINKS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW KOALAS
3
2
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
3
1
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
2
6
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
7
2
HEBBURN TOWN BLUES
Mark Bond
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PANTHERS
2
6
BORO RANGERS GIRLS REDS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
2
1
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
2
0
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
0
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
0
12
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
7
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
3
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
15
0
BLACKFYNE JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED BLUEJAYS
3
5
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
8
0
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC
0
4
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
5
0
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
10
0
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
CONSETT AFC PUMAS
2
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
3
4
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
5
1
DARLINGTON FC FEETHAMS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
2
4
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
1
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DEERNESS VALLEY FALCONS
4
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Line-up
Team Sheet
MIDDLESBROUGH GIRLS
6
1
WASHINGTON AFC LIONESSES
Gaf Mohammed
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
4
3
JARROW FC VIKINGS
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA ALL STARS
3
5
BOLDON CA GIRLS
David Prince
Line-up
Team Sheet
MIDDLETON RANGERS
1
3
JARROW FC LASSES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
3
4
CONSETT AFC U16 CHARGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
1
4
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
2
5
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
PONTELAND UNITED GIRLS
5
0
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
3
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAMLINGTON GIRLS
0
9
NEWCASTLE EAST END
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
0
5
KADER U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
4
6
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
1
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
5
1
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
Rosie Stonehouse
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
1
LEON FC WHITES
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND ROKERITES
5
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
4
3
STOCKTON TOWN BLUES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
4
MONTAGU BLUES
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
4
2
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
1
0
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
1
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
3
0
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
6
0
DURHAM FC COLTS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
2
11
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
3
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
1
7
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
0
5
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLUES
4
2
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
1
5
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
9
0
JARROW YOUTH U12 UNITED
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
0
3
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
3
1
BELMONT UNITED
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
3
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
FARRINGDON RANGERS
3
3
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
1
1
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
1
3
SWALWELL JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C LIONS
3
0
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT AFC EAGLES
0
8
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
2
5
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
4
2
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
0
WASHINGTON NSG FC
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
2
0
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
4
2
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
3
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
2
4
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
Line-up
Team Sheet
VELOCITY EAGLES
8
3
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
1
1
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
6
3
WEAR UNITED YELLOWS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
3
2
WASHINGTON UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
8
1
COXHOE UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
PETERLEE AZULS FC
5
0
CONSETT AFC STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
2
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS U12 ROMA
5
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED VEDRA
8
2
WHITELEAS EAGLES
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
1
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Lucas Anderson
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
4
3
REVOLUTION FC
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
7
0
CROOK TOWN YOUTH
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
1
2
WASHINGTON AFC TIGONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
15
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
3
5
WINLATON TROJANS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
2
1
HETTON JUNIORS INTER
Matthew Wallace
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
6
2
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
4
RICHMONDSHIRE PP
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
1
6
REVOLUTION GALACTICOS
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
4
3
HARTON AND WESTOE VIPERS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
3
3
SHOTTON COLTS
ISAAC HUME
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
LEON FC YELLOWS
2
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
2
BROWNEY FC
Michael Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
3
3
DURHAM COUNTY FC
Terry Young
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
2
1
SUNDERLAND RCA REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON JUNIORS ROMA
4
3
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC BEDLAM
10
0
WILLINGTON YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
2
0
DARLINGTON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
1
2
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
6
0
SEATON CAREW SPARTANS
Gordon Eade
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
8
0
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
0
1
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
1
0
SEABURN JUNIORS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
1
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
2
0
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
5
0
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
CONSETT AFC JUVE
12
0
PETERLEE HELFORD ORANGE
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
3
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
0
7
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
0
3
WASHINGTON AFC PANTHERS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GATESHEAD FC STRIPES
10
0
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
2
3
PLAINS FARM REDS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON JUNIORS
6
2
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
0
3
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
1
2
WARK WANDERERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
LEON FC
1
5
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
0
4
WASHINGTON AFC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
SOUTH MOOR BLUES
1
0
WEST DENTON UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD VIPERS
1
1
CULLERCOATS UNITED
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
2
1
THROCKLEY MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
DURHAM FC
3
1
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
2
9
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
2
2
ROKER RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PRUDHOE YOUTH COBRAS
5
3
PETERLEE EVOLUTION FC
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
5
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
John Mason
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
4
2
SEATON CAREW LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
1
2
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
5
5
HETTON JUNIORS MILAN
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC
4
3
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
CONSETT AFC CANNONS
3
3
DURHAM UNITED FC WOLVES
David Tomlinson
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
1
1
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
5
0
WHITBURN PANTHERS
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
1
2
JARROW WARRIORS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
3
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Charlie Wood
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
3
4
JARROW FC INTER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
2
4
SOUTH TYNESIDE FC
David McVittie
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
0
7
CLEVELAND HALL BAYERN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BISHOP JUNIORS MITRES
0
12
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
3
3
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
JARROW FC COBRAS
4
7
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
1
2
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
2
2
HETTON JUNIORS
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
0
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
4
1
COXHOE UNITED
John Davies
Line-up
Team Sheet
PETERLEE UNITED
4
0
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BLYTH TOWN
6
1
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
4
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
0
7
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
0
7
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Aaran Hope
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
2
3
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
2
2
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
1
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
2
4
DALTON PARK RANGERS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
1
4
WIDEOPEN WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
7
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
2
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
BEDLINGTON UNITED LOCOS
8
0
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
2
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
1
1
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
3
6
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
6
0
NORTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
HARTON AND WESTOE UNITED
2
2
CORBRIDGE UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
CONSETT AFC STEELERS
1
5
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
EAST DURHAM BLUES
6
3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
WREKENTON NOU CAMP BLUES
1
2
SHOTTON COLTS
David Carr
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
WHITELEAS FC INTER MILAN
1
1
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
2
7
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
12 January 2024
Girls Under 14 Division 1
VELOCITY DIAMONDS
7
0
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
SOUTH SHIELDS WHITES
1
1
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
07 January 2024
Girls Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
2
1
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
06 January 2024
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
5
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Mark French
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
BOLDON CA DIAMONDS
8
0
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL GIRLS
4
2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
DARLINGTON YOUNG BULLS
2
4
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
5
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
DARLINGTON FC FEETHAMS
1
3
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
8
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
2
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
5
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
3
0
SEABURN JUNIORS FC REDS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
EASINGTON COLLIERY AFC
9
0
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
4
4
DURHAM COUNTY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
2
4
FARRINGDON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SOUTH SHIELDS YOUTH
0
1
WASHINGTON NSG FC
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
2
0
WHICKHAM FC WHITES
John Mason
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
4
3
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
JARROW FC DYNAMO WHITE
1
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
3
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
5
4
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Brian Beattie
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
WILLINGTON YOUTH
7
2
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
3
1
SOUTH SHIELDS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
3
2
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
0
4
DURHAM UNITED FC PUMAS
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE ROYALS
6
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
STOCKSFIELD FC
0
7
JARROW WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BLYTH TOWN
9
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
CLEVELAND HALL YELLOWS
3
4
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Line-up
Team Sheet
05 January 2024
Girls Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
0
8
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
14
2
LEAM RANGERS GIRLS
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
3
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
LEAM RANGERS
1
5
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
DURHAM UNITED FC WOLVES
2
2
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
SOUTH SHIELDS FC WHITES
3
1
NSG ATHLETIC TIGERS
Ethan Burnett
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED
1
1
ESCOMB YOUTH U16S
Cieran Jackson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
0
1
HURWORTH ALBION
John Davies
Line-up
Team Sheet
30 December 2023
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
6
3
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
23 December 2023
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
8
0
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
5
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
9
0
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
4
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
CONSETT AFC FALCONS
5
0
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
CONSETT AFC STEELERS
4
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
20 December 2023
Under 12 9v9 Division 9
WEAR UNITED YELLOWS
1
9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
16 December 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
3
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
BELMONT UNITED ROBINS
1
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Awarded to Home Team
0
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
1
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
2
1
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
1
5
LEAM RANGERS
Alma Mhalaba
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES
4
6
NSG ATHLETIC PANTHERS
David Wheeler
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
5
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
0
2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
3
2
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
2
1
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
1
1
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
3
3
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
17
0
RUTHERFORD AFC
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
5
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
0
2
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
0
6
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Awarded to Away Team
0
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BLYTH TOWN
7
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Margaret Nicholls
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
6
1
JARROW FC LASSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BIRTLEY TOWN GIRLS
3
3
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
6
2
PONTELAND UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
2
3
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
5
2
REDCAR TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
5
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
6
0
BEAMISH LIONS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
1
2
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
4
3
SHOTTON COLTS
OLIVER HOWE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
3
2
HETTON SR PREDATORS YOUTH
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS U12
2
0
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
JARROW DYNAMOS BLUE
0
10
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN FC
2
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
4
1
LEON FC YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
1
DURHAM FC COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
JARROW YOUTH U12 UNITED
6
1
FOUNDATION OF LIGHT
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
0
2
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
4
2
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
1
3
NORTH EAST SKILLS FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
DURHAM COUNTY
1
7
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
3
6
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
4
3
HEIGHINGTON FC
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
2
4
SOUTH MOOR JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
3
4
FARRINGDON RANGERS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
1
5
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
7
2
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WASHINGTON NSG FC
0
6
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
4
1
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
3
0
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
PETERLEE TOWN GOLD
1
11
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
4
4
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
3
2
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
1
2
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
1
2
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
4
1
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Aiden Williamson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WALDRIDGE PARK FC LIONS
4
0
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
1
6
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
8
3
WHITELEAS EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
0
1
SEATON CAREW TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
3
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
6
0
CROOK TOWN YOUTH
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
GRETTON CREST HARTLEPOOL
1
2
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
6
5
WESTERHOPE UNITED YELLOW
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
1
1
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
4
0
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
DURHAM UNITED FC PUMAS
1
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
6
HYLTON COLLIERY WELFARE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
1
4
BORO RANGERS GIRLS
Fred Crawford
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
SHOTTON COLTS
2
2
CONSETT STEEL
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
2
5
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
4
2
BROWNEY FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
3
2
FELLING MAGPIES WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS SHARKS
0
6
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
5
2
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
ROSEBERRY PARK
0
0
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
2
3
CONSETT AFC MAYHEM
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
SUNDERLAND RCA REDS
1
6
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
1
4
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
2
1
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS YOUTH U13S
1
4
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
2
1
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
6
3
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PUMAS
4
4
WILLINGTON YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
5
2
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
1
1
SEATON CAREW SPARTANS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
4
SILKSWORTH CW REDS
Gordon Eade
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
7
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
HURWORTH ALBION
4
1
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
0
3
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
3
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
2
1
HEBBURN TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
5
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
6
0
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PLAINS FARM GREENS
3
4
ESCOMB WARRIORS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
5
2
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
CLEVELAND HALL CA BLUES
3
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
NSG ATHLETIC TIGERS
0
5
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
BYERS GREEN EAGLES
5
0
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
2
1
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
4
1
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
5
1
PLAINS FARM BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
VELOCITY TIGERS
1
4
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
3
5
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
RUTHERFORD AFC
2
4
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE ROYALS
2
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
Matthew Sloan
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HETTON JUNIORS INTER
1
3
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
3
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD VIPERS
5
1
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE
4
3
THROCKLEY MAGPIES
Owen Andre
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
6
1
WASHINGTON JUNIORS
David Dent
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
4
1
PLAINS FARM YELLOWS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
4
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PETERLEE EVOLUTION FC
2
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
0
0
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
2
0
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
2
7
HARTLEPOOL FC WHITES
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
Awarded to Home Team
0
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
2
2
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
0
4
DURHAM UNITED FC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
STOCKSFIELD FC
9
4
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
0
SHOTTON COLTS BLUES
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
Awarded to Home Team
0
0
SHILDON FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
JARROW FC INTER
3
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Jonathan Schofield
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
1
0
SOUTH TYNESIDE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
2
5
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
2
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
Peter Fletcher
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
2
1
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HURWORTH ALBION
2
2
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
4
2
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
ALLENDALE TERRIERS
3
2
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
1
3
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
0
7
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
3
0
CONSETT AFC FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
CHESTER TOWN WHITES
2
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CRAGHEAD FC
0
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
1
3
WIDEOPEN WARRIORS
David Woodward
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
3
4
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
1
2
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
0
10
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
5
1
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SHOTTON COLTS
4
6
EASINGTON COLLIERY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
WHITBURN AND CLEADON
2
4
CONSETT AFC STEELERS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
7
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
TYNE AND WEAR DRAGONS
3
0
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
2
0
DEERNESS VALLEY THUNDER
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
15 December 2023
Girls Under 15 Division 1
WASHINGTON AFC LIONESSES
13
0
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
SOUTH SHIELDS WHITES
4
2
BLACKHALL MONKS REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
BLACKFYNE FC
RICHMONDSHIRE PP
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
0
4
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON AFC TIGERS
4
2
WHITELEAS ROCKETS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
NSG ATHLETIC TIGERS
2
5
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
14 December 2023
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
4
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
13 December 2023
Under 12 9v9 Division 9
DEERNESS VALLEY STORM
3
2
EAST DURHAM WARRIORS
Line-up
Team Sheet
11 December 2023
Under 12 9v9 Premier Division
WHICKHAM FC REDS
1
2
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
09 December 2023
Girls Under 12 9v9 Division 1
DURHAM UNITED LEOPARDS
1
6
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
5
6
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CONSETT AFC PANTHERS
4
2
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
2
6
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
2
4
HARTON AND WESTOE GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
5
0
BISHOP AUCKLAND PINKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
NSG ATHLETIC PANTHERS
2
2
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
0
4
HEBBURN TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
0
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
4
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
DURHAM BORO RANGERS
23
0
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
4
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
4
4
DURHAM TIBS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
JARROW FC VIKINGS
3
5
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Line-up
Team Sheet
MIDDLESBROUGH GIRLS
5
0
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
2
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
PONTELAND UNITED GIRLS
10
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Line-up
Team Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
6
3
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
2
3
MIDDLESBROUGH GIRLS
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
0
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
STOCKTON TOWN BLUES
2
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
5
1
GREATHAM HARTLEPOOL
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
2
4
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
1
9
WILLINGTON YOUTH U12 S
Evie Crowe
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
JARROW FC CRUSADERS
2
4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
6
4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
THORNLEY JUNIORS
3
5
SWALWELL JUNIORS
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
5
1
WASHINGTON NSG FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
4
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Harrison Craig
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND WEST END BLACKS
4
0
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
10
1
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
4
6
WHITBURN PANTHERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BLACKHALL MONKS REDS
0
1
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
SEATON CAREW TIGERS
3
1
FISHBURN COMMUNITY
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
WASHINGTON AFC TIGONS
8
0
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
1
3
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
9
SOUTH SHIELDS FC
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
4
4
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
CONSETT STEEL
3
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Gavin Scott
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
2
0
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
LEON FC YELLOWS
2
1
DURHAM UNITED FC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON LYONS YOUTH U13S
2
3
HETTON JUNIORS ROMA
Lucas Anderson
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
1
4
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
WILLINGTON YOUTH
0
1
CONSETT AFC CARNAGE
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
3
3
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
0
6
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
Gordon Eade
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
1
2
PETERLEE HELFORD UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WITTON PARK
4
0
SEABURN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
HEBBURN TOWN GOLD
1
3
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
3
8
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
3
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
CONSETT AFC JUVE
3
1
ESCOMB WARRIORS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC JUVE
1
0
PLAINS FARM GREENS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC SHARKS
7
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
4
4
SHOTTON COLTS BLUE
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GATESHEAD FC STRIPES
0
4
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
8
1
BLACKFYNE FC
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WARK WANDERERS
2
1
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
ROSEBERRY PARK
4
1
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CLEVELAND HALL MILAN
1
2
STOCKSFIELD VIPERS
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
SHOTTON COLTS
David Fittes
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
WILLINGTON YOUTH BLUES
2
3
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
1
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
DEERNESS VALLEY STORM
5
5
JARROW WARRIORS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
3
2
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Shaun Little
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
4
2
CONSETT AFC FALCONS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
5
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
3
3
WINLATON COMMUNITY YOUTH
David Woodward
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
3
FELLING MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
8
2
CRAGHEAD FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED FC TIGERS
6
1
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0
6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
11
3
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
0
10
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
SHILDON AFC
4
0
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
1
3
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
08 December 2023
Girls Under 14 Division 1
VELOCITY DIAMONDS
8
0
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
FELLING MAGPIES BLACKS
0
6
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
05 December 2023
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
3
2
LEON FC WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
3
3
GATESHEAD FC BLACKS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
4
0
HETTON JUNIORS
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
02 December 2023
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
2
4
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
30 November 2023
Under 14 Division 6
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
2
1
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
27 November 2023
Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
3
3
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
FARRINGDON DETACHED REDS
0
3
NEW HERRINGTON ST AIDENS
Line-up
Team Sheet
25 November 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
2
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
1
9
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
1
2
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
2
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
2
2
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
8
2
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
10
HEBBURN INVOLVE FLAMES
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
5
3
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
HARTON AND WESTOE GIRLS
6
1
SEATON CAREW KOALAS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
3
2
SUNDERLAND WEST END GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
2
1
WASHINGTON UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
7
2
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
2
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
6
10
BELMONT UNITED BLUEJAYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
3
5
DURHAM COUNTY FC GIRLS
Chinedu Nezianya
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
0
7
DEERNESS VALLEY FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
0
3
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY
4
0
RUTHERFORD AFC
Callum Potter
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
0
2
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Mark French
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
1
5
DURHAM BORO RANGERS
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
5
3
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
1
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
1
5
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
1
3
SOUTH MOOR GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
4
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
3
2
DARLINGTON FC FEETHAMS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
0
4
THORNABY FC WOMEN U15
Tom Blanchard
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DEERNESS VALLEY FALCONS
3
2
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
7
1
FELLING MAGPIES
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
2
3
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
2
3
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
0
WASHINGTON AFC LIONESSES
Connor Kitson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
3
3
BIRTLEY TOWN GIRLS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
6
1
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
7
1
KADER U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
STOCKTON TOWN BLUES
4
1
SEABURN JUNIORS FC REDS
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
4
1
MONTAGU BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
1
3
SHOTTON COLTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
6
2
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
1
1
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
3
4
HEBBURN TOWN GOLDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
1
6
GREATHAM HARTLEPOOL
Thosam Lye
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
2
1
DURHAM FC COLTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
7
3
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
0
13
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
2
1
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
3
1
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
DURHAM COUNTY
3
2
JARROW FC CRUSADERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
4
2
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
Awarded to Home Team
0
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
0
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
4
2
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
5
1
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
VELOCITY SCORPIONS
1
2
WASHINGTON UNITED BLUE
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
0
2
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
4
3
CONSETT A.F.C LIONS
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Awarded to Home Team
0
0
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Awarded to Home Team
0
0
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
0
1
WASHINGTON NSG FC
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
0
1
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
4
2
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
PETERLEE TOWN GOLD
1
4
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC JAGUARS
10
0
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
5
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
6
2
WASHINGTON AFC LYNX
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WHITBURN PANTHERS
3
6
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
3
0
HILDA PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
2
1
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
6
2
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
EAST DURHAM WARRIORS
2
2
GATESHEAD JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED YELLOWS
1
3
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
4
8
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
1
2
WASHINGTON UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
5
1
FISHBURN COMMUNITY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
4
0
WHITLEAS HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
2
3
CONSETT AFC STORM
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
2
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
3
HETTON JUNIORS NAPOLI
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
RUTHERFORD AFC
5
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
6
5
GRETTON CREST HARTLEPOOL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
6
2
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1
7
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
4
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
HETTON JUNIORS INTER
3
2
CLEVELAND HALL BLUES
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW LIONS
4
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
REVOLUTION GALACTICOS
3
0
BORO RANGERS GIRLS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
6
2
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
REDBY CA
2
5
CONSETT STEEL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
2
STOCKSFIELD EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
FARRINGDON DETACHED REDS
1
5
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
3
6
GATESHEAD FC JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
3
2
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
4
2
BROWNEY FC
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
3
1
FELLING MAGPIES WHITES
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
WASHINGTON UNITED WHITES
2
2
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
EASINGTON COLIERY AFC
2
6
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
11
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Jack Mckenzie
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
1
1
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
11
1
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
Awarded to Home Team
0
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CARNAGE
2
5
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
1
0
SEABURN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
5
3
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
3
0
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
8
1
HEBBURN TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
0
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
3
FC HARTLEPOOL WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
SUNDERLAND CITY HORSWILL
1
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
0
4
JARROW FC SHARKS
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
1
6
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
2
2
DURHAM UNITED FC WOLVES
Ken Short
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
3
4
CLEVELAND HALL CA BLUES
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BLACKFYNE FC
1
3
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
6
4
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
4
1
WASHINGTON UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
3
3
CONSETT AFC MILAN
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
4
1
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
2
7
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WALDRIDGE PARK NETHERTON
2
2
LEON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CULLERCOATS UNITED
0
2
HARTON AND WESTOE
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
0
5
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
5
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
0
7
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
1
4
PLAINS FARM YELLOWS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
2
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
0
2
SEATON CAREW LIONS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
6
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
1
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1
2
PRUDHOE YOUTH COBRAS
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
0
5
SEAHAM TOWN FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC WOLVES
4
2
OUSTON EAGLES
Alfie McKie
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
6
0
SHOTTON COLTS BLUES
Solomon Gothard
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
2
4
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
8
0
WHITBURN PANTHERS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
CLEVELAND HALL BAYERN
1
2
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
Harry Boyd
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
5
3
BISHOP JUNIORS MITRES
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
5
3
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
0
2
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
JARROW FC COBRAS
0
5
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
0
15
CORBRIDGE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
TRIMDON UNITED JUNIORS
2
2
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
4
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
1
SOUTH SHIELDS FC
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
3
SILKSWORTH CW
Barry Gordon
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
4
CHESTER LE STREET UNITED
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
0
4
WHICKHAM F.C.
Harry Boyd
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
3
ESCOMB YOUTH U16S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
2
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
2
2
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
1
1
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE
8
1
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
CONSETT AFC FALCONS
4
0
FC HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
2
7
NEWCASTLE SPORTING CLUB
James Taylor
Line-up
Team Sheet
JARROW FC KNIGHTS
1
3
WASHINGTON UNITED
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
6
0
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
1
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
1
2
WHITELEAS ROCKETS
Steven Williamson
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
1
1
CHESTER TOWN WHITES
Norman Guy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
3
2
WIDEOPEN WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
2
0
HEBBURN TOWN JUNIORS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
0
3
DALTON PARK RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAGHEAD FC
1
6
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
0
2
BISHOP JUNIORS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
CHESTER LE STREET TOWN
5
3
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
2
3
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
2
4
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
3
1
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
1
0
HOUGHTON ROMA BOYS FC
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
5
2
WHITBURN AND CLEADON
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
0
3
SHILDON AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
1
0
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
3
7
ESCOMB YOUTH U17
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SOUTH MOOR TIGERS
3
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
0
1
CONSETT AFC STEELERS
Line-up
Team Sheet
SACRISTON VICTORIA
0
4
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
Thomas Ludlow
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
2
1
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE TERRIERS
3
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Phil Laws
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
2
6
DURHAM COUNTY FC COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
2
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE UNITED
1
6
SEAHAM UNITED REDS
Fred Crawford
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
3
0
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
2
1
SOUTH SHIELDS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
4
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Ken Short
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
TYNE AND WEAR DRAGONS
0
6
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
3
1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Lewis Dixon
Line-up
Team Sheet
24 November 2023
Under 13 Division 2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
4
7
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
FELLING MAGPIES
4
4
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
22 November 2023
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
5
1
SEATON CAREW SPARTANS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
18 November 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
0
1
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Emily Brown
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
DURHAM UNITED LEOPARDS
0
3
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
1
1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
3
0
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Tom Philips
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
BEAMISH THUNDER
9
0
NSG ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
0
5
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS GIRLS
5
1
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
8
0
COXHOE UNITED LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
0
2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
0
11
CLEVELAND HALL GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
1
7
VELOCITY DIAMONDS
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS
3
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
4
1
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
5
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
1
6
BEAMISH GIRLS
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
1
2
LEON FC WHITES
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
4
2
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
GREATHAM HARTLEPOOL
1
1
DURHAM FC COLTS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
1
4
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
DURHAM FC DIAMONDS
3
0
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
7
1
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
4
1
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
2
5
FARRINGDON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
1
4
CONSETT A.F.C LIONS
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
HETTON JUNIORS JUVE
5
0
SOUTH SHIELDS YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
WEAR UNITED BLUES
1
5
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
1
4
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
2
3
CLEVELAND HALL YELLOWS
Aiden Williamson
Line-up
Team Sheet
VELOCITY EAGLES
1
6
SOUTH SHIELDS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
EAST DURHAM WARRIORS
12
0
COXHOE UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
1
WASHINGTON UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
6
1
ROSEBERRY PARK FALCONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED VEDRA
3
2
PETERLEE AZULS FC
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
4
2
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DEERNESS VALLEY STORM
1
4
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
Line-up
Team Sheet
REDBY CA
4
2
HARTON AND WESTOE VIPERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GREATHAM FC WHITES
8
2
WHITELEAS SHARKS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
1
4
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON LYONS YOUTH U13S
2
2
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
SEDGEFIELD YOUTH F.C
4
2
GATESHEAD FC BLACKS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
CLEVELAND HALL CA BLUES
2
2
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
6
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
2
2
WASHINGTON AFC PANTHERS
Luke Baxter
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
0
3
MURTON COLLIERY YOUTH
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
HETTON LYONS
1
9
SUNDERLAND RCA REDS
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
WILLINGTON YOUTH BLUES
7
2
SEATON CAREW LIONS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
2
4
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
0
8
FOREST HALL FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
2
HURWORTH ALBION
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
2
7
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
2
0
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
5
2
WASHINGTON AFC TIGERS
John Davies
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
3
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
WILLINGTON YOUTH BLUES
0
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
WASHINGTON RANGERS HAWKS
1
6
SHILDON AFC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SACRISTON VICTORIA
1
1
CONSETT AFC STEELERS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
1
7
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
5
8
HARTON AND WESTOE UNITED
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
1
3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
3
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS FC INTER MILAN
2
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
16 November 2023
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
2
5
WASHINGTON AFC TIGONS
Line-up
Team Sheet
15 November 2023
Girls Under 12 9v9 Division 2
WASHINGTON AFC LIONESSES
5
0
WASHINGTON AFC U12 TIGERS
Line-up
Team Sheet
14 November 2023
Under 14 Division 1
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
4
7
WITTON PARK
Line-up
Team Sheet
11 November 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
5
3
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
DURHAM UNITED LEOPARDS
2
3
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
0
1
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED ROBINS
1
0
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
CLS AMAZON SAPPHIRES
0
18
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SEATON CAREW KOALAS
3
2
BISHOP AUCKLAND PINKS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
2
8
HARTON AND WESTOE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
4
1
SUNDERLAND WEST END GIRLS
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
NSG ATHLETIC PANTHERS
3
3
FELLING MAGPIES
Trevor Mori
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
2
2
BORO RANGERS GIRLS REDS
David Prince
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
1
6
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
9
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
0
2
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
1
8
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
2
4
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
DARLINGTON YOUNG BULLS
1
9
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
11
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
7
1
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
8
4
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
4
1
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
3
0
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
0
5
DEERNESS VALLEY FALCONS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
1
9
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Steve McGurk
Line-up
Team Sheet
MIDDLESBROUGH GIRLS
4
2
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
2
2
BOLDON CA ALL STARS
Steve McGurk
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
KADER U18 GIRLS
1
5
THORNABY FC
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
2
5
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
9
1
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Colin Stores
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
0
3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
3
3
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
2
2
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
3
3
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC COLTS
1
1
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
GREATHAM HARTLEPOOL
4
4
LEAM RANGERS
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
3
3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
0
2
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
0
6
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
3
2
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
1
3
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEIGHINGTON FC
4
0
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
4
2
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
2
1
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
2
1
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
4
0
FARRINGDON RANGERS
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
1
3
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
4
2
VELOCITY SCORPIONS
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
4
9
LEAM RANGERS GREENS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS YOUTH
2
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Jamie Edmunds
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
4
4
HETTON JUNIORS JUVE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
3
4
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
0
5
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
1
4
FAST FEET FC PSG
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
1
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
1
5
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
1
8
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
2
4
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
3
3
WASHINGTON AFC LYNX
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
0
5
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
VELOCITY EAGLES
4
3
WHICKHAM FELLSIDE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
4
4
HILDA PARK
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
4
0
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
2
0
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
DEERNESS VALLEY STORM
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
3
1
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
FISHBURN COMMUNITY
1
7
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
4
1
PETERLEE AZULS FC
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
2
5
WHITLEAS HAWKS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
0
2
WHITELEAS EAGLES
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
3
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BEAMISH FC U13'S
6
1
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
5
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
0
7
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
6
5
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
HARTON AND WESTOE VIPERS
0
10
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
2
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GATESHEAD FC JUNIORS
3
5
HEBBURN INVOLVE BLAZE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC TIGERS
0
4
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
5
2
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
2
9
WREKENTON NOU CAMP REDS
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
2
2
BROWNEY FC MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
1
11
HETTON LYONS YOUTH U13S
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
8
0
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
4
2
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
SEAHAM COAST YOUTH
2
11
WASHINGTON UNITED NAVY
Charlotte Chester
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
7
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
4
3
NSG ATHLETIC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUE
0
4
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Aaron Carr
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
3
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
SEABURN JUNIORS
2
7
HURWORTH ALBION
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
2
4
BISHOP JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
3
4
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLD
0
3
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Joseph Furniss
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
5
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
JARROW FC SHARKS
10
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
1
5
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BYERS GREEN EAGLES
2
2
GREATHAM FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
1
2
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
3
3
MURTON COLLIERY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON UNITED BLACK
8
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
LEON FC
4
1
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE ROYALS
1
3
DURHAM UNITED FC PUMAS
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HARTON AND WESTOE
0
1
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
4
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEST DENTON UNITED
2
2
STOCKSFIELD VIPERS
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
3
2
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
3
3
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
6
3
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PRUDHOE YOUTH COBRAS
7
1
FELLING MAGPIES WHITES
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
3
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
JARROW WARRIORS
3
1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
3
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
3
1
STOCKSFIELD FC
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
13
0
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
4
4
CLEVELAND HALL BAYERN
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
1
5
WEAR UNITED
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
3
0
FOREST HALL FC
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
5
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM QUAKIES YOUTH
5
0
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
2
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Bob Bainbridge
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
2
0
HETTON JUNIORS
Colin Stores
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
PETERLEE UNITED
3
4
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
2
5
WASHINGTON JUNIORS
Stephen Bulmer
Line-up
Team Sheet
ALLENDALE TERRIERS
5
1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
1
6
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
1
3
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS BARCA
1
3
HEATON HAWKS
Billy Edwards
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
0
8
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
2
1
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
13
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
BIRTLEY TOWN JUNIORS
1
0
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER TOWN WHITES
0
2
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Norman Guy
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
4
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Dylan Ure
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
HEBBURN TOWN JUNIORS
7
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS UMBRAS
2
6
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CRAGHEAD FC
2
4
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
BEDLINGTON UNITED LOCOS
2
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
9
1
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
TIM CAMPSELL
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET TOWN
5
1
DURHAM UNITED PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
5
2
NSG ATHLETIC TIGERS
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
2
3
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
3
0
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR TIGERS
0
2
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
2
4
JARROW FC LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
DURHAM COUNTY FC COLTS
3
7
SEAHAM UNITED REDS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
1
SOUTH TYNESIDE RATTLER
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
2
1
NORTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
5
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
0
10
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
HOUGHTON ROMA BOYS FC
1
2
ESCOMB YOUTH U17
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
1
4
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Connor Kitson
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY FC
2
8
COXHOE UNITED YOUTH
James Murphy
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL FC
1
10
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
2
3
WHITELEAS FC INTER MILAN
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
0
6
DURHAM COUNTY FC WHITES
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
1
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DEERNESS VALLEY THUNDER
1
3
FELLING MAGPIES
James Taylor
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
4
1
DURHAM COUNTY YOUTH
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
10 November 2023
Girls Under 15 Division 1
FELLING MAGPIES
4
1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
3
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
5
2
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Line-up
Team Sheet
04 November 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
12
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
1
3
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
BORO RANGERS GIRLS REDS
5
2
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
COXHOE UNITED LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
2
0
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DEERNESS VALLEY FALCONS
13
1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
0
9
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
2
2
STOCKTON TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
10
SEABURN JUNIORS FC REDS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
6
4
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
7
1
MONTAGU BLUES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
2
0
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
GREATHAM HARTLEPOOL
5
2
PETERLEE TOWN FC
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
3
1
LEAM RANGERS
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FC HARTLEPOOL
3
2
NORTH EAST SKILLS FC
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
3
3
FELLING MAGPIES BLUES
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
BELMONT UNITED
3
3
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
VELOCITY SCORPIONS
1
3
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
2
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
2
2
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
CONSETT AFC STORM
1
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
SILKSWORTH CW
6
1
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
SOUTH SHIELDS FC WHITES
0
5
SOUTH SHIELDS FC
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
4
1
CLEVELAND HALL BLUES
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
3
4
RICHMONDSHIRE PP
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
5
1
SEATON CAREW SPARTANS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
6
2
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
WITTON PARK
8
5
GATESHEAD FC BLACKS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
5
1
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
BISHOP JUNIORS
2
0
FC HARTLEPOOL WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BYERS GREEN EAGLES
6
0
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
WASHINGTON AFC LIONS
1
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
jake Hurst
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
STOCKSFIELD VIPERS
1
0
HEXHAM CELTIC
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
DURHAM FC
8
0
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
DEERNESS VALLEY STORM
3
1
SHILDON FC
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
1
2
CHESTER LE STREET UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
3
0
BOLDON COLTS BARCA
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
1
1
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
3
3
WHITELEAS ROCKETS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
CHESTER LE STREET TOWN
4
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
1
2
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
SHILDON AFC
4
1
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WREKENTON NOU CAMP BLUES
0
1
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
5
3
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
HARTON AND WESTOE UNITED
3
4
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
JARROW FC LIONS
1
0
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
03 November 2023
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND WEST END BLACKS
9
2
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WEAR UNITED VEDRA
2
6
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
02 November 2023
Under 13 Premier Division
SEABURN JUNIORS
1
4
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
01 November 2023
Under 17 Division 2
JARROW FC LIONS
Awarded to Home Team
0
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
Line-up
Team Sheet
28 October 2023
Girls Under 12 9v9 Division 2
CONSETT AFC PANTHERS
5
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
3
6
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Awarded to Away Team
0
3
VELOCITY DIAMONDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
JARROW FC VIKINGS
3
3
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
2
3
DEERNESS VALLEY TIGERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
4
5
KADER U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
5
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND ROKERITES
4
0
MONTAGU BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
JARROW YOUTH U12 UNITED
0
1
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEIGHINGTON FC
8
3
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
2
2
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
3
2
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
3
0
SWALWELL JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CHILTON JUNIORS
5
0
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
10
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
COXHOE UNITED BLACKS
3
3
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
REVOLUTION FC
1
9
WASHINGTON AFC TIGONS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
REVOLUTION GALACTICOS
6
1
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
1
0
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
9
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
8
1
HEBBURN TOWN BLUE
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
HURWORTH ALBION
3
3
WITTON PARK
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
1
5
WASHINGTON UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
4
4
LEON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
SOUTH SHIELDS FC
1
2
HETTON JUNIORS INTER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
HETTON LYONS
2
5
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
0
0
HURWORTH ALBION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
3
2
ESCOMB YOUTH U16S
Joseph Ingram
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
3
0
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Harry Boyd
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
5
2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
9
2
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
1
5
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
1
4
CRAGHEAD FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
1
5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
2
2
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
1
4
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
WASHINGTON RANGERS HAWKS
3
4
BILLINGHAM UNITED WASPS
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SOUTH MOOR TIGERS
0
1
SHILDON AFC
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
DURHAM COUNTY FC COLTS
2
5
SEAHAM UNITED REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
21 October 2023
Under 12 9v9 Division 3
FOUNDATION OF LIGHT
1
6
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CHILTON JUNIORS
5
2
HETTON JUNIORS JUVE
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
SOUTH SHIELDS WHITES
4
1
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
CULLERCOATS RANGERS
Awarded to Away Team
0
0
STOCKSFIELD FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
3
2
HETTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CHILTON JUNIORS UMBRAS
5
0
SEAHAM COAST BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
HARTON AND WESTOE TERRIERS
5
3
EAST DURHAM BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
6
2
DOXFORD ATHLETIC GREYS FC
Barry Gordon
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
SOUTH TYNESIDE RATTLER
0
7
WREKENTON NOU CAMP BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DEERNESS VALLEY THUNDER
0
0
HEATON HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
14 October 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
BELMONT UNITED ROBINS
2
3
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
8
0
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
0
2
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
0
0
CONSETT AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA DIAMONDS
8
0
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
2
5
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
3
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
4
1
ROSEBERRY PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW KOALAS
0
3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
0
4
HARTON AND WESTOE GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUES
1
4
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
1
7
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
7
4
DARLINGTON TOWN FC
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
1
1
FELLING MAGPIES
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
3
1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
4
1
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
1
5
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
2
6
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
0
6
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
4
1
DEERNESS VALLEY FC
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
3
9
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
0
4
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
4
3
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
0
2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
8
3
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
12
3
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
3
0
BEAMISH LIONESSES
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
10
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
7
1
EASINGTON COLLIERY
Ken Short
Line-up
Team Sheet
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
2
10
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
FELLING MAGPIES
2
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR GIRLS
3
0
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY DIAMONDS
4
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Line-up
Team Sheet
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
0
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
0
4
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
5
1
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
12
0
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
MIDDLESBROUGH GIRLS
7
2
JARROW FC VIKINGS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL GIRLS
1
6
DEERNESS VALLEY FALCONS
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
5
4
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
9
3
JARROW FC LASSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC U16 CHARGERS
1
2
BEAMISH GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
0
6
HETTON JUNIORS GIRLS
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
2
1
MIDDLETON RANGERS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
2
3
BOLDON CA ALL STARS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DEERNESS VALLEY TIGERS
5
0
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
5
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
9
1
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONESSES
2
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
LEAM RANGERS GIRLS
11
2
CRAMLINGTON GIRLS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
0
9
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
2
3
BOLDON CA GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
2
5
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
Mohammed Ghafoor
Line-up
Team Sheet
KADER U18 GIRLS
7
2
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
2
2
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
2
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
6
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
1
1
LEON FC WHITES
David Carr
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
3
3
SEABURN JUNIORS FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
3
2
BEAMISH LIONS
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
2
WHICKHAM FC REDS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
3
6
HETTON SR PREDATORS YOUTH
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS U12
3
4
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLDS
1
5
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
3
4
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
4
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
WHICKHAM FC BLUES
1
6
FELLING MAGPIES BLUES
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
3
3
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
3
5
ROSEBERRY PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
2
5
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
5
0
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
3
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
2
4
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
1
0
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
1
3
SOUTH MOOR JUNIORS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
1
6
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
Line-up
Team Sheet
VELOCITY SCORPIONS
4
2
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
2
3
SUNDERLAND RCA GOLD
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
0
CONSETT A.F.C LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
6
2
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
FAST FEET FC PSG
2
4
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
3
3
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
6
2
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
5
2
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
1
3
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS JUVE
0
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
2
2
JARROW FC DYNAMO WHITE
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
2
7
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
6
1
SHINCLIFFE JUNIORS U12
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
4
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
1
1
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
2
0
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
5
1
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
3
4
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
2
4
SOUTH SHIELDS WHITES
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
4
2
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
1
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
0
2
BLACKHALL MONKS REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
0
2
GATESHEAD JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
7
2
EAST DURHAM WARRIORS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
0
5
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
3
2
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Andrew Seddon
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
3
2
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
FISHBURN COMMUNITY
8
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS EAGLES
4
4
ROSEBERRY PARK FALCONS
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
2
8
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS U12 ROMA
4
1
WEAR UNITED VEDRA
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
REVOLUTION FC
0
1
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
6
2
CROOK TOWN YOUTH
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
2
0
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BOLDON COLTS
1
4
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
4
3
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
9
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Solomon Gothard
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
4
1
PASS SOCCER GREEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
3
2
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
3
0
SUNDERLAND UNITED
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
2
5
SEATON CAREW LIONS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
1
3
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
3
5
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE
5
2
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
5
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
0
5
REVOLUTION GALACTICOS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
SHOTTON COLTS
0
4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
CONSETT STEEL
4
1
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE VIPERS
4
2
REDBY CA
John Archer
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
1
2
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
5
3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
1
3
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
0
3
WASHINGTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
5
3
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
3
2
WHITELEAS SHARKS
Kayleigh Peacock
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
7
GREATHAM FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
1
3
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
DURHAM COUNTY FC
0
5
ESCOMB YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
1
5
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
3
8
CONSETT AFC MAYHEM
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
1
0
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED WHITES
3
8
EAST DURHAM REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
COXHOE UNITED
1
1
SUNDERLAND RCA REDS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
1
3
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLIERY AFC
2
1
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
3
4
BROWNEY FC MILAN
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
0
3
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
ELLIOT MAIR
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SWALWELL SWIFTS
0
0
HETTON LYONS YOUTH U13S
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
1
2
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED FC
7
2
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
1
6
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
16
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC CARNAGE
2
4
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
1
8
SEAHAM COAST YOUTH
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
0
2
CONSETT AFC BEDLAM
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
3
2
HILDA PARK JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
5
2
SILKSWORTH CW REDS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
4
1
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUE
1
9
SEATON CAREW SPARTANS
Joseph Furniss
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
0
1
RUTHERFORD AFC REDS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
2
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
7
0
GATESHEAD FC BLACKS
Line-up
Team Sheet
WITTON PARK
1
4
HURWORTH ALBION
Stephen Stewart
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
6
0
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
3
0
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
1
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
3
6
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
1
4
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLD
1
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
0
6
JARROW FC SHARKS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
5
FARRINGDON DETACHED
Oliver Collingson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
1
1
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM GREENS
4
0
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
1
ESCOMB WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
7
1
PETERLEE HELFORD ORANGE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HETTON JUNIORS LAZIO
4
1
SHOTTON COLTS BLUE
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
1
9
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
3
0
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PANTHERS
3
2
CLEVELAND HALL CA BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GREATHAM FC WHITES
5
1
NSG ATHLETIC TIGERS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
2
5
WASHINGTON AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
BYERS GREEN EAGLES
1
1
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC WHITES
6
0
GATESHEAD FC STRIPES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
1
1
MURTON COLLIERY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
3
3
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BLACKHALL MONKS FC
0
4
WASHINGTON JUNIORS
Aaron Napier
Line-up
Team Sheet
BLAYDON FC
0
3
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACK
0
4
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
WEAR UNITED BLUES
5
4
PLAINS FARM BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
DEERNESS VALLEY THUNDER
3
2
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MILAN
0
4
WINLATON KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
2
5
WARK WANDERERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
2
1
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
5
1
VELOCITY TIGERS
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
5
2
EAST DURHAM FC
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
0
7
SEAHAM RED STAR YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
11
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
4
DURHAM UNITED LIONS
Daniel Hanley
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
7
2
LEON FC
Harry Bowman
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
3
1
ROSEBERRY PARK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
CLEVELAND HALL MILAN
Awarded to Home Team
0
0
CULLERCOATS UNITED
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE
2
4
SOUTH MOOR BLUES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
4
0
WEST DENTON UNITED
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
3
3
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
3
3
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
2
1
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
1
6
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
1
2
PLAINS FARM YELLOWS
David Fittes
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
3
HETTON LYONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
0
2
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
5
4
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE EVOLUTION FC
0
2
FC HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
5
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
John Mason
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
2
FELLING MAGPIES WHITES
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
3
HEDWORTH GOLD FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
8
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUES
1
3
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
2
5
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
NEW HERRINGTON ST AIDENS
4
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
2
1
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
2
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
3
3
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
6
4
WALDRIDGE PARK WESTRAY
Ethan Carter
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
WHITBURN PANTHERS
4
10
ESCOMB YOUTH
Alex Ludlow
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
4
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
0
2
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
2
1
SEATON CAREW TIGERS
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
0
1
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
3
4
FARRINGDON DETACHED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
2
3
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
1
2
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC INTER
1
2
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
3
0
WEAR UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
0
2
WALDRIDGE PARK LOMOND
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
0
5
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
2
1
BISHOP JUNIORS MITRES
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
3
10
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
JARROW FC COBRAS
1
9
CORBRIDGE UNITED
Line-up
Team Sheet
TRIMDON UNITED JUNIORS
5
5
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
1
8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
3
2
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
4
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
2
3
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
4
4
HURWORTH ALBION
Bob Bainbridge
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
2
1
HETTON JUNIORS
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
3
3
SOUTH SHIELDS FC
Harry Boyd
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
4
1
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
ALLENDALE TERRIERS
1
2
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
4
1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
PETERLEE UNITED
4
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
2
3
VELOCITY PANTHERS
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
2
4
HEATON HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
5
0
BOLDON COLTS BARCA
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
4
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
JARROW FC KNIGHTS
5
0
SHOTTON COLTS BLUES
Daniel Quinn
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL REDS
5
0
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC FALCONS
2
4
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
4
1
SILKSWORTH LIONS COAST
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
0
5
WASHINGTON UNITED
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
3
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CHESTER TOWN WHITES
2
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Norman Guy
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS KESTRELS
5
3
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
1
1
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
4
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
BISHOP JUNIORS
8
3
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
1
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
David Carr
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
0
0
FELLING MAGPIES
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
2
1
SEAHAM COAST BLUES
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
CRAGHEAD FC
6
4
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
2
6
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
1
6
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
8
5
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
3
6
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
3
2
CHESTER LE STREET TOWN
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
6
0
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
7
2
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
2
2
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
CONSETT AFC STEELERS
4
0
SOUTH MOOR TIGERS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
4
0
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
3
1
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
1
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
4
1
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
4
5
WASHINGTON AFC TIGERS
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
2
4
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
DURHAM COUNTY FC COLTS
5
3
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED LIONS
1
1
SEAHAM UNITED REDS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH
2
7
EASINGTON COLLIERY FC
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
BRANDON COMMUNITY YOUTH
3
1
TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC WHITES
3
3
WHITELEAS FC INTER MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
4
1
DURHAM COUNTY YOUTH
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
2
1
NSG ATHLETIC COBRAS
Kevin Roberts
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
2
1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
6
2
TYNE AND WEAR DRAGONS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
13 October 2023
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
09 October 2023
Under 13 Premier Division
SILKSWORTH CW
2
1
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED
1
6
HETTON JUNIORS LAZIO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
07 October 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BEAMISH LIONESSES
4
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
1
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
3
1
WREKENTON NOU CAMP
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
3
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
4
1
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
1
5
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CONSETT AFC PANTHERS
3
1
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Jack Carter
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
1
3
HEBBURN INVOLVE FLAMES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
2
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW KOALAS
2
1
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
1
3
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PANTHERS
4
2
HEBBURN TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
BEAMISH THUNDER
6
1
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
2
5
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
4
4
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
2
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Tom Blanchard
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
0
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
1
6
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
11
0
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED LIONESSES
0
8
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
4
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY
4
9
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
3
3
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
3
1
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
8
3
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
SOUTH MOOR GIRLS
0
3
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
9
DARLINGTON YOUNG BULLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PUMAS
0
5
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
4
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
Ashley Taylor
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
2
2
THORNABY FC WOMEN U15
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DEERNESS VALLEY FALCONS
5
0
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC GIRLS
11
2
JARROW FC VIKINGS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
2
13
MIDDLESBROUGH GIRLS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
2
3
WASHINGTON AFC LIONESSES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
JARROW FC LASSES
1
1
MIDDLETON RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEAMISH GIRLS
7
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
0
4
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
LEAM RANGERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
12
1
BIRTLEY TOWN GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
DURHAM TIBS
5
1
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
KADER U18 GIRLS
8
2
MIDDLESBROUGH GIRLS
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
5
0
REDCAR TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
WHICKHAM FC REDS
3
3
STOCKTON TOWN BLUES
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
0
MONTAGU BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
6
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
1
2
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
2
3
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
5
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
1
0
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
ROSEBERRY PARK
3
6
FOUNDATION OF LIGHT
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
2
3
FELLING MAGPIES BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
7
3
DURHAM WFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
1
6
FC HARTLEPOOL
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
0
3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
HEIGHINGTON FC
6
0
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
0
2
GRETTON CREST HARTLEPOOL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SOUTH MOOR JUNIORS
2
1
FARRINGDON RANGERS
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA GOLD
2
5
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
2
5
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
LEAM RANGERS GREENS
5
4
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS
2
3
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
5
1
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
2
4
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
2
8
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
1
9
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
11
0
PETERLEE TOWN GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
BLACKHALL MONKS REDS
4
8
WHICKHAM FELLSIDE REDS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
1
8
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
3
5
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
1
5
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
COXHOE UNITED BLACKS
1
9
WASHINGTON UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
3
2
EAST DURHAM WARRIORS
Daniel Hutton
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
3
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
2
1
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD JUNIORS
1
6
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS U12 ROMA
5
4
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE AZULS FC
3
0
FISHBURN COMMUNITY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
14
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
1
4
WHITELEAS EAGLES
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
5
0
ROSEBERRY PARK FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
WASHINGTON AFC TIGONS
8
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
0
4
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
2
3
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
PASS SOCCER GREEN
0
2
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
6
0
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
4
4
BEAMISH FC U13'S
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
2
7
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
3
0
BISHOP JUNIORS
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
2
3
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
4
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
3
1
BLACKFYNE FC
Henry Barass
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
REDBY CA
1
11
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
7
2
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
5
2
CONSETT STEEL
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
GREATHAM FC WHITES
2
1
DURHAM UNITED FC LIONS
Thomas Short
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
3
1
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
4
WASHINGTON UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
8
1
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
8
2
CONSETT AFC MAYHEM
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
3
1
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
5
3
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
Colin Stores
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
1
5
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
8
0
FC HARTLEPOOL WARRIORS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
4
5
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
CONSETT AFC BEDLAM
5
0
CONSETT AFC CARNAGE
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
HILDA PARK JUNIORS
4
1
HEBBURN TOWN BLUE
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
0
7
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
3
3
RUTHERFORD AFC REDS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
0
1
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
2
2
DARLINGTON FC
Justin King
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
GATESHEAD FC BLACKS
1
2
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
0
2
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
6
5
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
3
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
4
4
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
1
HEBBURN TOWN GOLD
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PETERLEE HELFORD ORANGE
1
7
JARROW FC SHARKS
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
3
0
HEIGHINGTON BOYS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC JUVE
2
5
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
1
5
WASHINGTON UNITED GOLD
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
3
1
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
Ian Stewart
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
6
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUE
0
2
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
1
1
DURHAM UNITED FC WOLVES
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
PLAINS FARM REDS
5
1
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
MURTON COLLIERY YOUTH
1
7
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC STRIPES
0
2
BYERS GREEN EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
PLAINS FARM BLUES
3
3
WASHINGTON UNITED BLACK
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
6
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
EAST DURHAM FC
5
2
CONSETT AFC MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
9
3
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
2
3
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
WINLATON KNIGHTS
2
1
WARK WANDERERS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
0
1
WASHINGTON UNITED NAVY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
3
6
SOUTH TYNESIDE ROYALS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
SOUTH MOOR BLUES
4
0
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
1
5
HARTON AND WESTOE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEST DENTON UNITED
2
4
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
ROKER RANGERS
4
3
WHICKHAM FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
3
2
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
5
1
SUNDERLAND RCA REDS
Brian Beattie
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM YELLOWS
4
1
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
PETERLEE EVOLUTION FC
1
3
SEATON CAREW LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
1
0
WILLINGTON YOUTH BLUES
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
4
4
HARTLEPOOL FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
8
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
WHITBURN AND CLEADON JFC
0
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
4
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
OUSTON EAGLES
2
1
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CANNONS
2
3
WALDRIDGE PARK WESTRAY
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
2
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
WHITBURN PANTHERS
0
5
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
SHILDON FC
2
1
CULLERCOATS RANGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
0
0
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
2
2
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Awarded to Home Team
1
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC INTER
2
4
CLEVELAND HALL BAYERN
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
3
1
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
BISHOP JUNIORS MITRES
0
0
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
2
1
WALDRIDGE PARK LOMOND
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
8
0
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
4
2
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
John Davison
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
3
3
WHICKHAM F.C.
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
5
0
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
5
2
ALLENDALE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
5
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
3
3
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
3
2
SILKSWORTH LIONS COAST
Line-up
Team Sheet
JARROW FC KNIGHTS
4
1
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
0
CHESTER TOWN WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SEAHAM COAST BLUES
1
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS UMBRAS
0
5
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
3
0
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
David Woodward
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
8
4
DALTON PARK RANGERS
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
CRAGHEAD FC
1
6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
CHESTER LE STREET TOWN
2
1
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
3
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
3
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
3
3
BLACKFYNE FC
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
1
5
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
HOUGHTON ROMA BOYS FC
3
5
NORTH SHIELDS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON
0
4
ESCOMB YOUTH U17
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
SHILDON AFC
3
4
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Jack Slatcher
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
0
1
CONSETT AFC STEELERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
SOUTH TYNESIDE RATTLER
2
8
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
0
3
CORBRIDGE UNITED LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
4
3
DURHAM COUNTY FC WHITES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
2
3
TYNEMOUTH UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS FC INTER MILAN
0
3
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DURHAM COUNTY YOUTH
3
5
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
06 October 2023
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC JAGUARS
7
3
WASHINGTON AFC LYNX
Line-up
Team Sheet
02 October 2023
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
Awarded to Away Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
30 September 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Trevor Mori
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
2
0
WASHINGTON AFC WILDCATS
Owen McKenna
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
11
1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
8
1
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
0
6
BEAMISH LIONESSES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
DURHAM UNITED LEOPARDS
2
0
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
0
1
BELMONT UNITED ROBINS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
9
1
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
2
7
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
13
3
CLS AMAZON SAPPHIRES
Ken Short
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA DIAMONDS
9
1
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC PANTHERS
2
6
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
0
2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
ROSEBERRY PARK
3
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
2
4
SEATON CAREW KOALAS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
2
1
SUNDERLAND WEST END GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
2
6
BEAMISH THUNDER
Isla Maggs
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
2
0
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
8
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
1
7
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
0
5
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
2
1
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
4
11
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
1
7
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
HETTON JUNIORS GIRLS
6
1
BEAMISH LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
5
0
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
0
6
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Isla Maggs
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
LEAM RANGERS GIRLS
3
3
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
1
1
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC WOMEN U15
12
2
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
6
3
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) GIRLS
1
3
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
10
1
BIRTLEY TOWN GIRLS U15
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
3
9
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Aaron Napier
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
CONSETT AFC U16 CHARGERS
3
4
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
1
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
David Prince
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA ALL STARS
7
0
MIDDLETON RANGERS
David Prince
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
VELOCITY FLAMES
5
2
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
4
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
David Ryder
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
LEAM RANGERS GIRLS
6
1
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE EAST END
10
1
CRAMLINGTON GIRLS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN GIRLS
1
7
PONTELAND UNITED GIRLS
David Dent
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
KADER U18 GIRLS
11
0
REDCAR TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
0
3
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
5
2
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SUNDERLAND ROKERITES
4
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
0
3
WHICKHAM FC REDS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONS
2
4
SEABURN JUNIORS FC REDS
Mark French
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
4
1
MONTAGU BLUES
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
5
1
SHOTTON COLTS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
2
3
LEON FC WHITES
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
4
3
GATESHEAD REDHEUGH BLACK
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
3
3
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
3
4
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLDS
6
0
SUNDERLAND RCA REDS
Joseph Furniss
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
EASINGTON COLLIERY AFC
4
0
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
4
0
DURHAM FC COLTS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
4
3
JARROW DYNAMOS BLUE
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE HURRICANES
3
0
PETERLEE TOWN FC
Paul Thompson
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
0
2
FELLING MAGPIES BLUES
Alex Harrison
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
4
2
WILLINGTON YOUTH U12 S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
2
3
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
4
3
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM WFC
1
1
WHICKHAM FC BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
1
3
HEBBURN INVOLVE SPARKS
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
4
3
JARROW FC CRUSADERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
1
4
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
5
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
2
2
HEIGHINGTON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
2
0
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN WHITES
2
5
WASHINGTON UNITED BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
5
2
SHOTTON COLTS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
3
4
THORNLEY JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT AFC EAGLES
2
1
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FAST FEET FC PSG
3
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
2
1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
4
WASHINGTON AFC LYNX
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
3
1
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
1
2
SHINCLIFFE JUNIORS U12
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
5
2
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
6
0
JARROW FC DYNAMO WHITE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
5
3
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY HURRICANE FC
4
2
WHITBURN PANTHERS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
3
1
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
5
5
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
9
0
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
Alex Harrison
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACKS
2
2
WEAR UNITED YELLOWS
Neil Brown
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
5
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
2
12
FISHBURN COMMUNITY
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
1
1
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS EAGLES
2
6
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITLEAS HAWKS
3
1
PETERLEE AZULS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
3
0
CONSETT AFC STORM
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
6
REVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
2
2
SEABURN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
3
0
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
6
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS
0
4
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
WESTERHOPE UNITED YELLOW
2
2
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
0
3
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
4
0
BEAMISH FC U13'S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
BISHOP JUNIORS
4
1
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
4
4
HETTON JUNIORS INTER
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
1
3
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT
3
4
SEATON CAREW LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
WHITBURN AND CLEADON REAL
0
2
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
1
RUTHERFORD AFC SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
0
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
DURHAM WFC
7
0
DEERNESS VALLEY STORM
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
5
0
REDBY CA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE VIPERS
1
7
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
DURHAM UNITED FC LIONS
5
0
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
1
4
GREATHAM FC WHITES
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
2
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
2
3
GATESHEAD FC JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE BLAZE
3
2
FELLING MAGPIES WHITES
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
3
3
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
6
1
FELLING MAGPIES
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
2
2
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
0
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
2
3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK
4
3
WASHINGTON UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
COXHOE UNITED
3
3
HEBBURN INVOLVE SPARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
3
3
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
1
0
WREKENTON NOU CAMP REDS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
7
3
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
3
3
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON JUNIORS ROMA
2
1
WEAR UNITED FC
Ken Short
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
2
3
WALDRIDGE PARK POPPYFIELDS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
4
5
SWALWELL SWIFTS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
0
4
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
1
9
HETTON LYONS YOUTH U13S
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
3
3
SEAHAM COAST YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
1
2
CONSETT AFC BEDLAM
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
2
2
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC REDS
5
2
SEATON CAREW SPARTANS
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
6
1
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUE
0
7
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
2
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
3
4
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
HURWORTH ALBION
1
3
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
3
2
GATESHEAD FC BLACKS
Line-up
Team Sheet
WITTON PARK
3
2
PETERLEE HELFORD UNITED
Alan Breeze
Line-up
Team Sheet
SEABURN JUNIORS
4
2
SEDGEFIELD YOUTH F.C
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
0
0
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
3
3
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
1
2
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLD
2
3
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Joseph Furniss
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
0
4
FELLING MAGPIES BLACKS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
3
3
ESCOMB WARRIORS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
PETERLEE HELFORD ORANGE
0
1
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED GOLD
2
1
CONSETT AFC JUVE
Mark Laidlaw
Line-up
Team Sheet
JARROW FC SHARKS
9
1
FARRINGDON DETACHED
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
11
0
SUNDERLAND CITY HORSWILL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
5
9
CLEVELAND HALL CA BLUES
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
1
6
SHOTTON COLTS BLUE
Michael Dickinson
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
4
1
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PANTHERS
1
3
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
BYERS GREEN EAGLES
2
5
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
3
3
PLAINS FARM REDS
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
9
GATESHEAD FC STRIPES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC PUMAS
3
0
NSG ATHLETIC TIGERS
Connor Kitson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BLAYDON FC
2
0
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
0
4
PLAINS FARM BLUES
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLACK
2
2
LEAM RANGERS BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
4
1
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
5
2
EAST DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED NAVY
3
1
DEERNESS VALLEY THUNDER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS WARRIORS
5
5
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Scott Wilson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
SOUTH TYNESIDE ROYALS
3
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
0
5
RUTHERFORD AFC
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK NETHERTON
6
1
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
5
5
WASHINGTON AFC LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HARTON AND WESTOE
2
2
STOCKSFIELD VIPERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR BLUES
1
0
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
1
HEXHAM CELTIC
Line-up
Team Sheet
WEST DENTON UNITED
3
0
HETTON JUNIORS INTER
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS UNITED
1
6
THROCKLEY MAGPIES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
0
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
5
2
HETTON LYONS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
3
5
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
6
3
ROKER RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON JUNIORS
2
3
DURHAM FC
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
2
3
FC HARTLEPOOL
Barry Anderson
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
6
0
FELLING MAGPIES WHITES
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
1
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Jack Slatcher
Line-up
Team Sheet
HEDWORTH GOLD FC
3
3
PRUDHOE YOUTH COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PETERLEE EVOLUTION FC
3
4
WILLINGTON YOUTH BLUES
Stephen Birkett
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
3
SEATON CAREW LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
2
0
WASHINGTON UNITED BLUES
John Mason
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
3
1
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
2
3
WHITBURN AND CLEADON JFC
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
0
1
SEAHAM TOWN FC
Tom Cosgrove
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
2
2
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
5
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
1
1
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
2
1
DURHAM UNITED FC PUMAS
Marcus Fox
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
FARRINGDON DETACHED
2
3
JARROW WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN PANTHERS
1
7
SEATON CAREW TIGERS
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
3
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
0
0
DEERNESS VALLEY STORM
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
5
2
ESCOMB YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
4
3
SHILDON FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
4
3
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
4
2
CLEVELAND HALL BAYERN
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
2
2
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
4
2
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
3
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Daniel Mason
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK LOMOND
3
5
WEAR UNITED
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
2
1
BISHOP JUNIORS MITRES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE TYPHOONS
0
14
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
4
6
SEAHAM RED STAR
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
6
0
BELMONT UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
FOREST HALL FC
5
1
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
5
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
5
2
TRIMDON UNITED JUNIORS
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
2
1
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
4
3
HETTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
6
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
2
3
DURHAM QUAKIES YOUTH
Ryan Whalley
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
1
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
2
1
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
0
3
SILKSWORTH CW
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
0
ESCOMB YOUTH U16S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
0
2
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
John Davies
Line-up
Team Sheet
PETERLEE UNITED
1
0
COXHOE UNITED
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
8
5
WASHINGTON JUNIORS
Steve Graham
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
2
0
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Thai Clark
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
1
1
BOLDON COLTS BARCA
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
4
2
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
7
2
SHOTTON COLTS JUNIORS
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
2
3
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
3
2
CONSETT AFC FALCONS
Justin King
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE SPORTING CLUB
3
3
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
0
2
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
0
0
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
1
4
WASHINGTON UNITED
Colin Royal
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
CHESTER TOWN WHITES
3
2
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
3
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
5
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
5
1
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
8
1
WINLATON COMMUNITY YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS UMBRAS
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
7
3
DALTON PARK RANGERS
David Woodward
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
4
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
5
0
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
3
0
CHESTER LE STREET TOWN
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
1
3
BLACKFYNE FC
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
13
0
NSG ATHLETIC TIGERS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HOUGHTON ROMA BOYS FC
1
7
ESCOMB YOUTH U17
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
10
0
BILLINGHAM UNITED WASPS
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
1
5
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON
3
4
SHILDON AFC
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
1
5
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Cameron Page
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
CONSETT AFC STEELERS
3
3
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
5
2
SACRISTON VICTORIA
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
3
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
WASHINGTON AFC TIGERS
0
4
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
Phil Neale
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
6
3
WREKENTON NOU CAMP BLUES
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
6
2
HARTON AND WESTOE TERRIERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
9
3
HARTON AND WESTOE UNITED
John Davies
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC COLTS
2
6
SHOTTON COLTS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLLIERY FC
5
1
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SOUTH MOOR TIGERS
3
2
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
SEAHAM UNITED REDS
3
3
CORBRIDGE UNITED LIONS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
5
3
COXHOE UNITED YOUTH
Nathan Alexander
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
3
5
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE
3
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
3
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
1
6
DURHAM COUNTY FC WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
6
6
TYNE AND WEAR DRAGONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY YOUTH
1
4
FELLING MAGPIES
Stephen Hall
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
2
1
DEERNESS VALLEY THUNDER
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
2
3
HEATON HAWKS
Line-up
Team Sheet
29 September 2023
Under 12 9v9 Division 7
WASHINGTON AFC JAGUARS
4
1
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Line-up
Team Sheet
28 September 2023
Under 13 Premier Division
WASHINGTON AFC TIGONS
4
1
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
27 September 2023
Under 12 9v9 Division 4
BELMONT UNITED
4
1
LEON FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
23 September 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
1
4
BEAMISH LIONESSES
David Prince
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
4
1
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
8
0
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
9
1
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND PINKS
2
2
BIRTLEY TOWN GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
5
4
FELLING MAGPIES
David Prince
Line-up
Team Sheet
BEAMISH THUNDER
6
0
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
4
9
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS REDS
10
0
NSG ATHLETIC PANTHERS
Charlie Rowe
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
1
18
SHOTTON COLTS GIRLS
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
1
11
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
5
2
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
3
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
Awarded to Home Team
0
0
NUNTHORPE ATHLETIC JFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
2
2
DURHAM COUNTY FC GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
3
4
DEERNESS VALLEY FC
Barry Batey
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Awarded to Home Team
1
0
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
1
4
HEBBURN TOWN HONEYS GOLD
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE JUNIORS
0
10
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
1
0
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Will Dryden
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
1
4
BLYTH TOWN
Will Dryden
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
MIDDLETON RANGERS
4
2
CONSETT AFC U16 CHARGERS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
0
2
BOLDON CA ALL STARS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
LEAM RANGERS GIRLS
5
3
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
1
3
WHICKHAM FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
0
0
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONS
1
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
2
1
WASHINGTON AFC LIONS U12
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
2
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
DURHAM FC COLTS
5
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
Awarded to Home Team
0
0
LEON FC YELLOWS
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
1
1
EASINGTON COLLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
FC HARTLEPOOL
3
1
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
5
4
LEON FC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY
6
3
BISHOP JUNIORS
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
7
1
BELMONT UNITED
Charlie Wood
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SHOTTON COLTS BLUES
0
4
BIRTLEY TOWN WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
CONSETT AFC EAGLES
3
8
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
JARROW FC DYNAMO WHITE
6
0
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
WHITBURN PANTHERS
4
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
WEAR UNITED YELLOWS
0
7
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
WHITLEAS HAWKS
7
4
WEAR UNITED VEDRA
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
BIRTLEY TOWN JUNIORS
0
4
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Andrew Seddon
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
0
5
SILKSWORTH CW
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
1
4
WASHINGTON AFC TIGONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
0
4
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
BOLDON COLTS
0
6
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
3
3
SOUTH SHIELDS FC WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SEATON CAREW LIONS
7
0
SUNDERLAND WEST END BLACKS
Jacob Watson
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
HEBBURN INVOLVE BLAZE
12
2
WHITELEAS SHARKS
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
1
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED REDS
3
3
BROWNEY FC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
FELLING MAGPIES
1
2
EAST DURHAM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
WASHINGTON UNITED NAVY
6
4
WILLINGTON YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
3
0
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
3
0
DARLINGTON FC
Alex Ludlow
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
FELLING MAGPIES BLACKS
3
2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
HEIGHINGTON BOYS
8
0
PLAINS FARM GREENS
Gary Oyston
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
2
6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
7
2
WASHINGTON UNITED GOLD
Neil Iveson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
1
4
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
HEBBURN TOWN JUNIORS
6
5
WASHINGTON AFC TIGERS
David McVittie
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
5
0
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Colin Todd
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
SOUTH MOOR BLUES
5
2
CULLERCOATS UNITED
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS INTER
1
4
CLEVELAND HALL MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE
1
3
SOUTH SHIELDS FC
Owen Andre
Line-up
Team Sheet
THROCKLEY MAGPIES
8
0
WEST DENTON UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
SUNDERLAND RCA REDS
2
1
PLAINS FARM YELLOWS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
5
1
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
2
2
SEATON CAREW LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
2
2
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Dan Ward
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
2
0
FC HARTLEPOOL
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
1
3
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
8
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
SEAHAM TOWN FC
4
1
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
NEW HERRINGTON ST AIDENS
4
2
DURHAM UNITED FC PUMAS
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
3
6
HEBBURN INVOLVE YOUTH BLAZE
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
1
2
SHOTTON COLTS BLUES
David McVittie
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
1
SHILDON FC
Charlie Wood
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
James Taylor
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
3
0
WHITBURN PANTHERS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC SWIFTS
3
9
JARROW WARRIORS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
3
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
SOUTH TYNESIDE FC
3
2
HEBBURN TOWN F.C.JUNIORS GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
3
2
WINLATON COMMUNITY JUNIORS RED KITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
2
3
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP BLUES
13
0
BISHOP JUNIORS MITRES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
3
7
SEAHAM RED STAR
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
FOREST HALL FC
4
2
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
1
7
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
Michael Dickinson
Line-up
Team Sheet
TRIMDON UNITED JUNIORS
6
0
JARROW FC COBRAS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
5
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
2
1
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
Harry Boyd
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
2
1
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Line-up
Team Sheet
BOLDON COLTS BARCA
2
0
SHOTTON COLTS JUNIORS
John Archer
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SHOTTON COLTS BLUES
1
2
CLEVELAND HALL BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH LIONS COAST
2
4
NEWCASTLE SPORTING CLUB
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
3
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
2
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Ian Gunn
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
1
0
WIDEOPEN WARRIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
5
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group A
WHITBURN AND CLEADON
5
3
NORTH SHIELDS
Joe Pringle
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
3
1
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group B
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
2
2
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group C
HOUGHTON ROMA BOYS FC
2
4
BILLINGHAM UNITED WASPS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
5
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
Under 17 Prem/1 Group D
SHILDON AFC
5
1
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group A
DURHAM COUNTY FC COLTS
1
3
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group B
HARTON AND WESTOE TERRIERS
2
2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
4
1
DOXFORD ATHLETIC GREYS FC
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group C
EASINGTON COLLIERY FC
8
1
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
David Carr
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL FC
2
10
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 2/3 Group D
WREKENTON NOU CAMP BLUES
1
3
SUNDERLAND RCA YOUTH U17 S REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
1
2
JARROW FC LIONS
James Murphy
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
3
0
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS ROMA
1
4
HYLTON COLLIERY WELFARE
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
DURHAM COUNTY YOUTH
2
3
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
Layton Hogg
Line-up
Team Sheet
21 September 2023
Under 16 Division 2
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
2
1
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
20 September 2023
Under 13 Division 1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOW
5
2
PASS SOCCER GREEN
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HETTON JUNIORS
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
0
4
DURHAM QUAKIES YOUTH
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
5
2
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
7
3
DURHAM UNITED PANTHERS
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
16 September 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
WREKENTON NOU CAMP
0
5
BOLDON CA GIRLS
David Prince
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
3
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS
1
5
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
7
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
BELMONT UNITED ROBINS
10
0
RUTHERFORD AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
12
0
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
6
3
JARROW HURRICANES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
1
7
CONSETT AFC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
1
14
HETTON JUNIORS FOOTBALL CLUB
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
2
3
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW KOALAS
1
9
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
DEERNESS VALLEY PANTHERS
4
3
FELLING MAGPIES
James Taylor
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
8
1
BORO RANGERS GIRLS REDS
Will Dryden
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PANTHERS
5
0
DARLINGTON TOWN FC
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
2
1
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
4
2
WASHINGTON UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
13
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
5
2
MIDDLESBROUGH GIRLS
Louis Hollis
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
1
4
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
0
3
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
11
0
COXHOE UNITED LIONESSES
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY
0
6
DURHAM BORO RANGERS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
10
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
4
3
HEBBURN TOWN F.C. U14S GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH ANGELS
4
1
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
Mathew Kerr
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
BISHOP AUCKLAND GIRLS
6
0
CONSETT AFC PUMAS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
1
4
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
14
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
4
4
DURHAM TIBS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
3
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC QUAKERS GIRLS
1
7
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
7
2
DARLINGTON FC FEETHAMS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
2
3
MIDDLESBROUGH GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA ALL STARS
3
2
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GIRLS
5
0
CONSETT AFC U16 CHARGERS
David Prince
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
2
6
BOLDON CA GIRLS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
1
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
5
2
VELOCITY FLAMES
Line-up
Team Sheet
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
7
0
FARRINGDON DETACHED GIRLS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY TIGERS
3
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
PONTELAND UNITED GIRLS
5
3
CRAMLINGTON GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
2
4
NEWCASTLE EAST END
Line-up
Team Sheet
BOLDON CA GIRLS
6
3
NORTH SHIELDS JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
MIDDLESBROUGH GIRLS
1
2
DURHAM UNITED FC U18 WOMEN
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
THORNABY FC
9
2
DURHAM TIBS
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
2
6
KADER U18 GIRLS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
REDCAR TOWN GIRLS
4
7
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SHOTTON COLTS
5
1
STOCKTON TOWN BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
2
8
SUNDERLAND ROKERITES
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
3
2
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
5
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
2
1
SEABURN JUNIORS FC REDS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
2
4
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS U12
2
3
COXHOE UNITED YOUTH U12 BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
JARROW DYNAMOS BLUE
0
1
HARTON AND WESTOE HURRICANES
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION CLARETS
3
0
PETERLEE TOWN FC
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
2
1
DURHAM FC COLTS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
ROSEBERRY PARK
2
3
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SKILLS FC
3
1
JARROW YOUTH U12 UNITED
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH U12 S
4
3
FOUNDATION OF LIGHT
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC BLUES
2
8
FC HARTLEPOOL
Kody Sayer
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
0
2
DURHAM COUNTY
Line-up
Team Sheet
HEBBURN INVOLVE SPARKS
0
0
DURHAM FC DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEIGHINGTON FC
7
1
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
2
5
BELMONT UNITED
Line-up
Team Sheet
JARROW FC CRUSADERS
3
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
1
2
WASHINGTON UNITED GOLD
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
5
4
FARRINGDON RANGERS
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
2
0
SOUTH MOOR JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
1
1
CONSETT A.F.C LIONS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY SCORPIONS
2
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Line-up
Team Sheet
THORNLEY JUNIORS
2
2
SUNDERLAND RCA GOLD
Kian Walton
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
HETTON JUNIORS JUVE
5
2
FAST FEET FC PSG
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
10
1
CONSETT AFC EAGLES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
1
3
WHICKHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
7
0
CHILTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
3
4
HEBBURN TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
1
1
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
0
1
WASHINGTON AFC JAGUARS
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS U12
6
1
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
VELOCITY EAGLES
2
6
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK
3
1
BLACKHALL MONKS REDS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS WHITES
7
1
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
NEW HERRINGTON TEAM SPORT PYTHONS
4
2
CLEVELAND HALL YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
CROOK TOWN HORNETS BLACKS
7
1
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
3
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED BLACKS
1
8
EAST DURHAM WARRIORS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
8
1
WEAR UNITED YELLOWS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
4
5
GATESHEAD JUNIORS
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK FC LIONS
2
2
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
PETERLEE AZULS FC
2
1
ROSEBERRY PARK FALCONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS U12 ROMA
1
4
HETTON JUNIORS NAPOLI
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
11
1
WHITELEAS EAGLES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
7
0
CONSETT AFC STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
2
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
1
6
LEON FC REDS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
5
0
SEABURN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
2
0
BIRTLEY TOWN JUNIORS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC REDS
4
2
WINLATON TROJANS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC
4
3
SOUTH SHIELDS FC WHITES
Line-up
Team Sheet
WESTERHOPE UNITED YELLOW
5
4
PASS SOCCER GREEN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GRETTON CREST HARTLEPOOL
0
4
SOUTH SHIELDS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
8
CLEVELAND HALL BLUES
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
5
2
SUNDERLAND UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
5
6
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE PYTHONS
7
1
HEBBURN TOWN BLUES MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
1
4
REVOLUTION GALACTICOS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
SHOTTON COLTS
6
0
DEERNESS VALLEY STORM
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
4
7
STOCKSFIELD EAGLES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
6
1
REDBY CA
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC ROMA
3
6
DURHAM WFC
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
4
5
WASHINGTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
5
3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
4
3
NSG ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
EAST DURHAM REDS
4
4
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
2
ROSEBERRY PARK
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
BROWNEY FC MILAN
2
5
WREKENTON NOU CAMP REDS
Line-up
Team Sheet
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
2
5
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
2
1
ROKER RANGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
EASINGTON COLIERY AFC
1
4
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
4
2
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
HETTON LYONS YOUTH U13S
10
0
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
5
3
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
4
3
NSG ATHLETIC PUMAS
Aidan Wilkinson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
11
0
HEBBURN TOWN BLUE
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
9
0
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW REDS
2
5
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
Line-up
Team Sheet
HILDA PARK JUNIORS
5
5
RUTHERFORD AFC REDS
Jonathan Alderslade
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
0
0
SEATON CAREW SPARTANS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
PETERLEE HELFORD UNITED
4
3
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
HURWORTH ALBION
5
4
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
Tom Blanchard
Line-up
Team Sheet
SEDGEFIELD YOUTH F.C
2
7
WHICKHAM FELLSIDE GREENS U14
Roan Lee
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
4
2
FC HARTLEPOOL WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
2
2
SOUTH TYNESIDE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
10
3
HEBBURN TOWN GOLD
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS NAPOLI
1
2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
5
1
FELLING MAGPIES BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
PLAINS FARM GREENS
0
4
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ESCOMB WARRIORS
0
6
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Steven Lawson
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON DETACHED
8
2
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY HORSWILL
2
9
JARROW FC SHARKS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
SHOTTON COLTS BLUE
3
2
CLEVELAND HALL CA BLUES
Paul Wood
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC WOLVES
1
1
WASHINGTON AFC PANTHERS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
7
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
Callum Drakesmith
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
GATESHEAD FC STRIPES
3
1
WHICKHAM FELLSIDE WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
WASHINGTON JUNIORS
4
8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
Ryan David Moore
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
EAST DURHAM FC
5
3
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
7
0
WASHINGTON LAMBTON LIONS JUNIORS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
4
0
WINLATON KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
3
1
CONSETT AFC MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED FC PUMAS
0
5
LEON FC
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
5
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
STOCKSFIELD VIPERS
2
2
SOUTH SHIELDS FC
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
3
0
CULLERCOATS UNITED
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
6
1
ROKER RANGERS
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
2
1
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM YELLOWS
9
0
HETTON LYONS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
SEATON CAREW LIONS
3
3
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
PETERLEE EVOLUTION FC
1
2
HARTLEPOOL FC WHITES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
0
1
BOLDON COLTS MADRID
Dylan Kestle
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
2
1
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
1
1
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC
2
2
WASHINGTON UNITED BLUES
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS MILAN
5
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
WALDRIDGE PARK WESTRAY
2
1
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC TIGERS
4
2
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
7
1
OUSTON EAGLES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
JARROW WARRIORS
4
1
SHILDON FC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
2
2
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
5
4
SEATON CAREW TIGERS
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS BLUES
3
3
CULLERCOATS RANGERS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY STORM
2
1
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
James Taylor
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
12
3
JARROW FC INTER
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH EAGLES
5
1
SOUTH TYNESIDE FC
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
WALDRIDGE PARK LOMOND
1
3
BLACKFYNE FC
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
2
9
FELLING MAGPIES BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
JARROW FC COBRAS
2
3
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
5
1
WASHINGTON ATHLETIC PORTO
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
3
8
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
DURHAM QUAKIES YOUTH
3
0
HETTON JUNIORS
Ryan Abraham
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
6
WHICKHAM F.C.
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
2
0
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
3
1
HURWORTH ALBION
Owen Grant
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED
1
0
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
PETERLEE UNITED
2
2
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
0
4
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
BOLDON COLTS BARCA
0
4
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
0
3
VELOCITY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
0
2
BLYTH TOWN
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
3
1
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
1
2
GATESHEAD FC PERFORMANCE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
FC HARTLEPOOL REDS
4
1
SHOTTON COLTS BLUES
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC FALCONS
1
3
SILKSWORTH LIONS COAST
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
JARROW FC KNIGHTS
5
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
4
3
GATESHEAD F.C. JUNIORS U16S
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
3
3
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
3
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
1
WASHINGTON AFC TIGERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
WIDEOPEN WARRIORS
7
0
CHILTON JUNIORS UMBRAS
Line-up
Team Sheet
DALTON PARK RANGERS
3
2
SEAHAM COAST BLUES
Mark Baston
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS
2
5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
DURHAM UNITED PANTHERS
2
3
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
Line-up
Team Sheet
NORTH EAST SPORTS YOUTH PREDATORS
2
3
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
4
1
WILLINGTON YOUTH BLUES
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
3
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
BILLINGHAM UNITED WASPS
3
5
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
Beer Kenny
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
7
4
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Line-up
Team Sheet
HOUGHTON ROMA BOYS FC
2
5
SHILDON AFC
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
4
2
NORTH SHIELDS
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON RANGERS HAWKS
3
2
WHITBURN AND CLEADON
Paul Fraser
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SACRISTON VICTORIA
0
2
SOUTH MOOR TIGERS
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
2
4
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
6
2
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
JARROW FC LIONS
5
1
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
4
2
COXHOE UNITED YOUTH
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS
1
4
SEAHAM UNITED REDS
Aidan Mackenzie
Line-up
Team Sheet
HARTON AND WESTOE UNITED
4
1
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
DURHAM COUNTY FC WHITES
7
6
SOUTH SHIELDS FC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HYLTON COLLIERY WELFARE
1
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U18 S CASTLES
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
4
2
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
4
1
NSG ATHLETIC COBRAS
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
1
3
DEERNESS VALLEY THUNDER
Line-up
Team Sheet
TYNE AND WEAR DRAGONS
5
1
DURHAM COUNTY YOUTH
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON REAL
0
5
SUNDERLAND RCA REDS
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
14 September 2023
Under 13 Division 5
HEBBURN INVOLVE BLAZE
7
3
WASHINGTON JUNIORS
Katie Gibson
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
4
DALTON PARK RANGERS
Mark Baston
Line-up
Team Sheet
13 September 2023
Under 13 Division 2
CLEVELAND HALL BLUES
1
8
BISHOP JUNIORS
Sam Pendleton
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT
3
6
SPENNYMOOR TOWN SHIELDS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
WHICKHAM F.C.
4
2
HURWORTH ALBION
Daniel Armory
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U16S
1
2
SOUTH SHIELDS FC
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
1
1
HETTON JUNIORS LAZIO
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
1
4
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
John Mason
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
WASHINGTON JUNIORS
6
0
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
Givi Todua
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
HEATON HAWKS
5
1
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
5
0
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
Bradley Logan
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
JARROW FC KNIGHTS
2
1
CONSETT AFC FALCONS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
0
8
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
2
4
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
1
5
BEDLINGTON UNITED LOCOS
Line-up
Team Sheet
12 September 2023
Under 16 Division 3
WASHINGTON UNITED
2
0
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
09 September 2023
Girls Under 12 9v9 Premier Division
BOLDON CA GIRLS
6
2
CHESTER LE STREET AMAZONS DIABLOS
David Prince
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS BLUES
2
5
DARLINGTON FC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC WILDCATS
0
1
HARTLEPOOL UNITED WOMEN
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
6
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Mark French
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
0
4
NEWTON AYCLIFFE YOUTH WILDCATS
Emily Brown
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U12 RED ROSES
6
2
WREKENTON NOU CAMP
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 1
WASHINGTON ATHLETIC TIGERS
2
9
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH WHITE ROSES
4
1
WHICKHAM FELLSIDE FIRE
Line-up
Team Sheet
JARROW HURRICANES
1
0
RUTHERFORD AFC
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED ROBINS
7
1
DURHAM UNITED LEOPARDS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 2
WASHINGTON AFC LIONESSES
6
2
CLS AMAZON SAPPHIRES
Line-up
Team Sheet
WREKENTON NOU CAMP REDS GIRLS
4
1
STOCKTON TOWN GIRLS BLUES
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Awarded to Home Team
0
0
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 12 9v9 Division 3
SUNDERLAND WEST END GIRLS
2
0
BISHOP AUCKLAND PINKS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
3
1
SEATON CAREW KOALAS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Premier Division
FELLING MAGPIES
7
4
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN BLUES
2
4
BORO RANGERS GIRLS REDS
Joseph Furniss
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS
3
3
DEERNESS VALLEY PANTHERS
Line-up
Team Sheet
NSG ATHLETIC PANTHERS
2
6
BEAMISH THUNDER
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON TOWN FC
0
11
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 1
MIDDLESBROUGH GIRLS
Awarded to Home Team
0
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
4
2
BISHOP AUCKLAND GIRLS PINKS
Line-up
Team Sheet
DURHAM TIBS
2
10
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS GOLDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NORTON AND STOCKTON ANCIENT BLACKS
0
10
HARTLEPOOL POOLS YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
6
SHOTTON COLTS GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 13 Division 2
DEERNESS VALLEY FC
2
6
RYTON AND CRAWCROOK ALBION FC
Oliver Barron
Line-up
Team Sheet
EAGLESCLIFFE ELEMENTIS U13 GIRLS
1
8
WHICKHAM FELLSIDE GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS GIRLS
2
2
CLEVELAND HALL GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON 21ST ALLSTARS JFC
0
2
BELMONT UNITED BLUEJAYS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U13 WASHINGTON ATHLETIC COBRAS
11
2
CHESTER LE STREET AMAZONS STOMPERS
Matthew Heath
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Premier Division
RUTHERFORD AFC
1
12
HETTON JUNIORS GIRLS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
10
4
EASINGTON COLLIERY
Line-up
Team Sheet
DURHAM BORO RANGERS
12
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH U14 S GIRLS
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONESSES
7
5
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN YOUTH U14S GIRLS
3
4
WHITLEY BAY SPORTING CLUB U14 LIONESSES
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Girls Under 14 Division 1
SOUTH MOOR GIRLS
1
0
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Line-up
Team Sheet
WYLAM ROCKETS U14 GIRLS
3
4
FELLING MAGPIES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET AMAZONS AVENGERS
Awarded to Away Team
0
3
DARLINGTON YOUNG BULLS
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
0
6
FOUNDATION OF LIGHT GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE YOUTH
7
1
WASHINGTON AFC WILDCATS
Louis Hollis
Line-up
Team Sheet
AUCKLAND MOORS UNITED YOUTH
2
1
VELOCITY DIAMONDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Premier Division
DURHAM TIBS
6
2
HARTLEPOOL POOLS YOUTH GIRLS BLUE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATIONS GIRLS
2
2
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS YOUTH
Stephen Franchi
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC FEETHAMS
2
4
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 15 Division 1
DURHAM COUNTY FC GIRLS
3
7
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
Michael Vickerson
Line-up
Team Sheet
JARROW FC VIKINGS
2
5
CLEVELAND HALL GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP AUCKLAND GIRLS FC
0
8
DEERNESS VALLEY FALCONS
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 League Premier Division
BOLDON CA GIRLS
7
0
LEAM RANGERS GIRLS
David Prince
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC U16 CHARGERS
5
1
HARTLEPOOL POOLS YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW FC LASSES
1
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS GIRLS
2
0
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS AMBERS
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
MIDDLETON RANGERS
1
2
BOLDON CA ALL STARS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 16 Division 1
FARRINGDON DETACHED GIRLS
3
3
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
VELOCITY FLAMES
5
0
WASHINGTON AFC LIONESSES
Line-up
Team Sheet
BILLINGHAM JUNIORS GIRLS
3
3
BISHOP AUCKLAND GIRLS
Tom Philips
Line-up
Team Sheet
FC DARLINGTON LOCOMOTIVES
5
5
DURHAM UNITED FC LEOPARDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s North Division
NEWCASTLE EAST END
3
0
CHESTER LE STREET GIRLS UNDER 18S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
PONTELAND UNITED GIRLS
1
5
WALLSEND B.C. U18 GIRLS
Line-up
Team Sheet
CRAMLINGTON GIRLS
0
7
BOLDON CA GIRLS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Girls Under 18s South Division
NEWTON AYCLIFFE GIRLS
3
10
KADER U18 GIRLS
Mitchell Simons
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED GIRLS
1
4
THORNABY FC
Deborah Irving
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN UNDER 18S GIRLS
4
1
REDCAR TOWN GIRLS
Joshua Edmonds
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Premier Division
SEABURN JUNIORS FC REDS
4
1
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
MONTAGU BLUES
0
3
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEON FC WHITES
3
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
Givi Todua
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC REDS
4
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
BEAMISH LIONS
4
2
HEBBURN TOWN JUNIORS BLUES
Mark French
Line-up
Team Sheet
STOCKTON TOWN BLUES
1
3
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
Robert Ayre
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 1
NORTON AND STOCKTON ANCIENTS
1
1
SUNDERLAND RCA REDS
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW JUNIORS ATHLETIC
0
1
WASHINGTON AFC LIONS U12
Maz Hussain
Line-up
Team Sheet
HETTON SR PREDATORS YOUTH
3
4
HERRINGTON FC YOUTH GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 2
PETERLEE TOWN FC
1
5
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW DYNAMOS BLUE
2
1
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
LEON FC YELLOWS
0
3
EASINGTON COLLIERY AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
2
3
GREATHAM HARTLEPOOL
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 3
DURHAM WFC
0
1
HYLTON COLLIERY WELFARE REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT
2
6
NORTH EAST SKILLS FC
Line-up
Team Sheet
CRAWCROOK UNITED FOOTBALL FUTSAL CLUB
4
6
ROSEBERRY PARK
Oliver Hamill
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL
3
1
FELLING MAGPIES BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
JARROW YOUTH U12 UNITED
1
2
WILLINGTON YOUTH U12 S
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE FC - JUNIOR SECTION
2
4
WHICKHAM FC BLUES
Leo Brown
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 4
SUNDERLAND AFC WOMENS ACADEMY
2
3
CROOK TOWN AFC YOUTH HORNETS
Line-up
Team Sheet
HEIGHINGTON FC
5
4
JARROW FC CRUSADERS
Line-up
Team Sheet
BELMONT UNITED
2
5
HEBBURN INVOLVE SPARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM FC DIAMONDS
4
1
WASHINGTON UNITED GOLD
Mark Jacomb
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
0
0
BISHOP JUNIORS
Ian Smails
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 5
SOUTH MOOR JUNIORS
4
0
SHOTTON COLTS BLUES
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA GOLD
1
6
NEW HERRINGTON ST AIDANS ORANGES
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED BLUE
2
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH ALBION
Joshua Coombes
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED SILVER
3
2
THORNLEY JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS
2
3
BIRTLEY TOWN WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FARRINGDON RANGERS
1
0
VELOCITY SCORPIONS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 6
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
10
0
CONSETT A.F.C. JUNIORS U12 S BAYERN
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON NSG FC
2
3
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
LEAM RANGERS GREENS
4
5
SOUTH SHIELDS YOUTH
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC EAGLES
2
0
FELLING MAGPIES BLACKS
Michael Nixon
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC WHITES
1
3
CHILTON JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLACKS
3
2
HETTON JUNIORS JUVE
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 7
HEBBURN TOWN JUNIORS
0
2
HEBBURN TOWN JUNIORS VALENCIA
Line-up
Team Sheet
PETERLEE TOWN GOLD
2
2
SUNDERLAND WEST END BLACKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA YOUTH U12 S WHITES
5
6
WEAR UNITED BLUES
Line-up
Team Sheet
JARROW FC DYNAMO WHITE
7
1
SHINCLIFFE JUNIORS U12
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FOUNDATION OF LIGHT PUMAS
6
2
DURHAM UNITED FC YOUTH U12 S PANTHERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LYNX
2
3
CHESTER LE STREET UNITED KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 8
HILDA PARK
4
2
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC MONACO
3
3
SOUTH SHIELDS WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE REDS
8
3
WASHINGTON AFC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL YELLOWS
3
1
VELOCITY EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 9
HYLTON COLLIERY WELFARE WHITES
6
1
DEERNESS VALLEY STORM
Alex Harrison
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED WOLVES
1
8
DARLINGTON YOUNG BULLS STEEL
Line-up
Team Sheet
WINLATON COMMUNITY YOUTH VIPERS
7
1
WALDRIDGE PARK FC LIONS
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM WARRIORS
6
2
WEAR UNITED YELLOWS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
2
3
WASHINGTON UNITED BLACKS
Line-up
Team Sheet
Under 12 9v9 Division 10
HETTON JUNIORS NAPOLI
1
2
SEATON CAREW TIGERS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
1
WHITLEAS HAWKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC STORM
1
3
PETERLEE AZULS FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROSEBERRY PARK FALCONS
5
1
BRANDON COMMUNITY YOUTH WHITES
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS EAGLES
7
5
WEAR UNITED VEDRA
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
CHESTER LE STREET UNITED BLACKS
2
6
HETTON JUNIORS U12 ROMA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Premier Division
HEBBURN TOWN BLUES BARCA
2
0
GATESHEAD REDHEUGH 1957 REDS
Line-up
Team Sheet
CROOK TOWN YOUTH
0
6
SEABURN JUNIORS
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
LEON FC REDS
2
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION FC
3
6
SILKSWORTH CW
Ben Linfoot
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC
3
0
EASINGTON COLLIERY YOUTH U13 S WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 1
DURHAM FC
2
8
WESTERHOPE UNITED YELLOW
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
1
3
BOLDON COLTS
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION BLUES
1
6
WASHINGTON ATHLETIC REDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WINLATON TROJANS
1
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEAMISH FC U13'S
2
3
WREKENTON NOU CAMP YOUTH U13 S BLUE
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 2
SUNDERLAND UNITED
2
5
DURHAM UNITED FC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND WEST END BLACKS
2
6
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 3
BLACKFYNE FC
5
2
WHITBURN AND CLEADON REAL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BORO RANGERS GIRLS
0
4
HYLTON COLLIERY WELFARE
Luke Parnaby
Line-up
Team Sheet
RICHMONDSHIRE PP
1
7
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
REVOLUTION GALACTICOS
10
0
RUTHERFORD AFC SWIFTS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 4
BRANDON COMMUNITY YOUTH REDS
6
1
CHESTER LE STREET UNITED TIGER’S
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD EAGLES
5
0
HARTON AND WESTOE VIPERS
Ben Brown
Line-up
Team Sheet
CONSETT STEEL
3
0
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 5
BROWNEY FC
3
1
NSG ATHLETIC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC JUNIORS
4
3
WHITELEAS SHARKS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
GREATHAM FC WHITES
8
2
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
4
2
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES WHITES
5
0
DURHAM UNITED FC LIONS
Isla Maggs
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 6
FELLING MAGPIES
0
0
ROSEBERRY PARK
Isla Maggs
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MAYHEM
7
2
CROOK TOWN AFC YOUTH U13 S PANTHERS UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH
0
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLE
Cobi Jones
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN FLAMES
5
2
WASHINGTON UNITED WHITES
Thomas Robertson
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE GREENS
1
3
EAST DURHAM REDS
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 7
HEBBURN INVOLVE SPARKS
3
6
BROWNEY FC MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEAHAM ROSEBERRY PARK U13 S FALCONS
9
4
EASINGTON COLIERY AFC
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHELTIC AJAX
3
3
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
7
2
HORDEN COMMUNITY WELFARE JUNIORS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
3
5
GATESHEAD REDHEUGH WHITES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
1
7
WREKENTON NOU CAMP REDS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 8
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
3
2
HETTON JUNIORS ROMA
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH BLUES
3
12
SWALWELL SWIFTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WARRIORS
0
11
WASHINGTON UNITED JUNIORS BLUES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
ST HARTON AND WESTOE ALL STARS
3
4
WEAR UNITED FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUE
2
5
HETTON LYONS YOUTH U13S
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
Under 13 Division 9
BISHOP JUNIORS U13 S MITRES
3
3
GRETTON CREST HARTLEPOOL REDS
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC BEDLAM
4
2
NSG ATHLETIC PUMAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC CARNAGE
3
4
HEBBURN TOWN F.C (JUNIORS) U13 S GOLD MADRID
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH
3
4
WASHINGTON UNITED NAVY
Line-up
Team Sheet
Under 14 Premier Division
WASHINGTON ATHELTIC LIONS
5
4
SPENNYMOOR TOWN YOUTH SHIELDS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW SPARTANS
1
1
SILKSWORTH CW REDS
Justin King
Line-up
Team Sheet
WHITBURN AND CLEADON JFC ULTRAS
1
2
HILDA PARK JUNIORS
Line-up
Team Sheet
RUTHERFORD AFC REDS
2
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
DARLINGTON FC
0
4
EASINGTON COLLIERY YOUTH AFC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 1
CLEVELAND HALL CA YELLOWS
1
3
PETERLEE HELFORD UNITED
Paul Pendleton
Line-up
Team Sheet
SEABURN JUNIORS
2
3
FOUNDATION OF LIGHT WHITES
Richie Timm
Line-up
Team Sheet
WITTON PARK
4
5
LEAM RANGERS
Alan Breeze
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC BLACKS
1
3
SEDGEFIELD YOUTH F.C
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 2
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
1
0
DEERNESS VALLEY LIGHTNING
Jake Richmond
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL WHITES
5
1
NORTH EAST SPORTS YOUTH ATHLETICO
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN GOLD
4
6
SOUTH TYNESIDE FC
John Davison
Line-up
Team Sheet
DURHAM COUNTY FC
1
3
HETTON JUNIORS NAPOLI
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES BLACKS
4
3
BISHOP JUNIORS
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 3
FARRINGDON DETACHED
7
2
ESCOMB WARRIORS
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
PETERLEE HELFORD ORANGE
3
8
CONSETT AFC JUVE
Mark Kennedy
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS BLUES
2
1
SUNDERLAND CITY HORSWILL
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL ST. FRANCIS BLUES
6
2
WASHINGTON AFC WILDCATS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
4
5
WASHINGTON UNITED GOLD
Line-up
Team Sheet
JARROW FC SHARKS
6
0
PLAINS FARM GREENS
Tony Fawkes
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 4
HEBBURN INVOLVE SPARKS
2
2
SOUTH SHIELDS FC CLARETS
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS LAZIO
3
2
CLEVELAND HALL CA BLUES
Jack Ramage
Line-up
Team Sheet
RYTON AND CRAWCROOK BLUES
7
3
DURHAM UNITED FC WOLVES
Robbi-Jay Mitchell
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 BLACKS
1
10
WALDRIDGE PARK AUCKLAND
Michael Dickinson
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 5
WASHINGTON AFC PUMAS
5
1
GREATHAM FC WHITES
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM REDS
7
3
NSG ATHLETIC TIGERS
Graham Hall
Line-up
Team Sheet
BLACKFYNE FC
3
2
BYERS GREEN EAGLES
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 6
BISHOP MIDDLEHAM JUNIORS
2
3
CHESTER LE STREET UNITED GOLDS
Line-up
Team Sheet
BLAYDON FC
6
5
WASHINGTON UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS WHITES
15
0
BLACKHALL MONKS FC
Line-up
Team Sheet
CATCHGATE COMMUNITY SPORTS CLUB COBRAS
6
7
WEAR UNITED BLUES
Ken Lyonette
Line-up
Team Sheet
PLAINS FARM BLUES
1
1
WASHINGTON JUNIORS
Dale Pringle
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 7
WASHINGTON UNITED NAVY
3
2
VELOCITY TIGERS
Line-up
Team Sheet
EAST DURHAM FC
3
1
WHITBURN AND CLEADON JFC WARRIORS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
CONSETT AFC MILAN
1
3
WHITELEAS WARRIORS
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
NEWTON AYCLIFFE OAKS FC
10
0
DEERNESS VALLEY THUNDER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WARK WANDERERS
3
1
BIRTLEY TOWN JUNIORS WHITES
Line-up
Team Sheet
Under 14 Division 8
DURHAM UNITED LIONS
2
3
RUTHERFORD AFC
Alex Burke
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
3
1
WALDRIDGE PARK NETHERTON
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC LIONS
3
0
ROSEBERRY PARK
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR YOUTH
5
0
DURHAM UNITED FC PUMAS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON AFC TIGERS
0
1
LEON FC
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
4
0
SOUTH TYNESIDE ROYALS
Solomon Gothard
Line-up
Team Sheet
Under 15 Premier Division
HARTON AND WESTOE
1
1
LEAM RANGERS
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS UNITED
2
5
STOCKSFIELD VIPERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HEXHAM CELTIC
3
0
WEST DENTON UNITED
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR BLUES
4
0
CLEVELAND HALL MILAN
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
3
3
SHOTTON COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
HETTON LYONS
1
3
WASHINGTON JUNIORS
Stephanie Lyons
Line-up
Team Sheet
ROKER RANGERS
2
5
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FC
0
4
DURHAM FC
Line-up
Team Sheet
SUNDERLAND RCA REDS
3
2
WASHINGTON AFC TIGERS
Paul Howe
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 2
BOLDON COLTS MADRID
0
3
PETERLEE EVOLUTION FC
Line-up
Team Sheet
PRUDHOE YOUTH COBRAS
Awarded to Away Team
0
0
SEATON CAREW LIONS
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL FC WHITES
6
3
WILLINGTON YOUTH BLUES
Oscar Jackson
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
2
3
FC HARTLEPOOL
Adam Cayless
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD FC PERFORMANCE WHITES
0
5
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 3
SEAHAM TOWN FC
2
0
WHITBURN AND CLEADON JFC
Line-up
Team Sheet
SPENNYMOOR TOWN YOUTH U15 KNIGHTS
1
1
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Stuart Robinson
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S AVENGERS
6
0
WREKENTON NOU CAMP ORANGES
Chris McConnell
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
5
1
HETTON JUNIORS MILAN
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 4
DURHAM UNITED FC TIGERS
5
0
RYTON AND CRAWCROOK ALBION BLUES
Line-up
Team Sheet
OUSTON EAGLES
2
2
CONSETT AFC CANNONS
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH AND HALL FARM BLACKS FC
10
1
DURHAM UNITED FC WOLVES
Line-up
Team Sheet
WALDRIDGE PARK WESTRAY
2
3
NEW HERRINGTON ST AIDENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED FC PUMAS
2
2
FARRINGDON DETACHED REDS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 5
HEBBURN TOWN F.C. (JUNIORS) BLUES
5
4
RUTHERFORD AFC SWIFTS
David McVittie
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD FC
0
1
FARRINGDON DETACHED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CULLERCOATS RANGERS
1
3
DEERNESS VALLEY STORM
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SEATON CAREW TIGERS
1
1
SHOTTON COLTS BLUES
Charlie Wood
Line-up
Team Sheet
JARROW WARRIORS
4
1
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 6
WASHINGTON AFC WILDCATS
1
1
CLEVELAND HALL BAYERN
Line-up
Team Sheet
JARROW FC INTER
3
11
BIRTLEY TOWN JUNIORS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WEST AUCKLAND TOWN AFC JUNIORS
1
1
SUNDERLAND CITY JUNIORS PHILLIPS
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 7
FELLING MAGPIES BLACKS
3
5
COXHOE UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BISHOP JUNIORS MITRES
1
6
WASHINGTON ATHLETIC LIONS
Michael Walker
Line-up
Team Sheet
SEAHAM RED STAR
7
3
WALDRIDGE PARK LOMOND
Guy Campbell
Line-up
Team Sheet
SHINCLIFFE JUNIORS REDS
4
5
WEAR UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 15 Division 8
FOREST HALL FC
4
3
SILKSWORTH AND HALL FARM BLUES FC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
CORBRIDGE UNITED
7
2
HEBBURN TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
TRIMDON UNITED JUNIORS
6
1
RYTON AND CRAWCROOK ALBION REAL
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
CONSETT A.F.C. JUNIORS U15 S WHITES
8
0
JARROW FC COBRAS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Premier Division
HURWORTH ALBION
0
2
CHESTER LE STREET UNITED
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON TERRIERS ROCKETS
1
9
HETTON JUNIORS LAZIO
Ryan Whalley
Line-up
Team Sheet
HETTON JUNIORS
0
2
GATESHEAD CLEVELAND HALL C.A. YELLOWS
Ken Short
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
2
1
DURHAM QUAKIES YOUTH
Line-up
Team Sheet
SILKSWORTH CW
3
0
ESCOMB YOUTH U16S
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM F.C.
4
2
SPENNYMOOR TOWN KNIGHTS
Daniel Armory
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 1
SOUTH MOOR JUNIOR BLUES AFC
4
2
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED
3
4
RUTHERFORD AFC
FA Appointed
Line-up
Team Sheet
HARTLEPOOL POOLS YOUTH WHITES
2
2
CHESTER LE STREET UNITED GREENS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 2
DEERNESS VALLEY THUNDER FC
3
1
BOLDON COLTS BARCA
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
VELOCITY PANTHERS
0
4
CHESTER LE STREET UNITED BLACK
Line-up
Team Sheet
BLYTH TOWN
6
4
SUNDERLAND CITY JUNIORS BENNETT
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
SHOTTON COLTS JUNIORS
4
1
GATESHEAD FC PERFORMANCE
Derek Martin
Line-up
Team Sheet
NAFC JUNIOR SECTION BLACKS
2
2
SUNDERLAND WEST END YOUTH U16 S
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 3
SWALWELL JUNIOR SWIFTS
3
1
SILKSWORTH LIONS COAST
Line-up
Team Sheet
FC HARTLEPOOL REDS
4
1
DEERNESS VALLEY YOUTH HURRICANE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
NEWCASTLE SPORTING CLUB
2
3
JARROW FC KNIGHTS
Line-up
Team Sheet
CLEVELAND HALL BLUES
3
2
NORTH EAST SPORTS YOUTH LIGHTNING
Craig Campbell
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON UNITED
3
2
SHOTTON COLTS BLUES
Alex Atchison
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 4
WALDRIDGE PARK JUNIORS DENWICK
2
4
SOUTH MOOR JUNIORS AFC
Ben Sayers
Line-up
Team Sheet
WHITELEAS ROCKETS
2
4
WASHINGTON NSG ATHLETIC COBRAS
Phil Law
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE YELLOWS
2
4
NORTH EAST SPORTS YOUTH UNITED
Line-up
Team Sheet
BIRTLEY TOWN JUNIORS
2
0
HEATON HAWKS KESTRELS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 5
CRAGHEAD FC
2
2
WINLATON COMMUNITY YOUTH
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS
6
10
BISHOP JUNIORS
David McVittie
Line-up
Team Sheet
CHILTON JUNIORS UMBRAS
2
2
SPENNYMOOR TOWN CASTLES
Line-up
Team Sheet
WIDEOPEN WARRIORS
4
2
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH WHITES
David Woodward
Line-up
Team Sheet
FELLING MAGPIES
5
4
DALTON PARK RANGERS
DAVID REID
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 WHITES
1
0
WASHINGTON ATHLETIC PANTHERS
Line-up
Team Sheet
Under 16 Division 6
CHESTER LE STREET TOWN
1
3
BLACKFYNE FC
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
DURHAM UNITED PANTHERS
2
2
DURHAM UNITED FC TIGERS
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC YOUTH U16'S INTER
5
0
DEERNESS VALLEY TORNADO FC
Line-up
Team Sheet
BEDLINGTON UNITED LOCOS
8
0
NSG ATHLETIC TIGERS
Line-up
Team Sheet
HEBBURN TOWN JUNIORS MADRID
4
0
SOUTH SHIELDS FC FOUNDATION YOUTH BLUES
Phillip Henderson
Line-up
Team Sheet
WILLINGTON YOUTH BLUES
3
5
WASHINGTON JUNIORS ORANGE
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Premier Division
HOUGHTON ROMA BOYS FC
1
3
WASHINGTON RANGERS HAWKS
Colin Boxall
Line-up
Team Sheet
NORTH SHIELDS
2
1
DURHAM UNITED FC YOUTH U17 TIGERS
Line-up
Team Sheet
ESCOMB YOUTH U17
2
2
SHILDON AFC
Jack Purdham
Line-up
Team Sheet
STOCKSFIELD JUNIORS U17 HORNETS
4
1
HARTON AND WESTOE JUNIORS SAINTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 1
SACRISTON VICTORIA
2
2
SPENNYMOOR TOWN YOUTH CASTLES
Colin Purvis
Line-up
Team Sheet
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 WHITES
5
2
BIRTLEY TOWN JUNIORS
Line-up
Team Sheet
SOUTH MOOR TIGERS
4
3
DURHAM COUNTY FC
Line-up
Team Sheet
SWALWELL JUNIORS SWIFTS
9
2
HEBBURN TOWN JUNIORS GOLD BARCA
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 2
GATESHEAD REDHEUGH 1957 YOUTH U17 REDS
5
6
JARROW FC LIONS
Line-up
Team Sheet
WHICKHAM FELLSIDE BLUES
2
1
WASHINGTON AFC TIGERS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 17 Division 3
EASINGTON COLLIERY FC
2
2
SHOTTON COLTS
David Carr
Line-up
Team Sheet
SEAHAM UNITED REDS
5
4
DURHAM COUNTY FC COLTS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
WASHINGTON ATHLETIC DEVILS
6
0
SOUTH TYNESIDE RATTLER
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
COXHOE UNITED YOUTH
2
8
CORBRIDGE UNITED LIONS
Mark Jacomb
Line-up
Team Sheet
Under 18 Premier League
DURHAM COUNTY FC WHITES
4
1
HETTON JUNIORS ROMA
David Dent
Line-up
Team Sheet
BRANDON COMMUNITY YOUTH
6
0
CHESTER LE STREET UNITED GOLD
David Dent
Line-up
Team Sheet
SOUTH SHIELDS FC
VOID
0
0
WHITELEAS FC INTER MILAN
Jack Paul Kennedy
Line-up
Team Sheet
TYNEMOUTH UNITED
7
3
CROOK TOWN AFC YOUTH LIONS
A Non affiliated Official
Line-up
Team Sheet
Under 18 Division 1
PRUDHOE YOUTH CLUB PANTHERS
4
6
SHOTTON COLTS JUNIORS REDS
Kyle English
Line-up
Team Sheet
DEERNESS VALLEY THUNDER
0
4
NSG ATHLETIC COBRAS
James Taylor
Line-up
Team Sheet
HEATON HAWKS
3
0
WHITBURN AND CLEADON REAL
Line-up
Team Sheet
22 August 2023
Under 17 Division 2
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
CHESTER LE STREET UNITED WHITES
Line-up
Team Sheet
13 May 2023
Under 17 Division 3
HARTON AND WESTOE UNITED
COXHOE UNITED YOUTH
Line-up
Team Sheet
30 April 2023
Girls Under 12 9v9 Division 2
CLS AMAZON SAPPHIRES
HEBBURN TOWN GIRLS GOLD
Line-up
Team Sheet
17 April 2023
Under 13 Division 5
LEON FC YELLOWS
WASHINGTON JUNIORS
Line-up
Team Sheet
10 April 2023
Under 13 Division 3
DURHAM UNITED FC PUMAS
REVOLUTION GALACTICOS
Line-up
Team Sheet
09 March 2023
Girls Under 12 9v9 Division 3
HARTON AND WESTOE GIRLS
WHICKHAM FELLSIDE FLAMES
Line-up
Team Sheet